3 Spitalul de oraș, Rusia, Teritoriul Altai, Barnaul, Strada Titov Germană, Clădirea 29 - recenzii,

Nu am văzut cele mai grave locuri din viața mea (((miros murdar, dezgustător, bolnavii bolnavi nu sunt curățați în timp, sunt hrăniți dezgustător.) Experiența personalului medical dorește să știe cel mai bine.





chiar nu se poate pune o lovitură într-o venă, în cazul în care o persoană este veche și nu există nici un drum drept rodnyh- la cimitir. Care este starea de spital și această atitudine față de bolnavi. Ars mâna în sala de mese (prezis supa fierbinte pe mine) sa dus la asistenta și a cerut asistență ca răspuns mine poluchila-, care nu este prezent ((((ține de mână peste apă rece! Este m-am dus la spital (((((la bine! singurul noroc cu medicul, pentru care ea lA vă mulțumesc foarte mult. sunt cu siguranță bună tânără asistentă medicală, ei bine, ele pot fi numărate pe degete! pe cine pot contacta pentru a face în cele din urmă reparații, deși personalul va fi mai buni. e unde trebuie să Olimpic „sat în valoare de“ miliarde redus la Jocurile Olimpice, și medicina în întregime colaps! Și se întâmplă în secolul 21 toate ((((







Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort

Dacă doriți să vă recuperați, întăriți-vă sănătatea sau, Doamne ferește, mergeți la acest spital "minunat" cu medici "foarte" competenți, atunci sunteți într-o altă SPITALUL!
Rudele, analfabetismul complet și reticența absolută a medicilor de a ajuta și de a vindeca depășesc granițele.
Soția mea a adus noaptea cu sângerare la începutul sarcinii, în acest loc, care chiar spitalul nu se va numi, și în schimb ea a ajutat medicii încearcă să salveze copilul, voi alerga pentru o oră în constatarea doctorului că ar fi privit!
După eforturile mele considerabile, soția mea a fost injectată cu un fel de medicament, a turnat pastile, fără a explica ce dau, referindu-se la faptul că "ei știu mai bine cum să trateze medicii"
Îmi priveau soția doar dimineața. nu a existat o sarcină, cel puțin astfel încât ni sa spus de acei medici. Ei au dat ce este necesar pentru a rafina
Am venit să o iau, am intrat în birou, am fost lovită de anti-salubritate completă! Într-un astfel de "spital" nu este ceva care cade în jos, chiar merge teribil! Te culci, o altă durere

O să se îmbolnăvească!
decizia a fost lipsită de ambiguitate, se află într-un spital normal. Sa dovedit a avea o direcție în 1 oraș (spitalul este foarte bun)
la masa de prânz într-o soție de oraș uitat la doctor și a spus că oul tocmai a ieșit și de sarcină ar putea fi teoretic salvate.
Finalizând tot mesajul meu, vreau să spun!
Chiar dacă brusc ți s-a întâmplat o nenorocire și ești dus la ambulanța acolo, nu e de acord, să conectezi toate forțele posibile pentru a merge la alt spital, acest lucru nu poate fi mai rău.
nu pentru nimic, medicii de prim ajutor spun deschis "spitalul de atentatori sinucigași".

Curățenie, reparații, confort







Trimiteți-le prietenilor: