9 Etape cum să seduci un soț acasă

O femeie modernă, căsătorită, se teme întotdeauna de pierderea sentimentelor și este interesată de întrebarea "Cum să seduci un soț acasă?" Să analizăm 9 moduri adevărate.







Pentru mulți, expresia "soția își seducă soțul" sună sălbatic. Dar facem coafuri, măști, peelinguri pentru a arăta bine. De ce nu încercați să vă simțiți bine? Și pentru căsătorie este util și pentru sănătate.

9 Etape cum să seduci un soț acasă

Cum să-i seduci soțul acasă: 9 pași spre succes

Jucării haioase

Lenjerie frumoasă și seducătoare, halat de joacă, ciorapi, pantofi cu toc, parfum plăcut - cu siguranță, l-ai întâlnit astfel la începutul vieții împreună. Merită să vă amintiți acest lucru acum, deoarece orice bărbat sensibil îi iubește pe femeile în lenjerie de seducție și dacă această nimfă este și proprietarul inimii sale, soția sa, atunci succesul este garantat.

Atmosferă romantică

9 Etape cum să seduci un soț acasă

Schimbați situația în dormitor: schimbați lenjeria de pat pentru mai multă confortabilitate în vecinătate, luminați lumanari, lampă de aromă. Există multe uleiuri aromatice esențiale de afrodisiace, încercați să le aplicați în timpul seducției domiciliului iubitului dvs. soț.

Flirtați de la distanță

Când este la serviciu, trimiteți fotografia dvs. seducătoare, sms-ku cu conținut corespunzător sau lăsați o notă cu un indiciu în buzunarul sacoului. Cu toate acestea, aveți grijă dacă soțul dvs. este un snob sau lucrează într-un birou unde puteți vedea manifestarea flirturilor dvs., este mai bine să începeți o flirtă tentantă după o zi de lucru sau în timpul unei pauze.

"Amintește-i" soțului său farmecul său

Du-te mai des cu soțul tău undeva. Privirile admirabile ale oamenilor și flirtul discret îi vor aduce aminte de femeia uimitoare pe care a căsătorit-o.







9 Etape cum să seduci un soț acasă

Cuvinte afectiv la un bărbat iubit, secrete și o listă de complimente.

Nu opriți flirtul

Nu uita să flirtezi cu el, așa cum ai făcut în curte. Acum puteți juca o fată rea și "traversați linia": șoptiți-i în ureche că nu aveți lenjerie de corp - poate că nici măcar nu vă va spune la revedere pentru toată lumea, doar pentru a vă aduce acasă mai repede.

Efectuați "experimente"

Alegeți un loc nou pentru a face dragoste: un lift, o baie la petrecere, chiar și un parc, dacă vremea o permite. Puteți utiliza o varietate de "jucării" pre-achiziționate într-un magazin specializat. Excelent parfum cu feromoni. evaluările rezultatelor utilizării lor sunt uimitoare.

Amintiți-vă că drumul către inima unui om se află prin ...

Stomac, da, este un clasic al genului - cina la lumina lumânărilor. Delicios fel de mâncare ușoară, muzică romantică, uimitoare - nici un om nu va rezista.

Adu un soi

Noi poziții în pat. noi receptoare, jocuri de rol - multe articole despre aceasta au fost scrise în revistele pentru femei, trebuie doar să țineți cont de preferințele iubitului. De exemplu, el a menționat într-un fel că a fost încântat de rochiile de alăptare albe - mergeți la magazin, creați o imagine și surprindeți plăcut omul tău.

Drăguțe nopți

Trezirea în mijlocul nopții alături de soțul ei, începeți să-l excitați în mod discret. Nu numai că trezirea lui va deveni plăcută, dar visul pe care îl aveți ambii - sănătoși și puternici. Adesea du-te la culcare fără lenjerie de corp, îmbrățișând-o pe iubita ta și descoperindu-i goliciunea, probabilitatea ca un bărbat să ia inițiativa crește de mai multe ori.

9 Etape cum să seduci un soț acasă

De fapt, nu este nimic dificil să vii să-ți seduci soția acasă. L-ați studiat mult timp - de data aceasta. Deci, știi de unde să începi și în ce direcție să te miști. L-ai sedus-o odată - la începutul relației. Sunt doi. Ei bine, în plus, femeile au o intuiție extraordinară, deci chiar și fără prea multă gânduri, și chiar bine reglate, puteți seduce pe oricine.

Eu, Sper, schimba toate datoriile mele pentru 555.000.000 de dolari. Așa să fie.

Rețete pentru slăbire și curățare pe bază de plante

Puteți alege preparatele pe bază de plante, de exemplu, cu boli ...

Rețete pentru slăbire și curățare pe bază de plante

Doctorii sunt atât de interesanți: mi-a prescris o cistită monurală, a spus, bea ...

9 ritualuri pe tehnica Simoron pentru bani: urgent și eficient

Eu, Olya, îmi schimb temerile pentru un milion de dolari fără excepție. 2 ...

Cum sa alegi carcasa potrivita pentru genele, compozitia, tipurile de perii

Victoria, am nevoie de ajutorul tau, caut aceeasi cerneala, pe care vreau sa o cumpar, deja ...







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: