15 Feedback-uri despre el-stil la москва, чертаново южное, academician янгеля улица, 14, k

Sunt foarte multumit de studioul El Style, si in special de lucrarea stilistului Julia Velskaya. Foarte des fac coaforuri și machiaj și sunt destul de exigent pentru stăpân, cel puțin înțeleg când nu am făcut prea mult. Julia și-a împlinit conștiința atât la repetiție, cât și în ziua nunții! Am sosit cu 15 minute înainte de ora stabilită, ceea ce ma făcut foarte fericit. Cu toții am reușit la timp, deși cantitatea de muncă a fost mare, iar părul meu este gros și lung. Mă bucur că sunteți și foarte mulțumit că în cea mai importantă zi pentru mine am fost irezistibilă până seara!







Am făcut o repetiție cu Ksenia Knyazeva, și ea mi-a pieptănat și a pictat ziua nunții. Am fost mulțumit, machiajul nu a înotat, coafura abia demontată după banchet. Totul se făcea pe conștiință, luând în considerare dorințele mele și va dura până dimineața. Am fost multumit de modul si de munca maestrului. Îi recomand tuturor.

Da, plecarea este gratuită în cadrul Orasului Ring din Moscova și există și un check-out pentru repetiție. Prin comunicare, foarte frumos și politicos, am o repetiție duminică, pot să împărtășesc ulterior cum a mers.

Știi, cred că pentru ei există diferențe (pentru stilisti), pentru mine a fost posibil și de sus să aleg, dar am vrut să Vip. Când eram acolo, era încă o repetiție pentru fata, stilistul de top Svetlana Komarova, mi-a plăcut cum a lucrat și a dat multe sfaturi.) Și ai ales cel puțin pe cineva?

Am ales eu un maestru acolo. Într-o săptămână de repetiție.

Am Elstil deja fac o repetiție, și mulți, de asemenea, nu faci singur coafuri de la acest forum, am un stilist Natasha Krivenko, mi-a plăcut, a făcut o serie de opțiuni câteva coafuri și machiaj, au comandat un rozete PIN din lut polimeric (350R), mai puțin în alte locuri unde am văzut) și situația nu este tensionată.

Mi-am comandat o repetiție (nuntă), în timp mi-a fost oferit un maestru Alain Yamskoy, după ce am citit recenziile convenite. Sosind la repetiție, am făcut o coafură destul de bună și machiaj îngrozitor, am arătat ce vreau în fotografie, nu a fost elegant într-o altă culoare! În loc să-mi curăț ochii pentru umbrele de culoare pe care mi-am dorit-o inițial și le-am șters cu un tampon de bumbac! Din cauza acestor manipulări, totul a început să se prăbușească din care cercurile sub ochi erau chiar mai accentuate! Până atunci. Data viitoare ›

Rezultatele negative sunt șterse, revendicările sunt ignorate. gazda a clienților nemulțumiți scandalos de nepoliticos, așa că scrie în cazul în care nu va putea să șteargă. La început nu am vrut să răspundă negativ, dar starea de spirit și fotografiile au fost prădate și timp de aproape 2 ani negativitate nu a părăsit (desigur!), Plus munca teribil - „Stylist“ a refuzat să ajute rochie de dantelă ( „soțul va ajuta“), din aceasta cauza, am fost cu întârziere, și rochie dantelat mâini soțul tremura, pereshnurovyvali la banchet. Salonul nu a reacționat la revendicare. Data viitoare ›

Dragi mirese, poate că feedbackul meu este util pentru cineva, voi fi foarte fericit. Dacă nu, atunci nu trebuie să-l neglijezi, fiecare face propria alegere! Ea și-a făcut părul și machiajul în stilul El doar recent. A ales-o pe maestru la sfatul directorului lor, pentru că, din anumite motive, înainte de nuntă a existat foarte puțin timp și nu a existat posibilitatea de a citi recenzii și de a alege în mod independent, sperând pentru profesionalismul fiecărui stăpân al personalului lor. La repetiție, au pictat grozav, au subliniat toate neajunsurile și chiar mai rău: au atras. Data viitoare ›

Când am ajuns la salon „El Style“ (pe Okhotny Ryad) la nunta repetitii make-up si coafura, pe pielea mea a fost Tonalka și praf. Stilista Natalya Yanov au spus că a fost șters și re-aplica nu vor, și am mai închis pulbere doar sub formă de praf. Ea a spus că vom da mai mult timp la machiajul ochilor noștri. Repetiția a mers bine. La sosirea la casa mea in ziua nuntii, ea trebuia să facă sub machiaj contract și părul și mama mea (despre parul nu voi scrie nimic - toate fetele trebuiau să fie un coafor următor. ›







Mi-am comandat o repetiție (nuntă), în timp mi-a fost oferit un maestru Alain Yamskoy, după ce am citit recenziile convenite. Sosind la repetiție, am făcut o coafură destul de bună și machiaj îngrozitor, am arătat ce vreau în fotografie, nu a fost elegant într-o altă culoare! În loc să-mi curăț ochii pentru umbrele de culoare pe care mi-am dorit-o inițial și le-am șters cu un tampon de bumbac! Din cauza acestor manipulări, totul a început să se prăbușească din care cercurile sub ochi erau chiar mai accentuate! Până atunci. Data viitoare ›

Rezultatele negative sunt șterse, revendicările sunt ignorate. stăpîna acestei rușine este nepoliticoasă pentru clienții nemulțumiți, așa că scriu unde nu poate freca. La început nu am vrut să răspundă negativ, dar starea de spirit și fotografiile au fost prădate și timp de aproape 2 ani negativitate nu a părăsit (desigur!), Plus munca teribil - „Stylist“ a refuzat să ajute rochie de dantelă ( „soțul va ajuta“), din aceasta cauza, Am întârziat, iar rochia a fost fixată de soț cu mâini tremurânde, au fost coarde la banchet. Salonul nu a reacționat la revendicare. Data viitoare ›

Sunt foarte multumit de studioul El Style, si in special de lucrarea stilistului Julia Velskaya. Foarte des fac coaforuri și machiaj și sunt destul de exigent pentru stăpân, cel puțin înțeleg când nu am făcut prea mult. Julia și-a împlinit conștiința atât la repetiție, cât și în ziua nunții! Am sosit cu 15 minute înainte de ora stabilită, ceea ce ma făcut foarte fericit. Cu toții am reușit la timp, deși cantitatea de muncă a fost mare, iar părul meu este gros și lung. Mă bucur că sunteți și foarte mulțumit că în cea mai importantă zi pentru mine am fost irezistibilă până seara!

Am făcut o repetiție cu Ksenia Knyazeva, și ea mi-a pieptănat și a pictat ziua nunții. Am fost mulțumit, machiajul nu a înotat, coafura abia demontată după banchet. Totul se făcea pe conștiință, luând în considerare dorințele mele și va dura până dimineața. Am fost multumit de modul si de munca maestrului. Îi recomand tuturor.

Dragi mirese, poate că feedbackul meu este util pentru cineva, voi fi foarte fericit. Dacă nu, atunci nu trebuie să-l neglijezi, fiecare face propria alegere! Ea și-a făcut părul și machiajul în stilul El doar recent. Ales la recomandarea administratorului de master, t. Pentru a. Din anumite motive, înainte de nuntă, era foarte puțin timp și nu a fost posibil pentru a citi comentarii și de a alege, în speranța pentru profesionalismul personalului lor fiecare vrăjitor. La nakrasili repetitii a subliniat teribil de toate neajunsurile și chiar mai rău: pictat. Data viitoare ›

Când am ajuns la salon „El Style“ (pe Okhotny Ryad) la nunta repetitii make-up si coafura, pe pielea mea a fost Tonalka și praf. Stilista Natalya Yanov au spus că a fost șters și re-aplica nu vor, și am mai închis pulbere doar sub formă de praf. Ea a spus că vom da mai mult timp la machiajul ochilor noștri. Repetiția a mers bine. La sosirea la casa mea in ziua nuntii, ea trebuia să facă sub machiaj contract și părul și mama mea (despre parul nu voi scrie nimic - toate fetele trebuiau să fie un coafor următor. ›

Da, plecarea este gratuită în cadrul Orasului Ring din Moscova și există și un check-out pentru repetiție. Prin comunicare, foarte frumos și politicos, am o repetiție duminică, pot să împărtășesc ulterior cum a mers.

Știi, cred că pentru ei există diferențe (pentru stilisti), pentru mine a fost posibil și de sus să aleg, dar am vrut să Vip. Când am fost acolo, există încă o fată face o repetiție, Stilistul Svetlana Komarova, mi-a placut cum a lucrat, a dat o mulțime de sfaturi.) Au deja ai ales cel puțin despre cineva?

Am ales eu un maestru acolo. Într-o săptămână de repetiție.

Am Elstil deja fac o repetiție, și mulți, de asemenea, nu faci singur coafuri de la acest forum, am un stilist Natasha Krivenko, mi-a plăcut, a făcut o serie de opțiuni câteva coafuri și machiaj, au comandat un rozete PIN din lut polimeric (350R), mai puțin în alte locuri unde am văzut) și situația nu este tensionată.

Întrebări pentru organizație

Și în ziua nunții ei au o călătorie în casă? Știe cineva?

Fetelor, spune-mi, a lucrat cineva cu Anna Soroka sau cu Yulia Vinogradova? Și este foarte interesant dacă există comentarii negative despre acest salon.

Și sunt imagini de la repetiție? E interesant să vezi! Trimiteți-l dacă aveți.

Bună ziua tuturor. De asemenea, am vizitat site-ul lor. Aici cred că, la fel ca recenziile sunt excelente, care au o experiență negativă.

Olenka, dar care a fost motivul pentru alegerea unui stilist? La mine păr scurt, foarte mult sper, că maestrul va crea un miracol la mine pe un cap.

Și stăpânul tău aparține VIP. Nu știu ce altceva decât prețurile sunt diferite vip master și de top?

Bună ziua! Voi fi recunoscător pentru feedbackul despre acest studio și despre maeștri. În momentul în care caut un stilist, am decis să contactez El Style. Împărtășește opinia ta. Mulțumesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: