100 K 1

  • Un joc minunat și foarte informativ "100 la 1". Am început să o joc acum câteva zile din cauza interesului și a popularității nebunești, a cererii în rândul prietenilor și, de asemenea, a unor recenzii bune. Jocul "100 la 1" este o pregătire perfectă pentru activitatea creierului și cunoștințe noi și versatilă!

În a doua etapă a jocului cu un jucător selectat, am avut o întrebare și opțiunile pentru răspunsuri au fost după cum urmează:







100 K 1

  • Îmi doresc jucătorii "100 la 1" de ghicit cu succes de cuvinte și emoții plăcute din joc!

100 K 1






În jocul online "100 la 1" sotssetey Odnoklassniki și VKontakte cu privire la întrebarea "Ce se face din lapte?" trebuie să răspundeți în această ordine:

"CHEESE" - 41 de puncte și primul loc;

"Twilight" - 22 de puncte și locul al doilea;

"KEFIR" - 18 puncte și locul al treilea;

"SMETANU" - 12 puncte și locul patru;

"KASHU" - 5 puncte și locul cinci;

"OIL" - 2 puncte și ultimul loc.

Pentru a câștiga "Joc invers", scrieți răspunsul "OIL". Răspunsul cel mai puțin comun este scorul maxim de 240.

Din lapte se face iaurtul este cel mai simplu

Brânza de vaci este fabricată din lapte, este suficient să încălziți laptele curat.

Crema este produsă din lapte - este lăsată de sus și poate fi drenată cu grijă

Din lapte, se face smântâna, când cremă se stropeste peste lapte, îi acopăr și o curăță - aici este smântâna.

Orice altceva necesită mult efort, dar laptele este, de asemenea, fabricat din brânzeturi, untul este zdrobit și laptele este acru la Iryan.







Trimiteți-le prietenilor: