10 Minusuri (și plusuri) de creștere înaltă, revista cosmopolită

90% dintre bărbații interesați sunt sub tine. În copilărie toți băieții. pentru a sări la coada ta. ar fi trebuit să te așezi sau să te apleci.





Apar complexe. Încercăm să punem pantofi cu tocurile numai în magazin. evaluând simultan. cât de mic ești vânzător. Dacă te-ar putea biciui și ai cumpărat pantofi. acasă. realizând ceea ce sa întâmplat și prezentând reacția celorlalți. scoateți caseta de pe mezanin și mergeți exclusiv în balet.







Însă mai există încă 10% dintre bărbații care nu mai puțin interesați fără complexe. Sunt fericiți să ne cumpere pantofi noi pe un ac de păr de 12 centimetri și să invităm ușor la dans. în timpul căreia. îngropat în bustul nostru superb. mărturisesc dragostea lor. În acest moment vă puteți simți ca o adevărată zeiță.

Urăsc baschetul din toată inima. Nu, nu este. nu pentru că. care nu funcționează. Nu pentru că. că mâinile sunt lungi. Nu! Pentru că toate mătușile și unchii. întâlnire pe cale copilăresc și tineresc. ei i-au considerat datoria să întrebe: "Și tu. dragă. baschet. probabil. faci?

Duminica cumpărăturile se strânge indecent. Nu -isklyuchayu. că eu am introdus moda la tot felul de pantaloni și căprioare. Deoarece calanchea slabă este extrem de dificil de găsit blugi pentru creștere. Și dacă se potrivesc dintr-o dată cu lungimea. apoi pe șolduri și balon. Da, și ciorapi de dimensiunea "chetverochka" nu este cel mai popular produs.

Dacă ați găsit cu adevărat pantaloni în dimensiune. va salva un lucru nou. ca o blană de blană de nurcă. și puneți-vă de fiecare dată cu un sentiment special. Și apoi. cum te simți. este extrem de important! În ceea ce privește chilotul. apoi pot fi înlocuite cu ciorapi - frumoși și sexy.

Este incomod să dormi în trenuri. hotelurile și sanatorii din cadrul hotelurilor - paturile sunt proiectate pentru standardul 170. În seara în care vă croak - în dimineața cu greu puteți fi îndoit.

Pe un pat dublu de familie (180 x 200 cm) cu o conștiință curată, dormiți în diagonală.

Gros și înalt este o groază! Aceasta este o femeie tunete. care este, de asemenea, un cal la un galop. și într-o colibă ​​arzătoare. Deci, trebuie să urmați cu strictețe greutatea. se sprijini pe morcovi și varză. Și, în general, procesul de hrănire în proprietarii de picioare lungi este adesea asociat cu complexe pentru copii. Mama și bunica s-au retras în mod constant. le era frică. că cizmele nou achiziționate se vor dovedi din nou mici.

Un om bun ar trebui să fie o mulțime! În final, desigur. iubiți-vă acest lucru. oricare ar fi.

Vedeți praful de pe dulapurile și mezaninurile și aceeași cutie cu pantofi pe un ac de păr de 12 centimetri.

Deschideți fereastra și rotiți becul. nu recurge la ajutorul unui scaun - nu este necesar.

În timp ce faceți epilarea membrelor inferioare - ochelarii clink. Timpul. care a fost adus fără îndoială la altarul frumuseții.

Proprietarul picioarelor lungi a dat o viață mai lungă. Proveded de oameni de știință! Fără glume.

În apartamentele obișnuite ("sovietice") există vagoane obișnuite - 1,50 m. Cum vă puteți relaxa în poziția literei "G"? Coborâți picioarele - bustul îngheață. spală-ți părul - picioarele tale sunt reci. Veți scădea atât acest lucru, cât și altul - kolenki. ca două movile fără rost. ieșiți de sub spuma albă magnifică.

Vă faceți o carieră (există un stimulent!), Cumpărați un apartament într-o clădire nouă. puneți o cadă de gabari-tami de 180 × 85 și bucurați-vă ca un copil. Și înțelegi în sfârșit. că viața constă din mici lucruri plăcute!

Un prieten cu o mașină mică este împins în fundal. pentru că este monstruos de dificil să obțineți un favorit de la astfel de crumbs! Cazul cel mai groaznic. cand in apropierea clubului de noapte nu am fost prima data cand am reusit sa ies din masina. Nu voi uita niciodată acei băieți de râs.

Bună ziua tuturor bărbaților care dețin mașinile mari. fabrici. fabrici și nave!

Pe picioare lungi, toată lumea întotdeauna arată.

Pe picioarele lungi, toată lumea arată întotdeauna! Și nimeni nu poate contesta acest fapt!

Și mărturisesc sincer. acest al zecelea punct acoperă toate minusurile! Acest lucru este confirmat de prietenul meu bine citit: "Cercetătorii cred. că atracția pentru picioare lungi de sex feminin a apărut în cursul evoluției. Picioarele lungi ale unei femei pot servi ca un semn de bună sănătate și premise bune pentru procreare. " Deci, starea de spirit este ridicată. și un zâmbet pe față. iar mersul a devenit mai jucaus.

← Faceți clic pe "Ca" și citiți-ne pe Facebook







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: