8 Recenzii despre jazzdent la москва, щукино, академика боквара улица, 10-б

Alo Astăzi a fost la stomatolog-terapeut cu pixuri magice. Fata asta lucrează minuni. Pentru prima dată în viața mea, după tratarea mai multor dinți complexi, am lăsat doctorul cu un zâmbet. Vreau să le spun tuturor despre acest miracol fragil! Numele ei este Anna Vasilievna Larents. O voi recomanda tuturor prietenilor mei. Dintr-o data, cu profesionalismul ei, ea va face fericiti o persoana bolnava sau bolnava. Mulțumesc, Anna Vasilyevna! Fotografiile înainte și după sunt atașate mai jos.







Nivelul ridicat de serviciu și competența medicilor în rezolvarea problemei complexității este ceea ce am vrut să văd în clinica dentară. "Jazz-Dent" satisface complet dorințele menționate mai sus. Îmi exprim recunoștința deosebită față de Natalia Vladimirovna Zakharchenko. Toate cele bune pentru tine!

A fost plăcut surprins de profesionalismul înalt al medicilor clinicii "Jazz-Dent". A abordat cu o durere ascuțită. Medicii au examinat, au identificat problema și i-au explicat cauza cu un limbaj accesibil, astfel încât pentru mine, la laic, totul a devenit clar. De asemenea, trebuie să știu ce se întâmplă. Prin urmare, când medicii mi-au spus despre tratament, m-am liniștit complet. Tratamentul a fost nedureros, personalul a fost minunat, așa că nu am experimentat stresul obișnuit din tratamentul stomatologic. Mulțumiri speciale lui Zulumyan. Data viitoare ›







Buna ziua, eu sunt 28 de ani, am trei dinți înțelepciune, munca mea este legată de comunicarea cu oamenii, musca rasfatata pentru o lungă perioadă de timp sa decis bretele, îndrăznesc, citiți o mulțime de informații cu privire la procedurile și așa mai departe. D. A fost la trei ortodonti, toate ortodonti a ales sa nu dintii șterge, toată lumea vorbea despre separare. El a oprit la clinica „Dent Jazz“ AA Zulumyan medic ortodont. Ea a explicat că nu sunt o adolescentă, ceea ce trebuie să fiu discret. (safire, ceramică) Și, știu că cineva nu poate pune ceramică sau. Data viitoare ›

Toate acțiunile bănuțului nu merită un ban, sentimentul că acceptă oameni pentru idioți, așa că "o alternativă la furnir" este o simplă sigiliu pentru 5000 de ruble. Nu-mi plac lucrurile "ieftine" și când medicii încep să se înveselească și să iasă. Aceasta nu este emisă de o instituție medicală, ci de o ruletă pentru nebuni. Îmi doare sănătatea.

Feedback-ul pozitiv învecinat este un fals evident, deoarece un dinte mi-a fost tratat de trei ori mai scump și apoi două luni a fost sensibil. carie dentară simplă. Lista de prețuri este foarte dificilă, iar medicii nu rămân în urmă. Căutați locurile în care prețul nu consideră sigilii pe "suprafață", ci în întregime pentru dinte.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: