4 răspunsuri pentru medexpress la adresa: satul vorzel, strada Shevchenko, 1-a

Sa adresat în clinică cu recidiva unei hernie după operație. A fost foarte dureros să meargă, durerea a fost aspru de la talie și de la piciorul drept. Doctorul de la recepție era Oleksandr Yuriyovich, ascultând numirea injecțiilor în spate și picior. Și așa 10 zile. În cea de-a zecea zi, spatele meu nu a rănit deloc (acesta a fost un miracol pentru mine), dar piciorul, desigur, trage, deși intensitatea durerii în picior a scăzut, de asemenea, în mod semnificativ. Linia de jos: calitatea vieții mele după ce Vorzel-Medexpress sa îmbunătățit foarte mult și pot să fac fără analgezice. Voi fi tratat în continuare, sper. Data viitoare ›







O mulțime de mulțumiri Shpakovitch Vitaly Yakovlevich! Doctorul este de la Dumnezeu. Un profesionist cu o scrisoare de capital și un "om de aur". Datorită talentului său, pot merge și chiar fug. Numai el a reușit să mă vindece fără intervenție chirurgicală.

Vreau să mulțumesc medicului Shpakovich Vitaly Yakovlevich, pentru ajutorul lui calificat. Timp de trei luni, pentru prima dată, am părăsit casa fără dureri, în timp ce problema a fost deja de intervenție prompta! Recomand această facilitate medicală oricui are probleme cu coloana vertebrală! Vitaly Yakovlevich, sincer recunoscător, sănătate, putere și rezistență pentru tine de ani lungi și fericit!







Sa adresat în clinică cu recidiva unei hernie după operație. A fost foarte dureros să meargă, durerea a fost aspru de la talie și de la piciorul drept. Doctorul de la recepție era Oleksandr Yuriyovich, ascultând numirea injecțiilor în spate și picior. Și așa 10 zile. În cea de-a zecea zi, spatele meu nu a rănit deloc (acesta a fost un miracol pentru mine), dar piciorul, desigur, trage, deși intensitatea durerii în picior a scăzut, de asemenea, în mod semnificativ. Linia de jos: calitatea vieții mele după ce Vorzel-Medexpress sa îmbunătățit foarte mult și pot să fac fără analgezice. Voi fi tratat în continuare, sper. Data viitoare ›

O mulțime de mulțumiri Shpakovitch Vitaly Yakovlevich! Doctorul este de la Dumnezeu. Un profesionist cu o scrisoare de capital și un "om de aur". Datorită talentului său, pot merge și chiar fug. Numai el a reușit să mă vindece fără intervenție chirurgicală.

Vreau să-i mulțumesc doctorului Shpakovich Vitaly Yakovlevich, pentru ajutorul lui calificat. Timp de trei luni, pentru prima dată, am părăsit casa fără dureri, în timp ce problema a fost deja de intervenție prompta! Recomand această facilitate medicală oricui are probleme cu coloana vertebrală! Vitaly Yakovlevich, sincer recunoscător, sănătate, putere și rezistență pentru tine de ani lungi și fericit!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: