45 Comentariile pe Astana sū arnasy la adresa Astana, Abai Avenue, 223

Este necesară sigilarea contoarelor după repararea țevilor. Nu poți ajunge la tine!

Mă întreb de ce prezența centrului de apel a site-ului companiei, prin care am constant (3 ani) transmite lecturi de consum al serviciului dvs. pentru mine încă în fiecare lună vin controlere? În plus, prezint mai multe numere reale în ziua 24-25, și nu în 10-15, când inspectorii merg. Decât să păstreze atât de mulți oameni care nu sunt ușor de a face o selecție în ultima lună, ceea ce arată consumatorii care au văzut abaterea de la standardele de mediu și să le testați (probabil 10-15% din consumatori)? De ce nu. Data viitoare ›







Problemă cu contorul de apă caldă. Este necesar să înlocuiți și este necesar să scoateți sigiliul. De-a lungul zilei, nu pot trece prin! Str. Beibitshilik, 23, apt. 69. Vă rugăm să luați măsuri.

Nici măcar nu știu cum să descriu furia mea. Există o sigiliu, iar pe chitanțe vine faptul că contorul nu este sigilat. Ei scriu lucruri oribile. Când sunați, apoi la unul pe care l-au lovit, apoi la următorul. Nimeni nu poate răspunde în mod clar la nimic, toată lumea nu este implicată în acest lucru și totul de la alte departamente. Și nu le poți trece prin ele, e mai ușor să suni Akorda decât în ​​munți. canalul de apă. Aceeași situație a fost și în primăvară. Fără știința mea, sigiliile au fost îndepărtate, faptele au fost atașate la ușă și au plecat. Vin acasă, văd pe ușă acțiunea de a scoate sigiliul. Respectiv. Data viitoare ›







Ei nu scriu corect citirile cititorului, chiar și controlerul nu se poate termina. Pe care au ales să lucreze acolo fără nici un indiciu, au luat-o deja, trebuie să fie în judecată pentru ei.

Mă întreb de ce prezența centrului de apel a site-ului companiei, prin care am constant (3 ani) transmite lecturi de consum al serviciului dvs. pentru mine încă în fiecare lună vin controlere? În plus, prezint mai multe numere reale în ziua 24-25, și nu în 10-15, când inspectorii merg. Decât să păstreze atât de mulți oameni care nu sunt ușor de a face o selecție în ultima lună, ceea ce arată consumatorii care au văzut abaterea de la standardele de mediu și să le testați (probabil 10-15% din consumatori)? De ce nu. Data viitoare ›

Problemă cu contorul de apă caldă. Este necesar să înlocuiți și este necesar să scoateți sigiliul. De-a lungul zilei, nu pot trece prin! Str. Beibitshilik, 23, apt. 69. Vă rugăm să luați măsuri.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: