24 de ore de stomatologie etno-dent m

TESTIMONIALE: STOMATOLOGIE DE ZI ROOTE ETNA-DENT M. Taganskaya

A făcut sau făcut acum 3 ani coronku pe fundul șase, foarte experimentat în această ocazie, care va agita sau preveni, diferă de alți dinți care vor răni sau vor fi bolnavi; Nimic de genul ăsta! Din propria lor, să nu distingem, nu au existat senzații neplăcute. Cu o zi înainte de ieri am oprit o bucată de dinte, fang, m-am gândit ... bine, totul, din nou coroana, o mulțime de bani. Medicul a spus - în timp ce este complet posibil fără o coroană, și a restaurat dintele - ca unul nou! Și a meritat, împreună cu anestezia și prelucrarea sigiliului 2 mii de ruble. Am fost într-un șoc plăcut!







Sunt total de acord cu opinia lui Alexander. În această clinică erau mulți doctori. Robert Georgievich îi plăcea cel mai mult. Un profesionist cu o scrisoare de capital. Totul este la nivel și absolut nedureros! Cel mai important, prețurile nu se îngroapă! :-) Nu fi bolnav!







Irina. 21 mai, vineri

Întreaga noastră familie a folosit serviciile acestei clinici. Tratat de Dr. Kudinov Yu.A. Eu, soțul și fiica mea au fost foarte mulțumiți. Medic foarte atent, atent. Un adevărat profesionist. Acum mă duc la sistemul de ortodonție Shorin. De asemenea, foarte mult. Acești doi medici sunt doar oameni pro-profesioniști. Îi recomand tuturor.

A fost la Robert Georgievich. Totul este nedureros! Și tratamentul și îndepărtarea! Imediat clar că un profesionist. Soția mea este, de asemenea, foarte mulțumită. Nu știu ceilalți doctori.

Doctorii de sex masculin lucrează remarcabil: ei sunt educați și delicați, dar aici sunt femeile, nici măcar nu-și asumă riscuri. este doar groază și nu liniște :( Trist: (

Eliminat dintele de înțelepciune. Fără durere. Rapid și cu atenție la client! Prețuri destul de acceptabile.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: