6 Feedback despre alter ego la москва, бескудниковский, дмитровское шоссе, 72

Este ciudat, probabil, ca un om să scrie o recenzie despre un salon de înfrumusețare. Și de ce nu? Sunt prost. Nu fac manichiură-pedichiură, evidențiere și împachetare cu ciocolată. Nu vizitez solariul, eu nu scot sprâncene, etc. Mi-am tăiat părul aici în fiecare lună! (Întrebați, cum știu toate cuvintele pe care le-au dat mai sus, răspunsul este simplu - Sunt căsătorit așa - doar o tăietură de păr și eu sunt aici doar ca tot ce intră aici de mai mulți ani de la stăpânul său și maestru -.... mâinile de aur și. ea ma stie ca fiind scârbos - ce si cum. ›







Cel mai bun salon din Moscova! Administrator încântător, maeștri experimentați și prețuri democratice.

A făcut masaj GPL și manichiură în interior Alter ego. Foarte mulțumit. Au dispărut volumele și kilogramele în plus.

Mă duc la procedura de GPL din acest salon. Aceasta este procedura a 6-a. M-am topit in fata ochilor si celulita a ramas aproape complet. Nu mă așteptam la rezultate uimitoare.







Nu mergeți la salonul ăsta

Ieri, 2.03 la ora 14.00, prietenul meu și cu mine eram pe un cupon în acest salon (Dmitrovskoe shosse, 72), care a fost deschis destul de recent, acum 3 luni. Salonul este imens, dar nu are nici un sens: 1 cabinet de manichiură, 1 manichiurist, foarte nepoliticos, iar în limba rusă nu se poate conecta 2 cuvinte! Prima dezamăgire ne aștepta deja la intrare: de a construi un serviciu care a ales prietena mea (Vic), stocul nu sa răspândit, iar site-ul pur și simplu a uitat să-l eliminați și încă de vânzare cupoane! Și trebuia să fac pentru costul total. Data viitoare ›

Este ciudat, probabil, ca un om să scrie o recenzie despre un salon de înfrumusețare. Și de ce nu? Sunt prost. Nu fac manichiură-pedichiură, evidențiere și împachetare cu ciocolată. Nu vizitez solariul, eu nu scot sprâncene, etc. Mi-am tăiat părul aici în fiecare lună! (Întrebați, cum știu toate cuvintele pe care le-au dat mai sus, răspunsul este simplu - Sunt căsătorit așa - doar o tăietură de păr și eu sunt aici doar ca tot ce intră aici de mai mulți ani de la stăpânul său și maestru -.... mâinile de aur și. ea ma stie ca fiind scârbos - ce si cum. ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: