24 de ore de stomatologie as-stom

REFERINȚE: DENTISTRIA ROTAȚIONALĂ AS-STOM M. PROSPECTUL EDUCAȚIEI

Bună ziua! Incredibil chinuit. Angela nu a fost vindecată de Moskalenko. A venit cu senzații dureroase, a apărut o pulpită. Puneți "arsenic" timp de o săptămână. A doua zi a fost numit de curățare 3/30/15 o durere, dar doctorul a spus că e în regulă. După aceea, cu o durere în jumătate și cu cuvintele pe care am o curbă a maxilarului. și ea nu se curata si nu se târască pe dinte, și, în general, este deja obosit de mine, am curățat canalele. Până seara a început o durere sălbatică, a suferit o zi și a plecat din nou, dar a înregistrat la un alt medic, el din nou toate rasplombiroval și din nou netezite (pentru un motiv oarecare a fost ușor pentru a ajunge la dinte) timp de 10 minute și a spus că totul este în regulă, doar nevoie de o re- curățare. Puneți medicamentul. Temporară de umplere palmă astfel o bucată mare de dinți de durere trebuie să închid toate în ziua următoare nu a putut. Pe timp de noapte, au început doar dureri violente, nu au ajutat analgezicele. A doua zi am plecat din nou la dentist, dar din fericire sa razgandit si a plecat deja la o altă clinică. Sa dovedit că pe rădăcinile am avut puroi la nivelul gingiilor și mai presus de toate, de asemenea, el este inflamata, a străpuns toate, antibioticele au fost evacuate. Diagnosticul este parodontita. Va dura mult timp pentru a se vindeca. Îmi pare foarte rău că accidental a căzut în acest spital dezgustător, și vin de pe mâinile tuturor medicilor care nu au observat o puternică inflamație purulentă și a adus totul la o astfel de stare! Apropo, de acel moment am petrecut pe un tratament în zona de 6800, de umplere un dinte spus Acesta va costa 6200 și că tratamentul prețul tag-ul amvon lor ar trebui să coste 13.000 protozoare, nici un alt cuvânt.













Puneți un implant de la Gusev pe iluminare, 21. Se agita înainte de procedură ca și cum ar fi fost dentist pentru prima dată. Acum, vreau să spun, Gusev e doar un mare coleg! Îi recomand pe cei care nu știu ce implantolog să contacteze. Funcționează clar și cu încredere! Atunci mă voi adresa doar lui.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: