8 Recenzii despre președinte la moscow, sud Butovo, strada amiralul Lazarev, 58

Băieți, poate că există aici specialiști buni, dar aceștia sunt pur și simplu dezonorați de bani! Până la punctul care include o taxă de serviciu pentru vizitarea clinicii. Taxa de service este acoperirea încălțămintei și apa în răcitor. Toate acestea vă vor costa 250 de ruble. la fiecare vizită. Învelișurile de brocart și apă, vedeți, din râul Iordan. Ei trag doar trei piei pentru tot. Nici măcar nu sunteți întrebat despre nimic, după proceduri, ci pur și simplu medicul merge la recepție și vă scrie fără să vă mai dea alte proceduri. Este necesar pentru tine - nu este necesar, ci du-te și fă-o! Pe scurt, o înșelăciune. Data viitoare ›







Nemultumit de clinica "Președinte" din Butovo. În primul rând, plantează o panoramă a unei maxilaruri panoramice (800 r.), Ceea ce nu am nevoie, deoarece am avut o problemă cu gingiile. M-am decis că am avut parodontita (citit în simptomele de internet), cu care au fost de acord (și anume, un medic Larisa Sitnikova), și a fost de gând să mă tratezi, doar de la el, oferind o gamă completă de servicii (costul de 30 t. Frecați.) Spunând, , că am probleme mari cu gingiile. Nici măcar n-am înțeles cum a scris deja pentru tratament. Bine. Data viitoare ›

O bucată sa desprins din dinte. M-am inregistrat cu ei in speranta de a pastra dintele. Au făcut un roentgen, au informat că un nerv în apropiere - astfel de dinți de a trata sunt inutili, + următorul dinte pe care era un punct negru din cuvintele lor a apărut și el este mortal incurabil. Dintele cu un punct ar trebui să fie plasat sub coroană, și cu o piesă ruptă - îndepărtați și puneți implantul. Dar cu aceeași radiografie în clinica vecină Colibrator a departamentului am reparat un dinte rupt, și cu un punct negru, am spus în general în mod ideal. Dar m-am oferit să-l curăț. Data viitoare ›

Băieți, poate că există aici specialiști buni, dar ei sunt pur și simplu necinstiți de bani! Până la punctul care include o taxă de serviciu pentru vizitarea clinicii. Taxa de service este acoperirea încălțămintei și apa din răcitor. Toate acestea vă vor costa 250 de ruble. la fiecare vizită. Învelișurile de brocart și apă, vedeți, din râul Iordan. Ei trag doar trei piei pentru tot. Nici măcar nu sunteți întrebat despre nimic, după proceduri, ci pur și simplu medicul merge la recepție și vă scrie fără să vă mai dea alte proceduri. Este necesar pentru tine - nu este necesar, ci du-te și fă-o! Pe scurt, o înșelăciune. Data viitoare ›







Nemultumit de clinica "Președinte" din Butovo. În primul rând, plantează o panoramă a unei maxilaruri panoramice (800 r.), Ceea ce nu am nevoie, deoarece am avut o problemă cu gingiile. M-am decis că am avut parodontita (citit în simptomele de internet), cu care au fost de acord (și anume, un medic Larisa Sitnikova), și a fost de gând să mă tratezi, doar de la el, oferind o gamă completă de servicii (costul de 30 t. Frecați.) Spunând, , că am probleme mari cu gingiile. Nici măcar n-am înțeles cum a scris deja pentru tratament. Bine. Data viitoare ›

A vizitat stomatologia "președinte" în South Butovo. Pot observa lucrarea atentă și profesională a dentistului Kirik Oksana Petrovna, precum și a chirurgului Sychugova AV Pentru acești medici este plăcut să se aplice pentru consiliere și îngrijire dentară. Le doresc o creștere profesională suplimentară.

De asemenea, mi-am tratat dinții în stomatologia "președinte", dar în Pechatniki, pe strada Shosseinaya, 42. Fă un minunat doctor-terapeut Shavin Oleg Yurevich. Mi-a vindecat 7 dinți. Acum mă duc la examene, încerc să le țin în stare perfectă. Aș sfătui acest doctor să-mi facă foarte bine și calitativ slujba.

Multe mulțumiri, Serghei Tsvetekov, pentru o atitudine delicată și profesională față de pacienți. Are o inimă bună și mâini de aur. Sunt fericit că am aplicat la clinica ta!

Decis-te de albire a dintilor, inscrisi in stomatologie „președinte“ pe primul Dubrovskaya, medicul a spus că înainte de albire, este necesar să se facă profgigienu, m-am înscris la mozaic Alexander, un doctor minunat, dinți chiar și un pic de albire, pe cale orală a simțit unele ușurința în câteva zile, am venit la albirea dintilor la Galina, vreau să spun, procedura nu este cu siguranță foarte plăcut, dar este în valoare de ea, nu am recunoscut dinții ei, rezultatul este uimitor!

De mulți ani împreună cu soțul ei am fost tratați în această clinică. Suntem foarte mulțumiți de calitatea serviciilor. Clinica provoacă 100% încredere în medicii pe care îi vizităm.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: