5 modalități de a câștiga un bărbat - întâlniri - întâlnire oraș

Rezolva-te pentru tine întrebarea cum să te îndrăgostești de un tip în el însuși, atât de irezistibil ca cum să construiești o relație cu el mai târziu, poate fi foarte dificilă. Uneori, diferența dintre bărbați și femei este atât de dramatică încât este destul de dificil pentru fete să înțeleagă ce sunt cu adevărat și ce doresc.







Psihologia masculină - știința este mult mai dificilă pentru fete decât pentru psihologie. Dar cei care stăpânesc această cunoaștere, o astfel de sarcină ca și seducția oamenilor, vor fi posibili cu ușurință.

Pot identifica 5 secrete de sex masculin, de la care veți afla ce este cu adevărat ascuns de bărbați de la femei.

1. Majoritatea bărbaților au nevoie de aspectul tău, de zâmbet, de aprobare

oameni inteligenți - de obicei, primul semnal fără femei, nu sunt potrivite, deoarece acestea sunt mândri, și, prin urmare vulnerabili și, prin urmare, cred că de zece ori (ei cred că întotdeauna - folosit pentru a), care îi așteaptă. Pentru cei cu creier simplu, este mai ușor. Nu cred că de mult timp. Și bine făcut, câteodată înțeleg!

Ce concluzie? Dacă vă place un om, îl sprijiniți, arătați că vă place el. Zâmbiți, pentru că nu vă veți pierde. Poate știți despre "legea generozității"? Chiar îmi place povestea din cartea lui Robert Kiyosaki:

„Dacă vrei să te fac să zâmbești, zâmbet mai întâi. Dacă doriți dragoste, da dragoste mai întâi. Dacă doriți să fie înțeles, să fie înțelegere. Dacă doriți să obțineți un tratament, la inceput el va trata pe cineva.“ Aceasta se aplică peste tot: în dragoste, în prietenie, și în viață.

2. Barbatii au nevoie de sex

O femeie dorește mereu ca un bărbat să fie captivat de sufletul ei frumos, de mintea ascuțită sau de calitățile sale de afaceri. Dar, vai! Un om care cunoaște o doamnă ascultă numai libidoul său.

Așa că sunt aranjați, acești oameni - aici să se plângă. Sexul și farmecul îi atrag pe oameni. Și fiecare bărbat, după întâlnirea și întâlnirea cu o femeie care a plăcut foarte mult, vreau să fac sex.

Ce concluzie? Cu toate acestea, știind acest lucru, puteți manipula cu pricepere oamenii. De exemplu, vânătorii merg ușor peste nas și nu părăsesc nimic. Este important să vă amintiți jocul și să nu luați lucrurile prea în serios.

3. Bărbații vor să aibă încredere, iar femeile vor să simtă că le pasă

Poate că ați observat că bărbații, când fac o treabă, au rareori nevoie de ajutor și acționează pe principiul "Eu însumi". Pentru un bărbat, principalul lucru este ca o femeie să aibă încredere în el.







De foarte multe ori dorim ca el să se intereseze, dacă este necesar, să sugereze. Datorită acestei diferențe apar adesea certuri.

Ce concluzie? Nu acordați niciodată sfat unui bărbat atunci când vă ajută. Chiar dacă încearcă să facă ceva pentru mai mult de o oră și știi șapte moduri de a rezolva această problemă. Ajutorul tău va părea ofensator pentru el. Dorința lui este să primești o doză de admirație și de laude de la tine.

4. În cazuri, bărbații sunt mai ghidat de minte, iar de femei - de emoții

Femeile vorbesc mai mult despre sentimente decât despre bărbați. Bărbații nu le place să ghicească despre dorințele ascunse, ei percep tot ceea ce se spune în mod specific. Acest lucru nu se aplică tuturor, există și oameni de dragoste, dar minoritatea lor.

Ce concluzie? Mai exact, spuneți ceea ce doriți și nu vă așteptați să vă citească gândurile.

5. Bărbații vor să pară mai de succes și mai deștepți decât femeile

Pot spune o poveste din experiența mea personală. Prietenul meu îi plăcea un tânăr. El îi plăcea computerele și cunoștea aproape totul despre ele, studiase pentru un programator.

Pentru a nu arăta ca un "prost" în ochii săi, a citit tot felul de cărți și a urmat cursuri, în speranța că într-o conversație cu el ar arăta erudiția și șocul cu cunoștințele sale.

Și apoi într-o zi, calculatorul ei sa rupt și ea la chemat să vadă ce-a fost rău cu el. El a venit, a fost vesel, a vorbit foarte mult, dar nu a putut face nimic. Apoi ea a luat lucrurile în mâinile ei și a înființat propriul calculator.

Ea credea că se va ridica în ochii lui și că va începe să o trateze diferit. Dar. El a fost sumbru și aproape că nu a vorbit, a plecat repede. De atunci au avut un contact mic și el a evitat-o.

Ce lecție? Dacă un om este ocupat cu ceva, și ai cere ajutor, atunci el se va face până la capăt și să fie mândri de tine, iar tu îi mulțumesc un sarut, dar nu concurează cu el și arată mine.

Sexul puternic este inițial convins că într-o discuție cu o femeie va câștiga. Nu-l priviți de această încredere naivă! Cel mai bun lucru pe care îl puteți face este să-i dezvoltați gândurile. Întrebați întrebări de conducere și exclamați periodic: "Ei bine, nu trebuie să mă gândesc niciodată!" Bărbații care ascultă femeile sunt numiți "inteligenți". Cele mai multe "femei inteligente" cum ar fi.

Deci, deveniți o "femeie inteligentă", începeți să aveți încredere în el, adăugați mai multă aprobare, zâmbește, exprimați-vă dorințele în comportamentul dvs. și, în curând, veți vedea că relațiile voastre sunt aproape de ideal. Îmi doresc tot ce e mai bun!

Permiteți-mi să fiu de acord cu multe dintre postulatele acestui articol,
dar ar avertiza fetele împotriva implementării oricăror scheme și legi 5 dintre acestea, 10 sau 25,
omul dorește să fie unic și unic și de îndată ce își dă seama că următoarele metode de influență se desfășoară asupra lui, el va sari imediat sau va fi ofensat.

Femeile pur si simplu cere, să învețe, să înțeleagă ce vrea și îi place omul tău, și cum este scris, nu se așteaptă ca el va lua primul pas și prointuichit dorințele tale, nu avem nici o intuiție, trebuie doar să acorde o atenție la ea cel mai mic efort.

Da, femeile interesante se uită la bărbați ....

5 modalități de a câștiga un bărbat - întâlniri - întâlnire oraș

Sfat foarte bun! da, asta e cât de greu este să le observi, câteodată crezi. dar de ce eu? de ce nu ar trebui să fie un romantic și un zâmbet pentru mine)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: