13 Recenzii ale rafinăriei de petrol Moscova la Moscova, kapotnya, kapotnya trimestrul al doilea

Înțeleg tulburările populației, dar în calitate de ecologist prin educație pot spune că în ceea ce privește influența asupra atmosferei, MNPZ este cel mai bun din țară. Și chiar locația fabricii din oraș stimulează cel puțin această modernizare, care, din păcate, nu este suficientă, de exemplu, în orașul meu. Totuși, se înregistrează îmbunătățiri, se cunosc din cele mai recente evaluări și indicatori specifici ai mediului din jurul centralei nucleare. Deci, nu cred că transferul plantei în afara orașului va afecta mai bine mediul, mai degrabă, dimpotrivă, este mai bine să ridicăm bara. Data viitoare ›







Redacția ziarului "VERTICALUL PUTERII FEDERAȚIEI" se adresează directorului general cu un interviu despre sarcinile care trebuie rezolvate, despre calitatea combustibilului, despre problemele. În prezent, se pregătește o problemă specială, dedicată aspectelor legate de calitatea combustibilului la benzinării. Eu am lucrat la o stație de benzină la un moment dat, nimeni nu sa plâns de combustibilul rafinăriei. Cum sunt lucrurile acum? Există vreo schimbare? Oferim să discutăm toate problemele într-o întâlnire personală.

Vreau să felicit toți lucrătorii rafinăriei de petrol din Moscova pentru Anul Nou. Doresc sănătate bună, fericire, lumină și bine. Și, de asemenea, mulțumesc pentru munca lor grea. O. Smirnova.

Înțeleg tulburările populației, dar în calitate de ecologist prin educație pot spune că în ceea ce privește influența asupra atmosferei, MNPZ este cel mai bun din țară. Și chiar locația fabricii din oraș stimulează cel puțin această modernizare, care, din păcate, nu este suficientă, de exemplu, în orașul meu. În același timp, se înregistrează îmbunătățiri, se știe din cele mai recente evaluări și indicatori specifici ai mediului din jurul centralei nucleare. Deci, nu cred că transferul plantei în afara orașului va afecta mai bine mediul, mai bine, dimpotrivă, este mai bine să ridicăm bara. Data viitoare ›







Cu ce ​​drept suntem lipsiți de dreptul la viață? Plângându funcționari și oameni care primesc o mulțime de bani cu privire la violența împotriva cetățenilor obișnuiți, care nu sunt în măsură să se mute în altă zonă! La naiba cu planta si lasa copiii dumneavoastră problemele noastre!

Ediția a ziarului „putere FEDERAȚIA verticală“ oferă directorul general al interviului cu problemele cruciale ale problemelor legate de calitatea combustibilului. În prezent, se pregătește o problemă specială, dedicată aspectelor legate de calitatea combustibilului la benzinării. M-am la un moment dat a lucrat la stația de benzină, combustibil de rafinărie nimeni nu sa plâns. Cum sunt lucrurile acum? Există vreo schimbare? Oferim să discutăm toate problemele într-o întâlnire personală.

După modernizarea mirosul notoriu al petrolului în loc de rafinărie Moscova a devenit emane o duhoare chimică otrăvitoare, care distruge toate lucrurile vii, cel puțin pe o rază de 10-15 km. Aici este o crimă brutală insidios comise împotriva umanității de dragul de a îmbogăți insatiabilul!

Vreau să felicit toți lucrătorii rafinăriei de petrol din Moscova pentru Anul Nou. Doresc sănătate bună, fericire, lumină și bine. Și, de asemenea, mulțumesc pentru munca lor grea. O. Smirnova.

Chiar îți pasă? Într-adevăr nimeni nu înțelege, că oamenii din cauza excesului mare de substanțe otrăvitoare în aer mor! Nu vă faceți griji cu privire la viitorul copiilor dvs.? De ce oamenii de zi și de noapte SEAD trebuie să respire otravă care aruncă planta? Da, înțeleg că există o scrisoare a legii, dar nimeni nu merge mai departe decât sancțiunile!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: