4 Raspunsuri despre bar de pavl astakhov la moscow, filistine, kuznetsk pod strada, 21

Slavă oamenilor care scuipau copiii noștri. Lăudați specialiștii care salvează copiii în străinătate. Să scuipem pe copiii noștri mai sănătos și să salvăm pe cealaltă parte a frontierei mai mult. Ura! Propun ca copiii mei să fie trimiși în Finlanda. Numai acolo așteaptă apărarea lui Astakhov.







Plângerea adresată autorităților tutelare din orașul Novorossiysk

Astakhov - demn! Din nefericire, în țara noastră există foarte puțini profesioniști demni, precum Pavel Astakhov! Inteligent, bine pregătit, competent, profesionist, care face bine pentru copii și nu promovează, la fel ca toate celelalte inițiative ale anturajului președintelui nostru!

Mulțumită tuturor angajaților

Slavă oamenilor care scuipau copiii noștri. Lăudați specialiștii care salvează copiii în străinătate. Să scuipem pe copiii noștri mai sănătos și să salvăm pe cealaltă parte a frontierei mai mult. Ura! Propun ca copiii mei să fie trimiși în Finlanda. Numai acolo așteaptă apărarea lui Astakhov.

Plângerea adresată autorităților tutelare din orașul Novorossiysk

Bună, Pavel Alekseevici! Ne pare rău, dar e-mailul meu nu se potrivea într-un singur mesaj. Continui: Până la urmă, în biroul dumneavoastră (Tribunalul Regional din Kirov), esprit de corps, „nu trece ei.“ Contactați recepția președintele regiunii Kirov a avocatului Mammadova ES (acesta este tratat cu simpatie și înțelegere, și chiar a avut reprezentantul meu în Tribunalul Regional), în cadrul Comitetului pentru Apărarea Drepturilor Omului în regiunea Kirov - recomandat pentru a rezolva problema numai în instanța de judecată, a scris președintelui Vladimir Putin în transferul "Omul. Data viitoare ›







Bună, ajutați-mă, vă rog. Numele meu este Sveta, am crescut într-un orfelinat, părinții mei m-au refuzat când eram mic. Nu am primit locuințe atât de mult din cauza statutului de orfan. Aș vrea să știu dacă am o șansă. Mulțumesc.

Dragă Pavel Astakhov, vă rugăm să luați măsuri în orașul Sevastopol, legat de orfelinate. Regizorul său, Momonov, îl distruge. Copiii sunt rude, renunță la școală, iau droguri și nu le pasă de ele. Le pune doar pe paturile psihiatrice aproape în fiecare lună. Nu există administrații pentru ea în oraș, totul se îndepărtează, cadrele didactice experimentate au fost respinse fără niciun motiv. Ajutați, îmi pare rău pentru copii, să piară.

Bună ziua, Pavel Alekseevici. Eu scriu, pentru că deja de disperare. Sunt o mama de mulți copii, am patru copii 7, 5, 3, 3 Un ghid 1500. Am trăit timp de șapte ani în Cecenia, în cazul în care să stați, am folosit mat. capital și copii au fost doar 100 de ruble. A decis să se mute în Kuznetsk (regiunea Penza) sa mutat, dar aici să muncească din greu, așa că soțul meu a trebuit să meargă la nord la locul de muncă, am unul foarte greu pentru mine, pentru că nu au suficienți bani pentru fiecare rochie, pantofi, produse alimentare, a fost pe un schimb, dar există ei nu pot. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: