35 Comentarii despre Fazenda la adresa moscow, Ostankino, str. Academician korolev, 12

Bună, numele meu este Lyudmila Vasilyevna, am un fiu Seryozha, nepoata Dasha, nepoata Julia, nepoata lui Vlad și, bineînțeles, un soț iubitor Valera. Familia noastră este foarte prietenoasă și are mulți prieteni. Toți cu un caracter vesel și dragoste ne cunoaștem. Avem de asemenea o pisică de Cenușăreasă și un pește Guppy. Avem o dacha și locuiesc acolo, dar sunt mulți și nu putem ieși în ploaie etc. Am vrea să faceți reparații pe balcon. Vom fi fericiți! Apelați numărul: 8-985-688-51-16.







Bună dimineața, toată lumea. Dorim să exprimăm recunoștința noastră deosebită pentru transferul "Fazendei" și cel mai minunat din lume pentru designerul Olga Plenidina, un bărbat cu un gust delicat și un simț frumos de stil! Am fost foarte încântați să participăm la proiect. Pentru noi, acesta este un eveniment luminos, semnificativ și bineînțeles un eveniment fericit. Când ne-am dat casa pentru o vreme în mâini bune, am presupus că ar fi ceva frumos, dar totuși entuziasmul aștepta sfârșitul proiectului. Și acest moment magic a venit - rezultatul a depășit chiar. Data viitoare ›

Trăim în Cecenia. Trebuie să facem reparații în interiorul casei. Am construit o casă, dar casa nu a fost reparată. Sperăm că veți veni în Cecenia. Suntem foarte recunoscători pentru dvs.! Cât costă reparația dvs.? Dar este de dorit ca ea să fie liberă. Tel. 89389949511, vă rugăm să sunați la acest număr. Mulțumesc.

Trăim în Cecenia. Trebuie să facem reparații în interiorul casei. Am construit o casă, dar casa nu a fost reparată. Sperăm că veți veni în Cecenia. Suntem foarte recunoscători pentru dvs. Cât va costa reparația dvs., dar este de dorit ca ea să fie liberă. T. 89389949511. Apelați acest număr. Mulțumesc.

Devine din ce în ce mai mult unghiul în care nu vrei să te uiți. Inclusiv Fazenda. Full toftology. Repară euro în case (cabane), deci acest transfer este deja pe NTV. Problema apartamentului este numită. Și ce este Fazenda. Acest lucru, lopeți, greble, paturi, sere, un miracol de culturi și frumoase paturi de flori! Arbori confortabili, locuri de odihnă și de gătit shish kebabs! Și, casele sunt simple și confortabile. Și, de regulă, de vară, cu mobilier vechi, dulapuri antice de sertare și dulapuri. Ah, NU EUROPEANI. În alte chestiuni, nu ne pasă. Data viitoare ›

Programul dedicat astronauticii. Care a fost gânditorul designerului când avea un portret de GAGARIN sub ombilic? Perturbarea nu are nici o limită! Portretul era la un aspirator, genunchi și o cârpă! Cred că GAGARIN este vrednic de BEST!

Se alătură celor de mai sus. Am dorit ca programul să funcționeze în întreaga țară și am ajutat la reparația persoanelor în nevoie: persoanele cu dizabilități, persoanele în vârstă și familiile cu mulți copii. Cel puțin frivol, modest. Apoi, ratingul de transmisie ar fi mare. Și cred că moscoviți trăiesc destul de bine.

Moscoviții deja îngrășesc și ce să ne facă din provincie cu un salariu de 5000 de ruble.

Bucătărie în stil Art Loft

Am înțeles că transferul nu este oligarhi, dar ma omoara delicatesele „de proiectare“ și calitatea muncii. Ferma colectivă este o fermă colectivă. Aceasta nu este o poftă făcută în stil rusesc, ci o fermă colectivă! Și mai distractiv să se uite la proprietarii se confruntă atunci când intră în incinta renovate ale și se pare că, indiferent dacă acestea sunt acum ochii orbitelor ies din acest „frumusete“, atunci, indiferent dacă acestea sunt acum drapată peste plumb și au marcat cele mai recente „de proiectare“ lui lucru.







Bine ai venit! Vreau să scriu o recenzie și nu știu unde! Nu cu mult timp în urmă am avut o Fasenda! Deci totul e grozav) Emoțiile sunt super! Echipa este super! Polite și cultivat Nicholas! Lăsați-i să se certe și să scrie recenzii proaste! Aceștia sunt oameni nerecunoscători! Totul este liber și fără înșelăciune. Nikolay, fericirea pentru tine. Mulțumesc tuturor!

Devine din ce în ce mai mult unghiul în care nu vrei să te uiți. Inclusiv Fazenda. Full toftology. Repară euro în case (cabane), deci acest transfer este deja pe NTV. Problema apartamentului este numită. Și ce este Fazenda. Acest lucru, lopeți, greble, paturi, sere, un miracol de culturi și frumoase paturi de flori! Arbori confortabili, locuri de odihnă și de gătit shish kebabs! Și, casele sunt simple și confortabile. Și, de regulă, de vară, cu mobilier vechi, dulapuri antice de sertare și dulapuri. Ah, NU EUROPEANI. În alte chestiuni, nu ne pasă. Data viitoare ›

Membrii familiei noastre din programul "Fazenda", pe 30 octombrie 1616. Am primit un apel la două luni după trimiterea scrisorii. Imediat am înțeles că organizația a fost responsabilă de această lucrare. Cu primul cu care am comunicat acest lucru - Eugene și managerul Catherine, de asemenea cu designerul Maria. Maria ne-a părut foarte tânără. Ei au crezut că nu au fost deloc experimentați. Dar îndoielile noastre erau în zadar. M-am uitat la Fazenda încă de la începutul creației sale. Îmi plac multe idei ale designerilor, inspiră creativitatea, și vreau să fac ceva. Data viitoare ›

Datorită unei echipe prietenoase, fermecătoare și profesioniste

Bună dimineața, toată lumea. Dorim să exprimăm recunoștința noastră deosebită pentru transferul "Fazenda" și cel mai minunat în lume pentru designerul Olga Plenidina, un bărbat cu un gust delicat și un simț frumos de stil! Am fost foarte încântați să participăm la proiect. Pentru noi, acesta este un eveniment luminos, semnificativ și bineînțeles un eveniment fericit. Când ne-am dat casa pentru o vreme în mâini bune, am presupus că ar fi ceva frumos, dar totuși entuziasmul aștepta sfârșitul proiectului. Și acest moment magic a venit - rezultatul a depășit chiar. Data viitoare ›

Trăim în Cecenia. Trebuie să facem reparații în interiorul casei. Am construit o casă, dar casa nu a fost reparată. Sperăm că veți veni în Cecenia. Suntem foarte recunoscători pentru dvs.! Cât costă reparația dvs.? Dar este de dorit ca ea să fie liberă. Tel. 89389949511, vă rugăm să sunați la acest număr. Mulțumesc.

Trăim în Cecenia. Trebuie să facem reparații în interiorul casei. Am construit o casă, dar casa nu a fost reparată. Sperăm că veți veni în Cecenia. Suntem foarte recunoscători pentru dvs. Cât va costa reparația dvs., dar este de dorit ca ea să fie liberă. T. 89389949511. Apelați acest număr. Mulțumesc.

Bucătărie în stil Art Loft

Spuneți-ne cum să deveniți membru al programului dvs., dorim cu adevărat și cât costă, avem 3 copii și visăm o bucătărie mare, dar nu o putem proiecta în nici un fel. Mulțumesc că ați citit.

Bine ai venit! Aș dori să pun o întrebare despre izolație. Adevărul este că locuiesc într-o clădire de apartamente (5 etaje) la primul etaj, apartamentul este față-în-față. Apartamentul este foarte rece și baterii prost încălzite (puteți spune că nu se încălzește). Au apelat la ZHILSERVIS, dar au spus că nu se poate face nimic. Cu toate că în celelalte patru etaje, bateriile sunt încălzite în mod normal. Pereții care nu sunt izolați de podea suflă (podelele erau izolate: vata de sticlă + PAL a fost așezată pe podea iar linoleumul era deja pe partea de sus). Am vrut să știu cum și ce este mai bine să izolați apartamentul. Data viitoare ›

Bine ai venit! Stimate transfer Fazenda! Cu mare interes vă uit la programul dvs. Sunt pensionar, am 68 de ani, îmi place foarte mult cum designerii tăi fac lucruri vechi de la lucruri de epocă complet diferite. La mine la cererea mare: dacă este posibil, reanimați lampa mea de podea de 75 de ani. El este foarte dragă pentru mine ca un dar de la soțul meu.

Cât va costa totul pentru a vă suna. Tel. 89206323425.

Participați la transfer

Bună ziua, construiesc o casă și nu pot decide cum să proiectez un design, puteți să vă ajutați. T. 89876065902.

Trebuie să convertesc mansarda unei clădiri rezidențiale în dormitoare calde confortabile pentru toți membrii familiei mele. Dar trăim foarte departe de Moscova. Tel. 89093134328 și cât va costa pentru finanțare?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: