4 Nunti

Sunt sigur ca Marina din sezonul 1 (2 serii) este o persoana foarte invidioasa, asa ca se comporta ea insasi (se comporta foarte prost si nu frumos) ...
Și va regreta foarte mult că a făcut-o exact așa. ...






Fetele (toate care sunt implicate în emisiunea TV (4 muzica de nunta) Te rog să nu facă acest lucru ca Marina nu este demn de tine. Ești atât de deștept, de ce atât de frumos!?
Îți cer foarte mult să nu faci asta ca pe un port de agrement. ... Încă o dată spun că acest lucru nu este frumos nu este corect. ((((

Spectacolul este foarte cool. Dar dacă nu ar fi fost pentru oameni ca Marina (sezonul 1 2 seria), ar fi chiar mai bine și mai frumos)))
Trăiesc că toate fetele nu erau ca Marina.

Îmi place acest spectacol, dar dacă am continuat să trag ((

Angelica va fi aruncată din când în când ... Soții aroganți merg mereu. Angelica va trăi mult timp cu soțul ei, dar o va părăsi. Nu este singură.

Vă rog să spuneți cine știe numele restaurantului din Lugansk.

Julia, seria 7 a sezonului 3 .... Eu, ca psiholog, prin instruire, vă sfătuiesc să vă adresați unui psihiatru, în opinia mea suferiți de oligofrenie, în cel mai sever grad.

Transmite o melodie in sezonul 3 de lansare 5:12:51

3 sezonul 7 eliberarea Julia super! In general am crezut ca 2 baieti s-au casatorit)))

Accidental vizionat acest spectacol în dimineața, o serie în cazul în care a existat o fată tânără din Zhmerinka, este încă un tânăr cel mai bun nunta, a fost în Sevastopol și Dnipropetrovsk. Dnipro meu preferat, rulish întotdeauna, sperăm, Katie și soțul ei, fotograful nu a avut o singură picătură de resentimente sau furie pentru a fi primii inovatori, întotdeauna greu, pentru că toată lumea folosit pentru a face celebrarea pentru cineva, dar nu pentru ei înșiși, celebrare dvs. apartament standard, nunta mea, în mod unic, va fi în același stil, scump, concis, frumos.







Angelica-rural profursetka, fără gust și maniere. Katyusha este standardul feminității. Când Zhmerinka nu vedea nimic altceva, ce altceva ar putea să se aștepte, cu excepția tupizmului și a manierelor rele.

Meni nu se potrivesc cu mirosul de vony vstavlyayut otsinki un odnіy. Dar șuvițele de factură au fost închise cu televisiuni în voci, așa că poți fi modest.

Aceasta, bineînțeles, stă! Cele mai multe fete se comportă ... într-un mod interesant, numite "stervius weighty" sau așa ceva.
Fetelor, nu uitați că sunteți încă fete, nu pierdeți fața umană pentru premiul principal (

acesta este tot un spectacol. ȘI CEEA CE SUNT TOATE CUMPĂRILE?

Meni spectacol Duzhe podobaєtsya, în special voce Veduchi)) smіh că godі mii))) ale Je Lishe un singur punct meni Yaky nu vpodobi Dă titluri pіsen care vikonavtsіv yakih vie vikoristovuєte, Da un pіsnya scho duuuuuzhe podobaєtsya, ale hto spіvaє I titluri nu știu ... nu skіlki Suka așa că nu znayshla ((((HELP plіz)

Julia din Kremenchug (sezonul 2) este doar o rușine pentru națiune. Este o rușine că astfel de oameni participă, în general, la un astfel de spectacol. Doar limita "planului minții". "Simt. Sau așa cum se presupune că ... "

aceasta care a câștigat, de asemenea, bastard este rară, Cu Dneerrudnogo o fată bună, bine făcut.

Bine ai venit! Îmi pare rău că te deranjez. Dar mai am unde altundeva să se întoarcă, se uita la momentul transferului „Vier Muzica de nunta“ - a fost o mireasă care a aranjat nunta cu motocicliștii si gratar, acest lucru este ceea ce îmi amintesc, dar nu am fost interesat de difuzare, și muzica care a sunat, ce -Asta grup vechi, cu o săptămână pauză cap și nu poate aminti, ajută-mă. Spune-mi, ce fel de muzica a fost jucat în transmiterea grup sau un sezon și un număr de program, poate cineva din public va spune. Crede-mă, dacă nu era important pentru mine nu aș fi scris. În ceea ce privește Victor Yatsenko







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: