7 Feedback-uri despre Mosselprom la moscow, philistine, Olimpic avenue, 16, pagina

Da, produse, pot și bune. Dar atitudinea față de personalul simplu de lucru este dezgustător. Lucrând în companie timp de zile, angajații nu sunt hrăniți în mod normal cu alimente, sunt hrăniți cu alimente și nu cu mâncare proaspătă, după care apare indigestie. Programul de lucru al oamenilor este pur și simplu uimitor, oamenii sunt sclavi, lucrează noaptea fără o veghe și o zi liberă, așa cum este prevăzut în legislația Federației Ruse. Ele nu respectă legislația muncii. În cazul persoanelor cu muncă îndelungată, nu există nici o persoană înregistrată în muncă. Data viitoare ›







Am cumpărat coapse răcite în hipermarketul Globus, data ambalării a fost 25.12.14, câteva săptămâni așezate în congelator. Când a fost dezghețată, un miros caustic de înălbitor sa răspândit în apartament. Nu au avut șanse, au aruncat-o în gunoi. Aceasta este ultima dată când am cumpărat produsele lui Mosselprom. Bună la producător.

După ce a cumpărat în magazinul "7 centru" din Yaroslavl inimile de pui ale acestei fabrici, în timpul pregătirii sa găsit un organ străin, dimensiunea unui pic mai mult decât o fasole de coarde, o culoare verde rubin.







Aruncați oamenii. Dacă vi sa spus că sunteți pregătit să angajați un astfel de număr, atunci este prea devreme să vă bucurați. Timp de 1,5 săptămâni înainte de lansare, am avut un prim interviu cu "Mosselprom" și deja am primit un răspuns pozitiv. Mi sa arătat imediat sclavul. locul și altele pr ....... Mai mult de acord cu cea de-a doua reuniune a CH / z de două zile. La această întâlnire, un membru al personalului mi-a părăsit practic. muncă (condiționată - transfer de cazuri). Contabilitate, bugete, logaritm pentru interacțiune. procese, etc. (nici măcar o sarcină mare. ›

Bună ziua! Eu, rezident al orașului Vladimir, ți-am cumpărat recent produsele, în supermarketul "ATAK", - "broiler de pui". Când găteai în bucătărie era un miros de pui, iar când sa pregătit și a încercat-o, în general, au fost plăcut surprinși: ne-a reamintit gustul și mirosul de pui uitat de noi. Asta pentru asta și vreau să le mulțumesc tuturor angajaților companiei "Mosselprom", că într-un timp atât de dificil pentru producător, nu uitați de calitatea produselor dvs. Încă o dată mulțumiri, țineți-o. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: