29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

Făcând notele pentru a doua sarcină, mi-am dat seama că frumusețea feminină este o imagine vizuală. Coafura, tunsoare, stil. Harul exterior, feminitatea dă imaginii lungimea părului.







Am început să înțeleg și să-mi dau imaginea aspectul potrivit numai acum - în ultimii 2 ani. Înainte, când eram mai tânără, nu contează.

Amintindu-mă ca pe un copil, imaginea mea - după părerea părintelui - avea o formă predominant scurtă.

Din păcate, nu am o fotografie - în formă digitală. Părinții au fost "profitabili" să mă reducă. Convenabil, nu mă cert. Acum cred altfel.

Apoi, ca un copil, nu avea idee cât de bine. Am avut părul predominant scurt până la 13-15 ani, dacă memoria nu se schimbă.

Adolescență, schimbări interne. Și deja la absolvire în clasa a 9-a-mi amintesc o frumoasă rochie neagră și roz, cu un bolero - m-am uitat sub piață.

Mi-am modelat imaginea, chiar fără intervenția părintească. Tunsorile s-au schimbat putin in lungime, dar au ramas treptat in forma.

Ce "poartă" până în prezent.

Părul a fost vopsit de la vârsta de 20 de ani. A fost o ameliorare într-o lumină blondă, care a durat până la 26 de ani.

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

În 28 de ani, am început încet, într-un ritm rapid pentru a experimenta cu culori, timp de 3 ani, am schimbat culorile 7. A fost prima data cand blonda a fost pictat într-o singură culoare, apoi stins într-un blond inchis, chihlimbar, mahon întuneric, lumina, vinete, întuneric și ciocolată lumină , până când a ajuns la ciresul de culoare închis de astăzi.

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei






29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

În ultimii 15 ani, am găsit un maestru al artei de coafură, doi, pentru a fi mai precis. Aproape cu jumătate de an, ea a tuns în centimetri 20.

Acum treptat mă întorc la lungimea pe umeri. Acum arăt așa.

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

Ca să încerc o nouă tunsoare pentru mine, puteți avea o culoare nouă. La sfatul comandantului. Repet, sunt pentru experimente. Sub îndrumarea strictă mai întâi. Cred că vom fi de acord.

O SĂPTĂMÂNĂ = O PORȚIUNE

SIX TRANSFIGURAȚII ÎN SALOANELE BEAUTY

29 feminitate și grație - Sorority - Club Mama lui

Fiecare participant,

care va putea transforma,

va lăsa salonul de frumusețe cu un coș de cadouri de la ALFAPARF Milano

29 feminitate și grație - Sorority - Club Mama lui

Semi di Lino Diamante PROTECTIA CULORILOR -

păstrați culoarea părului bogată pentru o lungă perioadă de timp!

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

  • Absența de sulfați asigură o curățare blândă a părului, contribuind la conservarea pe termen lung a culorii părului.
  • Sistemul Color-Block + protejează părul de efectele dăunătoare ale componentelor agresive ale apei de la robinet.
  • Acidul lactic restabilește echilibrul pH-ului și blochează formarea radicalilor liberi.
  • Componentele lipidice ale extractului de ulei de măsline este sigilat în portbagajul unei culori cosmetice a părului, asigurând durabilitatea și luciul după procedura de colorare profesională.
  • Extractul din semințe de in oferă părului o strălucire de neegalat.

După ce toate cele șase transformări au loc, pe portalul de știri vor fi anunțate vot TVNET - într-o săptămână vom alege o transformare care a placut cel mai mult.

Cel care primește cele mai multe voturi va primi

29 Feminitatea și grația - clubul femeilor - clubul mamei

Ceilalți cinci participanți vor primi titut „Miss simpatie ALFAPARF Milano», «ra portalul simpatie TVNET "" Miss simpatie revista Stella», «ra simpatie Mamin Club“, etc.



Proiectul sprijină și el

Toate transformările vor avea loc în saloanele de înfrumusețare din Riga. Locuiți într-un alt oraș și vă este greu să ajungi la Riga? Nu contează! Oricum, ia parte la proiect!

Trebuie să împliniți toate cele șase sarcini și apoi printre toți cei care locuiesc departe de Riga, reprezentanții ALFAPARF Milano vor alege încă un câștigător. Vom convinge personal ce zi și unde să organizăm transformarea. Numai la vot pentru premiul principal, cel mai probabil, nu veți avea timp să-l luați. Dar lucrul principal este procesul în sine și va fi!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: