10 rujuri de culoare închisă și 500 de ruble

  • 10 rujuri de culoare închisă și 500 de ruble
  • Ruj de culoare Cabernet cu apariția ploilor de toamnă devine un clasic. Buzele întunecate de la an la an nu coboară din podiumurile lumii, doar nuanțe și moduri de aplicare a schimbării.





    Anul trecut am șters o schiță clară și nu am folosit creioane. În acest sezon există o luciu în tendință și o bifă clar marcată deasupra buzei superioare. Caramida roșie închisă a fost jucată cu nuanțe violete și chiar negre, ca modelele de la spectacolul Rodarte. Așadar, ascuți creioanele și căutați rujuri și luciu de buze pentru culoarea Burgundiei - am colectat tot ce costă mai puțin de 500 de ruble!







    Inițial din Suedia

    10 rujuri de culoare închisă și 500 de ruble

    Ruj de ultraviolete 5 in 1 FEEDLIGHT ONE Color Stylist, Mousse Blackberry, Oriflame, 399 fre.

    Multe fete ignoră texturi dens pigmentate. deoarece le este frică de senzația de buze uscate. Tehnologiile cosmetice au avansat de mult și astăzi găsiți formule foarte hidratante cu ceară naturală în compoziție. Disconfortul nu va fi!

    Deep Color

    10 rujuri de culoare închisă și 500 de ruble

    Crema formula ruj crează un sentiment de confort pe buze, dar din lateral - un finisaj ideal mat. Pigmentarea este suficientă pentru a obține o culoare densă din primul strat.

    Gel textura

    Gel-Lacquer Atelier de unghii cu efect mat Matte Magnifique, umbră 422, Vivienne Sabo, 274 fre.

    Lacul mat oferă o textura catifelată și este ușor de amestecat cu alte nuanțe de la acest conducător. Puteți crea cu ușurință un gradient la modă - adăugați doar o picătură de culoare roșie la mijlocul buzelor superioare și inferioare.







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: