9 răspunsuri despre молдовский молдо, митино, барышиха улица, 20

A pus implanturi în unitatea Mitinsky. Administratorii plăcuți în comunicare, împreună cu un ortopedist și un chirurg au făcut un plan de acțiune. De-a lungul articolelor pe care chirurgul Salbanov le-a arătat, nu-și mai amintea numele și patronimul. Chiar am început să înțeleg cum funcționează operațiunea și ce etape mă așteaptă. Respectul și respectul pentru chirurg, și ortoped, numele, de asemenea, nu-și amintește.







Aș dori să le mulțumesc chirurgului-implantologului Solbanov Yusup Magomedovici. Am fost în vârstă de 30 de ani cu o astfel de problemă, cum am îndepărtat prost dintele în clinica de stat, s-au făcut complicații, osul a dispărut. A apelat la doi dentiști și a spus că este imposibil să înșurubezi implantul în această zonă, deoarece mulți nervi sunt plini de consecințe. Trecut de clinica clinicii "Unident" a lui Mitino și a ajuns la o consultare cu dr. Salbanov, a făcut o fotografie, trimisă pentru diagnosticare suplimentară, după ce a făcut calcule și a spus. Data viitoare ›







După ce am terminat cursul de tratament și proteză în clinica Stomatologie Unident, vreau să-mi exprim recunoștința pentru activitatea clară și coordonată a întregii echipe. Mai ales Olga Borisovna Tosic și Pavel Gennadievich Sysoev pentru profesionalism, o muncă rapidă și bună, înțelegere și participare. Vă mulțumesc foarte mult! Cu mare placere voi recomanda prietenii si cunostintele la clinica Stomatologie Unident.

O senzație supărătoare după ce a vizitat clinica stomatologică "Unident" pe stradă. Baryshiha. Khachaturyan Victoria Yurievna nu este un medic, ci o parodie. Personalul este semi-educat. Terapistul nu-și amintește exact numele, prin numele lui Laura, dintele a fost vindecată pentru a se vindeca urgent. Mai mult pentru ei nu un picior!

Sharaga este încă unul. Am venit cu copilul la recepție la ora stabilită. L-am ținut timp de două ore. În acest timp, a fost făcută doar o imagine a dintelui și sa prevăzut planul de tratament. Apoi doctorul Sukhov a plecat timp de o oră și a început să trateze un alt pacient. Toată această oră, copilul a petrecut în birou într-o poziție verticală pe scaun. Unul în cameră fără doctori și o asistentă medicală. Administratorul Angelica mi-a explicat mai târziu că fata care a venit mai târziu a avut o problemă și medicul a decis să o trateze. Am fost tratați mult timp. Două ore mai târziu am plecat, deci. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: