68 Secretele magiei banilor

Este aceasta magie sau realitate? Pentru un moment înainte de a părăsi totul, am învățat cel mai mare mister al tarotului - am înțeles cum să influențez circumstanțele!

Deci, drumul spre înălțimile de bunăstare a început cu cărțile de tarot. Era un pachet verde de Ryder Waite¹. Încă mai consider că acesta este unul dintre cele mai bune punți clasice de tarot, care reflectă cel mai mult esența interioară a Arcanei.







Multe și foarte mult timp, câteodată nopți nedormite, am încercat să scot un card de pe punte sau să ghicesc cartea pe care o scot afară. Voiam să știu ce este magia managementului realității!

Încercările mele au eșuat din nou și din nou. Din 78 de cărți, nu am putut ghici nimic ... Am epuizat și obosit, m-am culcat dimineața, dar nu m-am retras. Am vrut cu adevărat să dezvăluie secretul rar al priceperii, care mi-a fost spus într-un vis.

La urma urmei, dacă aș fi învățat această artă, aș fi descoperit cea mai mare magie - puterea asupra realității care mă înconjoară, situațiile vieții, banii, succesul și tot ce am vrut.

Dar a fost necesar să lucrăm foarte mult pentru a obține această mare abilitate, pentru a înțelege punctul culminant al miracolului care se întâmplă în acest pachet magic.

Nu puteam să înțeleg ce a fost magia, până când ...

Am fost chinuit de sute de întrebări la care nu am putut primi răspunsuri. Iluminarea a venit complet "accidental".

Nu e de mirare că ei spun că succesul este cu un pas înaintea înfrângerii, când nu vă așteptați - când sunteți gata să vă retrageți, dar totuși nu renunțați.

În acest moment, universul face un clic, iar ușa se deschide brusc.







Acest lucru mi sa întâmplat!

Ușa se deschise brusc și am intrat. Misterul Tarotului a fost dezvăluit! Sa întâmplat exact când mă așteptam cel puțin și era deja gata să renunț la încercările mele.

Am fost foarte obosit și am fost epuizat de mii de încercări eterice de a trage afară, fără să privesc de pe punte o hartă pe care am inventat-o. Și astfel a fost necesar să se repete toate cele 78 de ori!

Deci, care a fost misterul Tarotului?

Apoi, într-o dimineață, când m-am gândit să dau un loc de muncă ingrată, atunci când am căzut în disperare, și am fost cuprins de oboseală, am cu toată furia pe care nu am zagadyvaya nimic, a scos un pachet de cărți ... Spre surprinderea mea, l-am avut Acea carte care reflectă furia, oboseala și disperarea.

Și apoi mi-a dat seama!

Deci, am fost confruntat cu o emoție de furie, oboseală și disperare, și asta e acea carte care mă scapă! Poate că dacă pot provoca o altă emoție printr-un efort de voință, atunci probabil că voi obține exact cardul care reflectă această emoție?

Și sa întâmplat. Când am experimentat bucurie și entuziasm, am primit o hartă de bucurie și entuziasm. Când experimentat spiritul de afaceri, am luat atitudine de afaceri hartă, și atunci când a provocat o distrugere de emoție, a luat cardul, simbolizând distrugerea.

Am început să învăț și să înțeleg esența managementului realității. Mai mult, în cele din urmă, în timp ce practicam această artă, am învățat să obțin, dacă nu toate cele 78 de cărți sunt inconfundabile, apoi exact 65, și acesta este un coeficient destul de înalt de pricepere.

Îți spun un secret unic

Pentru a vedea ce carte reprezintă o anumită emoție, am uitat la fiecare carte și să încerce să se simtă sentimentele și emoțiile pe care le simt, se uită la ea, și apoi, fără a strecurat, a intrat sau a reamintit această stare, se amestecă carduri și calm a scos exact cartea pe care o dorea. Nu este un miracol?

Apoi, am o altă idee grozavă ...

Și dacă același principiu funcționează în viață? Am inceput sa experimentez si am obtinut doar rezultate fantastice, dar voi spune despre aceste experimente in urmatoarele lectii in cursul "Magicul banilor".

Citiți cu atenție și veți învăța cum să învățați cum să controlați realitatea. Veți descoperi cea mai mare magie a atragerii bogăției și a altor beneficii.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: