3 Tip de sânge negativ

Soacra mea are 3 ote. iar socrul are 2 posturi. Soacra mea a dat naștere la 3 copii, fii, sarcina a mers bine, poate a existat toxicoză. Mult noroc pentru tine!







Nu mă sperie, dar am suferit foarte mult.

Incompatibilitatea poate fi cazul dacă mama rh negativ, sooooo rar poate fi un conflict în grup, aici este un fragment:
Conflictul poate fi dacă o femeie are 1 tip de sânge (0), iar un bărbat are 2. 2. 4; dacă femeile sunt 2 (A), iar pentru bărbat 3 (B) sau 4 (AB); dacă o femeie are grupul 3 (B) și un bărbat are 2 (A) sau 4 (AB)
Prin mine spun eu, în prima sarcină a oricăror probleme legate de acesta cu Rh negativ meu era acum 20 de săptămâni lungi, fie, dar antigenul în sânge este, legende chirie în fiecare lună, anticorpii au fost încă găsite. Dar, apoi, din nou nu înțepat imunoglobulină, sau nu la toate, atunci el înjunghiat, sau neglijenta medicilor, dar unele caracteristici nu am aflat decât general, și există probleme nu întotdeauna. Totul va fi bine.







Da nonsens totul Și ce căcat exact 3! (-) Problema este că el posebe Rh negativ pentru femei este rău din cauza riscului de prezența anticorpilor și grupul de aici nu este nimic am doi copii, cel mai mare 11, și?! manyunkaya 4 mesyatsa.Pervaya minus primul plus, respectiv, (soțul meu prima +). graviditate mers atât de bine, Doamne ferește kazhdomu.Eto, în ciuda faptului că o astfel de diferență și a avut, de asemenea, o mulțime de stres la începutul celei de a doua sarcină (brusc de un atac de cord, tatăl meu a murit mai devreme decât nu bolevshy, asa ca a fost un șoc poate imagina) .tak aici: chiar amenințarea de avort nebylo nici o toxicitate, nu! Testele de anticorpi sunt cu siguranță mai mult decât de obicei, dar asta e tot! Deci, nu conduce la grupul nostru))). Apropo, am citit undeva că proprietarii de-al treilea grup, Doamne ferește, cazuri un fel de boală, șansele de a amendamentului mai mult decât orice alt grup. Așa este!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: