5 Recenzii de dasa la Volgograd, str. Academician Bogomolets, 9

Mulțumiți medicilor de la clinică! Ea a fost astfel: consultat acum 2 ani despre un dinte, au spus să ștergă fără echivoc. M-am resemnat la acest gând, dar nu l-am șters, nu era gata, atunci am uitat de el deloc. În primăvară, după 1,5 ani, dintele a suferit. Nu a fost timp pentru a alege, am venit la clinica Dasha accidental. Sa dovedit că nu a fost în zadar! Dintele a refuzat să fie îndepărtat, oferit să fie păstrat, dat o garanție, acum din nou cu un dinte! Mulțumesc, medici, stomatologi, stomatologi Dasha!







Întotdeauna mi-a fost frică de stomatologi și făcându-mă să-mi tratez dinții era o sarcină dificilă. În consecință, a început totul, a mers la clinică la sfatul tatălui ei (el a fost supus tratamentului acolo). Acum sunt infinit fericit și fericit, pentru că în viața mea am întâlnit cel mai bun dentist. Sunt foarte multumit de calitatea tratamentului si de nivelul preturilor. Mulțumesc!







La recomandarea a venit special la Dr. V. Shashkova Acum, el literalmente salva dintele meu, care și-a găsit mult timp un chist și că nu am înlăturat (deși toți medicii recomandă insistent să scape de ea), un cuplu de ani în urmă. Minunat doctor, precis, sensibil și binevoitor. De asemenea, sfătuiesc pe toată lumea!

Îmi place practic această clinică stomatologică. Ei vorbesc foarte bine despre ea. Aici tratau bine și tratau pacienții lor. Deficiențe este de remarcat faptul că clinica nu funcționează la sfârșit de săptămână, lipsa unei camere cu raze X și costul scump al tratamentului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: