9 Cazuri de noroc incredibil cu mounts-urile din lumea warcraft

9 Cazuri de noroc incredibil cu mounts-urile din lumea warcraft

O broască țestoasă cu o abilitate minimă de pescuit, un cal de la Karazhan la prima încercare sau Așar de la al doilea? La Reddit, jucătorii au împărtășit povesti despre cea mai reușită scădere a jocului, care poate deveni invidia altora.

"Am primit un urs de război Amani de la originalul Zul'Aman. Am fost acolo pentru prima dată. În timpul primei răni a breslelor cu breasla pe care tocmai am intrat-o. Au fugit în timpul rulării 99. Ei au argumentat dacă să-mi dea, pentru că eram începător. Dar i-au dat totul - i-am asigurat că îi voi ajuta pe urs să bată restul. O săptămână mai târziu, breasla sa despărțit ", - FotShop.

Unul dintre jucători a glumit despre moderatorul secțiunii WoW Aphoenix'om - el, se pare, nu poate obține o broască țestoasă pentru el însuși, care înoată repede în apă.

"Am prins o broască țestoasă înainte de a obține o realizare pentru 50 de pești prinși și Aphoenix mă urăște pentru asta", a scris CJGibson.

"Aphoenix, dacă te calmează, am primit o broască țestoasă mare, punând mai întâi o momeală în Northrend (într-un moment în care ar fi putut ajunge acolo)", a adăugat WhiteLama.

Dar, uneori, norocul jucătorilor depinde de alți oameni. Vandahl a descris modul în care obiectul lui Wright al regelui Lich a venit la el dintr-o altă dimensiune.

"Am fost într-una din breslele de top de pe serverul meu, a fost percheziționată de un preot în ramura întunericului. Întotdeauna am avut o participare de 100%, nimeni nu a ratat raidurile. Dar, într-o seară, progresul raidului, ofițerul de bresle și liderul clasei, de asemenea, un umbră, nu a venit. Acest tip avea toate EPGP-urile și putea obține tot ce dorea dacă ar fi căzut de la șef. Întotdeauna am fost doar al doilea.

Dar nu m-am gândit prea mult la asta până nu am ajuns la Gnilomorda. Apoi mi-am dat seama. Gnilomord = obiect din altă dimensiune, eroic. M-am rugat și m-am rugat, băieți. Rugăciunea a fost greoaie ... și apoi sa întâmplat. Obiectul dintr-o altă dimensiune a căzut din șef și am strigat timp de 45 de minute în microfon când era în geantă. A fost norocul meu. Dacă KL a intrat în raid, acest lucru eroic ar fi al lui. "

9 Cazuri de noroc incredibil cu mounts-urile din lumea warcraft

Jucătorul K1llbasa a primit din primăvară un șarpe de nori astral (șansă de scădere - 1,2%), și BooleanGateKeeper - un cal de luptă.

Robotul Adventure_Hat a spus cum a luat iarăși un șarpe noros furtunoasă onyx.

"Din anumite motive, m-am gândit că șansa de a renunța la Muntele Holon a fost de 100% (a fost o greșeală de 99% - prim.red.). La inceputul lui WoD, m-am trezit pe insula Timeless in unele cazuri, l-am vazut pe Holon si m-am gandit: "OK, cool, pot obtine un munte" (nu l-am luptat niciodata inainte). A ucis un NPC, șarpele de furtună a fost în locul lui. I-am spus prietenei mele și, la început, nu a înțeles de ce a fost atât de entuziasmat, până când sa uitat la șansa de a scăpa.

Mage WaterChestnut3 cu animale de echitatie a fost din fericire sase saptamani.

"Nu știu dacă este luat în considerare. În prima săptămână, muntele a căzut de la Onyxia. Al doilea este rădăcina dragonului albastru. în al treilea - dragon azur. Apoi am încetat să mai joc WoW timp de 4 luni. De îndată ce sa întors, în a patra săptămână a primit Ashes A'lar. În al cincilea - un cal de la Karazhan. în al șaselea - un mamut mare negru. "

Superduperbals a fost unul dintre primii proprietari ai unei rachete de dragoste mari. care este încă un munte rar.

9 Cazuri de noroc incredibil cu mounts-urile din lumea warcraft













Prima rană de dragul Domnului Ravens, cohorta dorea să rămână fără pradă (glumă). Pe al doilea, el a scris, de asemenea, "Te urăsc" "Gratz", când achivka atârnă în camera de chat. La a doua rană, Al'Ar a căzut. Și când mi-am scuturat doar primul personaj, am trecut pe Stone Nedra pentru prima dată când am făcut o piatră de piatră. "Gratz", "Lol", "Aceasta este a doua oară în viața mea când văd acest munte". Deși nici măcar nu am participat la luptă (blocat cursul bătăliei cu o grămadă de pietre). Cu restul rar mounts ordinare (poveste 2-yoh / 3-eh trainy).

Prima rană de dragul Domnului Ravens, cohorta dorea să rămână fără pradă (glumă). Pe al doilea, el a scris, de asemenea, "Te urăsc" "Gratz", când achivka atârnă în camera de chat. La a doua rană, Al'Ar a căzut. Și când mi-am scuturat doar primul personaj, am trecut pe Stone Nedra pentru prima dată când am făcut o piatră de piatră. "Gratz", "Lol", "Aceasta este a doua oară în viața mea când văd acest munte". Deși nici măcar nu am participat la luptă (blocat cursul bătăliei cu o grămadă de pietre). Cu restul rar mounts ordinare (poveste 2-yoh / 3-eh trainy).







Trimiteți-le prietenilor: