8 Recenzii de Spargatorul de nuci la Moscova, koptevo, zoi și aleksandra din Kosmodemyanskiy Street, 39

Făcând în buzunarele din plastic de nuci, un laser. Operația este necomplicată, durează mai puțin de 20 de minute, dar neplăcută în ceea ce privește reabilitarea, în special pentru copii. Copilul are 7 ani. Înregistrate în aceeași zi, datorită administratorului, cum putem fi valoarea poradovala- confortabila a valorii absolute, în contrast cu clinicile unde am chemat în căutarea unui laser în loc de un bisturiu, penetrant „detaliile“ ale procedurii. Interior foarte frumos, acasă și confortabil, medicul este doar inteligent, fiica mea nici măcar nu se simțea ca o injecție de analgezice. Data viitoare ›







Copilul meu este foarte frică de stomatologi (a reușit să se sperie într-o altă clinică privată, arătând o seringă cu anestezie). Am venit la Spargatorul de nuci, ne-am gandit la anestezie, doctorul ne-a scos pe picioare, pentru ca nu am observat cum a fost vindecat ambulatorul, fara anestezie. Sunt uimit de profesionalismul medicilor. Aceasta este cea mai bună clinică dentară de la Moscova!

Bună ziua, draga Spărgător de nuci! Multe recenzii bune. În fiecare zi vorbim despre activitatea clinicii și a regizorului tău! Ma numesc Diana, caut un loc de munca ca dentist asistent, iar in clinica ta as dori sa muncesc foarte mult. Dacă sunteți interesat în citirea CV-ul meu nu este postat pe site-ul [email protected].

Sunt pediatru personal, sora mea si cu mine am tratat copiii nostri in Nutcracker pentru o lunga perioada de timp, am fost in alte clinici, am fost tratati sub anestezie, dar mi-a placut mai mult. Este foarte regretabil faptul că medicii s-au schimbat, dar suntem destul de mulțumiți de cei noi. Recent, am fost foarte supărat cu "agitația mouse-ului" în clinică, când eu, zâmbind, probabil, o asistentă medicală care stătea la calculator, alături de administrator - spune cine să meargă și cui - nu! Anterior, acest lucru nu a fost în clinică. sedimente. Aveam încredere în recenziile prietenilor, prietenilor și ale mea. Data viitoare ›

Vreau să mulțumesc angajaților clinicii pentru dragostea fiicei mele. Mergem cu întreaga familie, îi plac copiii, dau cadouri, dau cafea soțului meu, mi-au oferit ceai proaspăt. Freebie? Nu, aceasta este atitudinea "Spărgătorului de nuci" pentru oameni. Tocmai am venit de pe stradă.

Au fost acolo săptămâna trecută. Îi plăcea foarte mult doctorului, o femeie tânără, contactul cu copilul găsit, o lovitură făcută astfel încât să nu înțeleagă în cele din urmă ce era. Preturile sunt normale, in general recomand!







Noaptea, durerea de dinți a copilului durea, abia așteptat dimineața pentru a ajunge la medicul dentist. Aș vrea să văd că Spărgătorul de nuci de pe Shelkovskaya începe să lucreze în permanență. Cel puțin dentistul la serviciu ar putea să o ia. Situațiile sunt diferite, dar pentru pacienți - foarte convenabil.

Făcând în buzunarele din plastic de nuci, un laser. Operațiunea este simplă, durează mai puțin de 20 de minute, dar urât în ​​termeni de reabilitare, în special pentru copii. Copilul are 7 ani. Înregistrate în aceeași zi, datorită administratorului, cum putem fi valoarea poradovala- confortabila a valorii absolute, în contrast cu clinicile unde am chemat în căutarea unui laser în loc de un bisturiu, penetrant „detaliile“ ale procedurii. Interior foarte frumos, acasă și confortabil, medicul este doar inteligent, fiica mea nici măcar nu se simțea ca o injecție de analgezice. Data viitoare ›

Buna ziua tuturor! Mergem la Clinica Nutcracker pentru al doilea an cu copiii și nu au existat plângeri. Copilul a fost corectat de problemele pe care le-a creat un domeniu de tratament dentar în clinica Markushka. Toți ne place foarte mult! Singurul lucru care ne-a deranjat este un dentist numit Schnoor! Am întâlnit-o recent la Spărgătorul de Nuci. Nu merge la ea, merge de la clinică la clinică - nu rămâne prea mult timp. Am tratat soțul meu cu 2 dinți, când am lucrat la Ul. Gamal. A fost groaznic! Pentru două dinți și durere după tratament. Data viitoare ›

Copilul meu este foarte frică de stomatologi (a reușit să se sperie într-o altă clinică privată, arătând o seringă cu anestezie). Am venit la Spargatorul de nuci, ne-am gandit la anestezie, doctorul ne-a scos pe picioare, pentru ca nu am observat cum a fost vindecat ambulatorul, fara anestezie. Sunt uimit de profesionalismul medicilor. Aceasta este cea mai bună clinică dentară de la Moscova!

Bună ziua, draga Spărgător de nuci! Multe recenzii bune. În fiecare zi vorbim despre activitatea clinicii și a regizorului tău! Ma numesc Diana, caut un loc de munca ca dentist asistent, iar in clinica ta as dori sa muncesc foarte mult. Dacă sunteți interesat în citirea CV-ul meu nu este postat pe site-ul [email protected].

Sunt pediatru personal, sora mea si cu mine am tratat copiii nostri in Nutcracker pentru o lunga perioada de timp, am fost in alte clinici, am fost tratati sub anestezie, dar mi-a placut mai mult. Este foarte regretabil faptul că medicii s-au schimbat, dar suntem destul de mulțumiți de cei noi. Recent, am fost foarte supărat cu "agitația mouse-ului" în clinică, când eu, zâmbind, probabil, o asistentă medicală care stătea la calculator, alături de administrator - spune cine să meargă și cui - nu! Anterior, acest lucru nu a fost în clinică. sedimente. Aveam încredere în recenziile prietenilor, prietenilor și ale mea. Data viitoare ›

Vreau să mulțumesc angajaților clinicii pentru dragostea fiicei mele. Mergem cu întreaga familie, îi plac copiii, dau cadouri, dau cafea soțului meu, mi-au oferit ceai proaspăt. Freebie? Nu, aceasta este atitudinea "Spărgătorului de nuci" pentru oameni. Tocmai am venit de pe stradă.

Au fost acolo săptămâna trecută. Îi plăcea foarte mult doctorului, o femeie tânără, contactul cu copilul găsit, o lovitură făcută astfel încât să nu înțeleagă în cele din urmă ce era. Preturile sunt normale, in general recomand!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: