43 comentarii despre inelul de aur la Moscova, Timiryazevskaya, Timiryazevskaya Street, 17

1. Biroul de bilete nu a controlat cine ședea și unde. Numai atunci când au fost tratați direct cu cererea, ei au cerut să schimbe pe cei care s-au așezat în locurile altor persoane. 2. În sală erau oameni în stare de intoxicare. 3. Pe scenă, un artist a reușit să scoată o astfel de persoană "intoxicată". Aceasta este în cazul în care gardienii uitat de neînțeles atunci că a fost îndepărtat, dar faptul că el a fost în măsură să iasă este neclară. 4. Oamenii au vândut bilete PENTRU un alt artist. Adică, erau deja venerabili oameni în vârstă cu flori. Data viitoare ›







Încălcarea completă a tuturor normelor de lucru cu copiii

Pentru mult timp am așteptat o campanie pentru o interpretare de Anul Nou cu o fiică de 4 ani. Am sosit cu 15 minute mai devreme decât timpul dat. La 22 de grade sub zero, oamenii nu au voie să intre în foaier. La solicitarea de a intra copilul în dresuri subțiri, nepoliticos a început să învețe cum să se îmbrace copilul, ofensați nostru de sosire „timpurie“ a (chiar dacă biletul nu are ca rula teatru timp de 1 oră). Paznicul a încercat să ne împingă, deși stăm lângă ușă și n-am deranjat pe nimeni. "Teatrul începe cu un cuier, așa că vă rog să întrebați administratorii. Data viitoare ›

Acum 8 ani, i-am condus pe copii la Tepa, într-adevăr mi-a plăcut. Dar, performanța este concepută pentru copii sub 6 ani, dar ca și restul? Tepa este un erou minunat, dar este imposibil să pierzi o performanță de zeci de ani, schimbându-l puțin. Teatrul este situat într-o zonă dens populată din Moscova, foarte mulți copii de vârste diferite. Desigur, putem merge la alte teatre. Dar, o cameră excelentă nu este folosită pentru scopul propus: este închiriat pentru petreceri corporative, vin artiști, care probabil nu merg nicăieri. Data viitoare ›

„Colhoz Away“ este cel mai moale comparația care vine în minte de impresiile primite de pe acest „spectacol“ După această performanță de Anul Nou a fost doar unul negativ: 1) Locul de amplasare (mult scos din Metro) 2) Lipsa totală a locurilor de parcare A / M , deși pe teritoriul din spatele "teatrului" există acelea (probabil pentru elită). 3) Înainte de a începe „punctele de vedere“, a avut loc în sala de animație pentru copii lângă Bradul de Crăciun cu „Moș Crăciun“, care provoacă o confuzie stranie. Data viitoare ›

În primul rând, "teatrul" (în citate) este suficient de departe de metrou. Singura dintre toate impresiile pozitive care au rămas din excursia la această unitate este personalul prietenos. Am mers la Soso Pavliashvili. Am ajuns în cele din urmă la acest "teatru", voi observa că districtul este încă proletar și, ceea ce vedem, publicul. Bunicile cu cluburi, de unde ai venit? La intrarea în teatru în sine există un portret al lui Kadysheva.))) Am ajuns în sfârșit la locurile noastre (am observat că biletele erau în groapă). Data viitoare ›

Au fost în teatrul Kadysheva în piesa "Cat in Boots". Un joc urât de actori, poate pentru copii "și așa va coborî." Foarte prelungită declarație provocată, două acțiuni timp de 40 de minute și o altă pauză de 15 minute. Peisajul era demodat, vechi, palatul regelui avea o canapea și o masă, cu scaune "a la bar". Din păcate. Locurile foarte inconfortabile, pasajele înguste între rânduri, așezate pe primul rând trebuiau să-și lovească capul pentru a vedea acțiunea. Vreau să spun separat despre protecție. Din păcate, o insignă cu numele acestui nume. Data viitoare ›

Ca întotdeauna pe pomul de Crăciun: o mizerie și tulburare atunci când îmbrăcați și dezbrăcați copii. Micul loc (teatrul în sine este mic), unde puteți schimba hainele. Cozi în dulap. Încă scaune incomode în hol.

Nu, eu înțeleg astfel în natura benzilor și discurilor cu cântece, cu excepția "Tepa și prietenii lui". Acesta este obiectul nostru principal de "indignare". Totul este altceva, dar încă: 1. Fotolii sunt spate foarte înalt (nu va fi ceva vizibil pentru copil pe fotoliu, și nu întotdeauna pe genunchi) + între rândurile de pasaje înguste. 2. Dulapul este situat vizavi de ușile de ieșire, după performanță turnul se odihnește aproape pe ele, și foarte suflare, copilul a trebuit să-și păstreze tot timpul pe mâini.

Înainte ca teatrul să fie un adevărat patinoar, este imposibil să pleci. Pe drumul înapoi au căzut cu copilul lovind din greu. Nimeni nu sa gândit să stropească nimic pe pistă. Foaierul teatrului este mic. Copiii se îmbracă în rochii elegante și dans și la fel ca ei nu există nicăieri. Pentru a comunica cu Moș Crăciun, trebuie să veniți cu o oră înainte de începerea spectacolului. La ce vârstă se calculează performanța este complet incomprehensibilă. Un amestec de numere ale Teatrului Kadysheva, un basm, dansuri orientale (?), Un desen animat etc. nu sunt complet legate. Data viitoare ›







Acum 8 ani, i-am condus pe copii la Tepa, într-adevăr mi-a plăcut. Dar, performanța este concepută pentru copii sub 6 ani, dar ca și restul? Tepa este un erou minunat, dar este imposibil să pierzi o performanță de zeci de ani, schimbându-l puțin. Teatrul este situat într-o zonă dens populată din Moscova, foarte mulți copii de vârste diferite. Desigur, putem merge la alte teatre. Dar, o cameră excelentă nu este folosită pentru scopul propus: este închiriat pentru petreceri corporative, vin artiști, care probabil nu merg nicăieri. Data viitoare ›

„Colhoz Away“ este cel mai moale comparația care vine în minte de impresiile primite de pe acest „spectacol“ După această performanță de Anul Nou a fost doar unul negativ: 1) Locul de amplasare (mult scos din Metro) 2) Lipsa totală a locurilor de parcare A / M , deși pe teritoriul din spatele "teatrului" există acelea (probabil pentru elită). 3) Înainte de a începe „punctele de vedere“, a avut loc în sala de animație pentru copii lângă Bradul de Crăciun cu „Moș Crăciun“, care provoacă o confuzie stranie. Data viitoare ›

În primul rând, "teatrul" (în citate) este suficient de departe de metrou. Singura dintre toate impresiile pozitive care au rămas din excursia la această unitate este personalul prietenos. Am mers la Soso Pavliashvili. Am ajuns în sfârșit la acest "teatru", voi observa că districtul este încă proletar și, ceea ce vedem, publicul. Bunicile cu cluburi, de unde ai venit? La intrarea în teatru în sine există un portret al lui Kadysheva.))) Am ajuns în sfârșit la locurile noastre (am observat că biletele erau în groapă). Data viitoare ›

Au fost în teatrul Kadysheva în piesa "Cat in Boots". Un joc urât de actori, poate pentru copii "și așa va coborî." Foarte prelungită declarație provocată, două acțiuni timp de 40 de minute și o altă pauză de 15 minute. Peisajul era demodat, vechi, palatul regelui avea o canapea și o masă, cu scaune "a la bar". Din păcate. Locurile foarte inconfortabile, pasajele înguste între rânduri, așezate pe primul rând trebuiau să-și lovească capul pentru a vedea acțiunea. Vreau să spun separat despre protecție. Din păcate, o insignă cu numele acestui nume. Data viitoare ›

Doi ani la rând a mers la spectacole de Anul Nou, jocul pur și simplu potresayuschy, costume neobișnuite, toți copiii de mirare luminoase absolut dragoste spectacol este de aproximativ 40 de minute cu performanțe slabe la copiii obosesc, acest nou an să fie sigur de a merge din nou. Desert foarte delicios la cafenea.

Ca întotdeauna pe pomul de Crăciun: o mizerie și tulburare atunci când îmbrăcați și dezbrăcați copii. Micul loc (teatrul în sine este mic), unde puteți schimba hainele. Cozi în dulap. Încă scaune incomode în hol.

Foarte prietenos în teatru. Frumos, drăguț. În foaier era un dans rotund cu clovni, Snow Maiden și Moș Crăciun în jurul pomului de Crăciun. Apoi ei pot sfotkatsya. Există încă multe locuri în care poți să faci o fotografie a unui copil. Performanța în sine nu a fost lungă, ceea ce este potrivit doar pentru copiii de 2-5 ani. Copiii sunt încântați! Actorii sunt tineri și talentați, costumele sunt colorate. Foarte multumit!

Nu, eu înțeleg astfel în natura benzilor și discurilor cu cântece, cu excepția "Tepa și prietenii lui". Acesta este obiectul nostru principal de "indignare". Totul este altceva, dar încă: 1. Fotolii sunt spate foarte înalt (nu va fi ceva vizibil pentru copil pe fotoliu, și nu întotdeauna pe genunchi) + între rândurile de pasaje înguste. 2. Dulapul este situat vizavi de ușile de ieșire, după performanță turnul se odihnește aproape pe ele, și foarte suflare, copilul a trebuit să-și păstreze tot timpul pe mâini.

Înainte ca teatrul să fie un adevărat patinoar, este imposibil să pleci. Pe drumul înapoi au căzut cu copilul lovind din greu. Nimeni nu sa gândit să stropească nimic pe pistă. Foaierul teatrului este mic. Copiii se îmbracă în rochii elegante și dans și la fel ca ei nu există nicăieri. Pentru a comunica cu Moș Crăciun, trebuie să veniți cu o oră înainte de începerea spectacolului. La ce vârstă se calculează performanța este complet incomprehensibilă. Un amestec format din camera Kadyshevo teatru care -Asta povești, dans oriental (?), Desene animate și altele. Categoric nu este conectat. Data viitoare ›

Toată lumea este încântată atât de copii cât și de adulți. Spectacolul în sine este un costum foarte luminos, dinamic, foarte colorat pentru actori, toate la înălțime. Buna organizare a procesului - pentru o jumătate de oră înainte de prezentarea copiilor sunt distrați, unghere organizate în care copiii se pot face fotografii cu personaje sau pur și simplu, cu peisaj frumos, + livrare organizat de spectatori de la Timiryazevskaya metrou - o oră înainte de performanță la fiecare 15 minute, există un autobuz privat înapoi la același autobuz puteți ajunge la metrou, foarte convenabil.

Prezentarea a fost plăcută, muzică foarte bună, dar este mai interesant să vizionăm copii sub 6 ani și am cântat cântecele pentru încă șase luni după spectacol, cumpărând astfel casete, copiii sunt încântați. este mai bine să nu mergi la performanțele de Anul Nou pentru o performanță, dar mai târziu, din cauza numărului mare de pom de Crăciun la copii, capul se rotește în jur.

Copilul a plăcut cu adevărat. Performanță muzicală, luminată și veselă, doar pentru prescolari, inclusiv pentru cele mai mici. Înainte de prezentare, copilul sa întâlnit personal cu Moș Crăciun și Snow Maiden, le-a spus o poezie. În general, artiștii sunt foarte dispuși copiilor, toți cu un zâmbet și atenție.

Au fost la spectacolul de Anul Nou "Tepa în țara Pihtunii". Există un bufet, a funcționat. Înainte de prezentarea a aproximativ 40 de minute de copii amuzat animatori, toate destul de frumos și îngrijit. Prezentarea a fost excelentă, a fost de aproximativ o oră. Costume și peisaje colorate, pline de culoare, cântece amuzante. Mi-a plăcut atât copilul, cât și pe mine.

Teatrul este situat în clădirea fostului cinematograf. Înăuntru totul este foarte elegant, drăguț, dar lobby-ul este destul de mic. Bufetul nu a funcționat, deci nu are sens să vină cu un mic copil în avans. De la metrou Timiryazevskaya gratuit de transfer cu autobuzul de brand de teatru, foarte confortabil și de acolo, și a mers înapoi pe ea.

Jocul pentru copii "Aventurile lui Tep și prietenii lui". Prezentare luminos și colorată, ideală pentru copii. O poveste simplă, o mulțime de muzică, cântece. Durata aproximativ o oră.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: