10 Reguli de bază în seducție

Niciodată nu vei seduce complet o fată dacă nu știi cele 10 reguli de bază ale seducției.

1. Conducerea în comunicarea cu sexul opus ar trebui să fie tu.







2. Încercați să comunicați cu oamenii pentru a provoca emoții pozitive. Indiferent cât de mulți oameni sunt în compania dvs., este important ca toți să puteți evoca emoții pozitive. Dacă umiliți pe cineva, atunci stima de sine va suferi mai mult decât persoana pe care o umiliți.

3. Prezentul este întotdeauna mai important decât trecutul. Nu rămâneți blocați din cauza trecutului când seduciți, pentru că este întotdeauna mai important ce faceți în prezent.

4. Femeile nu sunt importante pentru omul însuși, ci pentru lumea sa interioară. Adică, cum reacționează la lumea din jurul lui, cum se îmbracă, își exprimă gândurile și toate celelalte lucruri mici pe care mulți oameni nu le acordă atenție, din cauza problemelor legate de sexul feminin.

5. Adăugați la caracterul dvs. o tehnică a ispitei, dar nu invers. Majoritatea bărbaților, folosind tehnici de seducție, încearcă să se ascundă în spatele lor. Acest lucru nu trebuie să se întâmple, pentru că atunci când acest bărbat vrea o relație cu o fată, el va trebui să se arate și fata va vedea o persoană complet diferită.







6. Nu trebuie să spuneți povestiri despre cât de popular sunteți și așa mai departe, pentru a-ți îmbunătăți stima de sine. Fata ar trebui să o vadă ea însăși.

7. Când vă apropiați de o fată, nu trebuie să vă așteptați imediat la o reacție pozitivă, deoarece nu se va întâmpla! Toate acestea trebuie să vă faceți singur.

8. Nu da niciodata emotii, altfel va fi mult mai greu pentru tine sa seduci o fata.

9. Viața nu este previzibilă și fetele trebuie să acorde atenție întotdeauna reacțiilor tale în toate situațiile. Prin urmare, trebuie să fiți încrezători în sine și să urmați nu numai ceea ce spuneți, ci și ceea ce faceți.

Veți fi interesat de:

10 puncte sunt cele mai abrupte. De multe ori îl străpun. Mă duc acasă și așa mai departe. așa că îmi dau un motiv să conduc. ei spun că este la fel de clar ca totul. Ei bine, dacă nu plecați, atunci totul va fi redus la faptul că va dispărea și o veți trage ca să o vedeți în autobuz ... așa că ea a mers și ea este șocată, se poate gândi la comportamentul ei și o lași jos din cer. una dintre cunoștințele mele sa comportat atât de interesant când am spus politicos cu un zâmbet - "Îmi pare rău că trebuie să plec" și a plecat fără să-ți spună la revedere. ea ma sunat atunci, pentru că a fost un mister de ce am plecat. în mod constant trebuie să fie supărați puțin. sau ei se gândesc la ei înșiși ca regine. amintiți-vă cum în film - oh, aveți ceva blocat în dinți. Sau, la ce stai? aceste cuvinte fug

după astfel de supărare, orice fată nu va mai dori să comunice cu tine din nou







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: