54 Curiozități pentru mântuire la adresa: Moscova, perovo, str. Plekhanov, 9, p.

Fiul a folosit metadona, nu a vrut să fie tratat, a refuzat. Clinicile de stat sunt tratate numai cu consimțământ. Întâmplător accidental, clinica a fost ajutată să-i convingă pe fiul său să accepte ajutorul. Au sosit doi psihologi care au convins să fie tratați. Mulțumiri speciale lui Dmitry pentru ajutor! Vă mulțumesc foarte mult angajații clinicii! Mi-ai salvat copilul. Am crezut că nu ar fi posibil să scapi de dependență, dar ai dovedit contrariul. Mi-ai adus fiul înapoi la viață!







Mulțumesc foarte mult întregului personal, în special lui Oleg Ivanovici! Mi-ai salvat fiica! Cea mai bună clinică din Moscova și atitudinea față de pacienți este foarte condescendentă. Ea a folosit heroină și a început să facă toate din casa, care poate fi, am crezut că nu se va sfârși și mulțumită ție-a revizuit atitudinea față de viață, iar acum ea are un loc de muncă și o familie, sunteți salvatori noștri!

Vreau să-mi povestesc despre tratamentul fiicei mele în clinică și reabilitare. Fiicele au acum 35 de ani, căsătorite, au dat naștere nepoatei mele, nu se pot bucura. Dar dacă vă amintiți coșmarul care a început acum 11 ani, inamicul nu vrea! Nu a supraviețuit decât divorțului, a vizitat psihiatria timp de 2 luni. Dupa spital, dupa 3-4 luni a inceput sa consuma alcool, nu am putut sa o urmez. Timp de 9 ani - 6 codificări, 2 cusături. Acum doi ani, un vecin a sfătuit clinica "Salvarea", numită, a venit, noi. Data viitoare ›

Bine ai venit! Aș dori să împărtășesc experiența mea de viață. Pentru mult timp am folosit substanțe psihoactive diferite. În timpul perioadei de consum am pierdut o treabă bună, prietenii mei, m-am îndepărtat de rudele mele. Nu știu cum ar fi viața mea dacă nu ar exista această perioadă în viața mea, dar știu un lucru, că astăzi sunt în sobrietate. Îmi place din nou viața. Aș dori să-mi exprim recunoștința deosebită pentru sprijinul consultanților clinicii "Salvarea", care mă inspiră cu exemplul lor.

Mi-a plăcut clinica și medicii sunt buni! Mi-au ajutat fiica să scape de dependență, sper, pentru totdeauna. Tratate acum doi ani, medicul Oleg Ivanovici a fost mereu în contact, a fost consultat, a făcut tot ce-i stă în putință pentru a vă ajuta. Și un centru de reabilitare foarte bun la clinica din suburbii, "Victorie". Liderul Andrei Burik, de asemenea, vă mulțumesc.

Am intrat în clinică din cauza unui accident, ceea ce este, fără îndoială, fericit. La urma urmei, am întâlnit oameni minunați. Sunt mulți oameni care sunt în aceeași stare ca mine. De asemenea, ei au fost ajutați. Doctorii au impresionat munca lor, nu numai profesională, ci și pur umană. Am discutat multe dintre ele cu un plan de tratament care să se potrivească cu mine. Mâncarea este destul de bună, deși au fost de câteva ori când am mâncat fără plăcere. Acest lucru este, de asemenea, pentru că sunt destul de choosy în alegerea alimentelor. Acum. Data viitoare ›

Aș dori să toată inima mulțumesc clinica, Dumnezeu să binecuvânteze toți doctorii, și-a tratat încă o dată fratele alcoolismului și acești experți au inspirat speranță, într-adevăr lucra la rezultatul, primul scos din chef, a lucrat psiholog, apoi a lucrat prin mai multe opțiuni pentru continuarea tratamentului, sa oprit la departamentul de reabilitare, deoarece cazul nostru este cu adevărat dificil, iar fratele însuși, pentru prima dată, a fost de acord cu tratamentul ulterior. Mulțumesc!

Sunt un dependent de droguri și droguri. Am luat 10 ani. Astăzi nu iau 3 ani 5 luni. Drogurile sunt iadul, la care m-am târât pe mine însumi și pe familia mea. În centru au ajutat. Sunt recunoscător consultanților și profesorilor clinicii pentru că m-au readus la viață. Acum există o șansă de a trăi într-un mod diferit, fără teama că se vor întâlni la intrare, se vor pune în închisoare, se vor înnebuni cu droguri. Am văzut cât de rău și de duplicit am trăit în relație cu părinții și cu oamenii. El și-a văzut calitățile normale de bunătate, curaj și sinceritate. Data viitoare ›

Am trecut prin reabilitare în acest centru, nu am nimic de comparat, dar nu cred că există un loc mai bun decât "Salvarea"! Atitudinea față de dvs., cursul tratamentului, munca consultanților, este foarte recunoscător acestui loc, într-adevăr de lucru! Condițiile pe care medicul, care le trimit în fiecare zi - de asemenea la un nivel foarte înalt, nu este nimic de plâns!

Alo El a fost tratat la Clinica de Salvare la începutul acestui an. El a fost tratat pentru dependență de alcool. În primul rând, am făcut un curs de detoxificare în clinica însăși. Este nevoie de o săptămână. Prin clinică pot spune că condițiile sunt foarte confortabile - nu seamănă deloc cu spitalele noastre, camerele bune, mâncarea excelentă, îngrijirea constantă și atenția medicilor. După ce sa întors la normal și a curățat corpul - a petrecut ceva timp într-unul din centrele de reabilitare ale clinicii, mi-ar plăcea foarte mult să mă leagă complet. Data viitoare ›

Multe mulțumiri întregului personal al Clinicii de Salvare! Fiul meu a fost tratat în clinică, tratat pentru dependență de condimente. Sa simțit bolnav în miez de noapte și a mărturisit că fumează chestiile astea. Chemat la clinică, foarte literal în termen de 20 de minute a venit doctorii, a fost examinat și dus la spital. A existat o detoxificare, în spital am stat câteva zile - vreau să remarcăm atitudinea foarte bună și simpatică a medicilor și a personalului junior! Acum, suntem în curs de reabilitare!







Tatăl meu a băut în ultimii 10 ani aproape fără oprire. În cazul în care numai nu a mers, acest lucru nu a făcut-nici hipnoza, nici iarba nu a ajutat. Un prieten ma sfătuit să mă întorc la mântuire. La început, papa a rezistat mult timp, dar eram convinși că toate datele ar fi confidențiale, nu ar fi înregistrate, nu ar exista nicio scurgere în afara clinicii. Rezultatul a fost foarte fericit - a fost la 6 luni după tratament, în timp ce acestea au atins o remisiune stabilă

Am fost la clinică în timpul vacanțelor pentru a ieși din băutura tatălui nostru. Doctorii au sosit foarte repede - literalmente într-o oră. Cu toate acestea, înainte de asta au apelat la alte clinici - oriunde au spus "sărbători - nu există locuri, toți doctorii sunt ocupați". Impresie foarte bună a părăsit medicul - competent, atent, politicos. A comunicat rapid cu noi, a pus o picătură - a urmat starea. Mi-a sfătuit să-l iau pe tatăl meu la spital cel puțin două zile și am făcut-o. Câteva zile mai târziu au luat-o, iar Papa a fost ca și celălalt. Data viitoare ›

Fiul a folosit metadona, nu a vrut să fie tratat, a refuzat. Clinicile de stat sunt tratate numai cu consimțământ. Întâmplător accidental, clinica a fost ajutată să-i convingă pe fiul său să accepte ajutorul. Au sosit doi psihologi care au convins să fie tratați. Mulțumiri speciale lui Dmitry pentru ajutor! Vă mulțumesc foarte mult angajații clinicii! Mi-ai salvat copilul. Am crezut că nu ar fi posibil să scapi de dependență, dar ai dovedit contrariul. Mi-ai adus fiul înapoi la viață!

Mulțumesc foarte mult întregului personal, în special lui Oleg Ivanovici! Mi-ai salvat fiica! Cea mai bună clinică din Moscova și atitudinea față de pacienți este foarte condescendentă. Ea a folosit heroină și a început să facă toate din casa, care poate fi, am crezut că nu se va sfârși și mulțumită ție-a revizuit atitudinea față de viață, iar acum ea are un loc de muncă și o familie, sunteți salvatori noștri!

Vreau să-mi povestesc despre tratamentul fiicei mele în clinică și reabilitare. Fiicele au acum 35 de ani, căsătorite, au dat naștere nepoatei mele, nu se pot bucura. Dar dacă vă amintiți coșmarul care a început acum 11 ani, inamicul nu vrea! Nu a supraviețuit decât divorțului, a vizitat psihiatria timp de 2 luni. Dupa spital, dupa 3-4 luni a inceput sa consuma alcool, nu am putut sa o urmez. Timp de 9 ani - 6 codificări, 2 cusături. Acum doi ani, un vecin a sfătuit clinica "Salvarea", numită, a venit, noi. Data viitoare ›

Bine ai venit! Aș dori să împărtășesc experiența mea de viață. Pentru mult timp am folosit substanțe psihoactive diferite. În timpul perioadei de consum am pierdut o treabă bună, prietenii mei, m-am îndepărtat de rudele mele. Nu știu cum ar fi viața mea dacă nu ar exista această perioadă în viața mea, dar știu un lucru, că astăzi sunt în sobrietate. Îmi place din nou viața. Aș dori să-mi exprim recunoștința deosebită pentru sprijinul consultanților clinicii "Salvarea", care mă inspiră cu exemplul lor.

Mi-a plăcut clinica și medicii sunt buni! Mi-au ajutat fiica să scape de dependență, sper, pentru totdeauna. Tratate acum doi ani, medicul Oleg Ivanovici a fost mereu în contact, a fost consultat, a făcut tot ce-i stă în putință pentru a vă ajuta. Și un centru de reabilitare foarte bun la clinica din suburbii, "Victorie". Liderul Andrei Burik, de asemenea, vă mulțumesc.

Am intrat în clinică din cauza unui accident, ceea ce este, fără îndoială, fericit. La urma urmei, am întâlnit oameni minunați. Sunt mulți oameni care sunt în aceeași stare ca mine. De asemenea, ei au fost ajutați. Doctorii au impresionat munca lor, nu numai profesională, ci și pur umană. Am discutat multe dintre ele cu un plan de tratament care să se potrivească cu mine. Mâncarea este destul de bună, deși au fost de câteva ori când am mâncat fără plăcere. Acest lucru este, de asemenea, pentru că sunt destul de choosy în alegerea alimentelor. Acum. Data viitoare ›

Aș dori să toată inima mulțumesc clinica, Dumnezeu să binecuvânteze toți doctorii, și-a tratat încă o dată fratele alcoolismului și acești experți au inspirat speranță, într-adevăr lucra la rezultatul, primul scos din chef, a lucrat psiholog, apoi a lucrat prin mai multe opțiuni pentru continuarea tratamentului, sa oprit la departamentul de reabilitare, deoarece cazul nostru este cu adevărat dificil, iar fratele însuși, pentru prima dată, a fost de acord cu tratamentul ulterior. Mulțumesc!

Sunt un dependent de droguri și droguri. Am luat 10 ani. Astăzi nu iau 3 ani 5 luni. Drogurile sunt iadul, la care m-am târât pe mine însumi și pe familia mea. În centru au ajutat. Sunt recunoscător consultanților și profesorilor clinicii pentru că m-au readus la viață. Acum există o șansă de a trăi într-un mod diferit, fără teama că se vor întâlni la intrare, se vor pune în închisoare, se vor înnebuni cu droguri. Am văzut cât de tare și de duplicit am trăit în relație cu părinții și cu oamenii. De asemenea, mi-am văzut calitățile normale de bunătate, curaj și sinceritate. Data viitoare ›

Am trecut prin reabilitare în acest centru, nu am nimic de comparat, dar nu cred că există un loc mai bun decât "Salvarea"! Atitudinea față de dvs., cursul tratamentului, munca consultanților, este foarte recunoscător acestui loc, într-adevăr de lucru! Condițiile pe care medicul, care le trimit în fiecare zi - de asemenea, la un nivel foarte înalt, nu este nimic de plâns!

Alo El a fost tratat la Clinica de Salvare la începutul acestui an. El a fost tratat pentru dependență de alcool. În primul rând, am făcut un curs de detoxificare în clinica însăși. Este nevoie de o săptămână. Prin clinică pot spune că condițiile sunt foarte confortabile - nu seamănă deloc cu spitalele noastre, camerele bune, mâncarea excelentă, îngrijirea constantă și atenția medicilor. După ce a revenit la normal și a curățat corpul - a petrecut ceva timp într-unul din centrele de reabilitare ale clinicii, mi-ar plăcea foarte mult să mă leagă complet. Data viitoare ›

Multe mulțumiri întregului personal al Clinicii de Salvare! Fiul meu a fost tratat în clinică, tratat pentru dependență de condimente. Sa simțit bolnav în miez de noapte și a mărturisit că fumează chestiile astea. Chemat la clinică, foarte literal în termen de 20 de minute a venit doctorii, a fost examinat și dus la spital. A existat o detoxificare, în spital am stat câteva zile - vreau să remarcăm atitudinea foarte bună și simpatică a medicilor și a personalului junior! Acum, suntem în curs de reabilitare!

Tatăl meu a băut în ultimii 10 ani aproape fără oprire. În cazul în care numai nu a mers, acest lucru nu a făcut-nici hipnoza, nici iarba nu a ajutat. Un prieten ma sfătuit să mă întorc la mântuire. La început, papa sa opus mult timp, dar eram convinși că toate datele ar fi confidențiale, nu ar fi înregistrate, nu ar exista nicio scurgere în afara clinicii. Rezultatul a fost foarte fericit - a fost la 6 luni după tratament, în timp ce acestea au atins o remisiune stabilă

Am mers la clinică în timpul vacanțelor pentru a ieși din băutura tatălui nostru. Doctorii au sosit foarte repede - literalmente într-o oră. Cu toate acestea, înainte de asta au apelat la alte clinici - oriunde au spus "sărbători - nu există locuri, toți doctorii sunt ocupați". Impresie foarte bună a părăsit medicul - competent, atent, politicos. A comunicat rapid cu noi, a pus o picătură - a urmat starea. Mi-a sfătuit să-l iau pe tatăl meu la spital cel puțin două zile și am făcut-o. Câteva zile mai târziu au luat-o, iar Papa a fost ca și celălalt. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: