8 iulie zi de familie a iubirii de credincioșie în Kazan, istoria relațiilor, ziua femeii foto

  • 8 iulie zi de familie a iubirii de credincioșie în Kazan, istoria relațiilor, ziua femeii foto

Foto: arhiva personală a lui Maria Vedene.

Papa Alexandru, mama Maria, copii: Polina (21), Nika (12 ani), Misa (8 ani).

Te-ai gândit vreodată că vei avea mulți copii?





"N-am planificat niciodată, dar undeva adânc în jos m-am gândit mereu că aveam nevoie de trei temperamente. Deci viața mi se pare mai deplin.

Familia mare - este ... autocontrolul, răbdarea, capacitatea de a da în, pentru a asculta și de a răspunde la câteva întrebări în același timp. Nu este niciodată posibil să stați singur (nu în izolare, vă rugăm să nu vă confundați). Aceasta este necesitatea de a cumpăra ceva în mod constant, de a se pregăti pentru ceva și de a compensa ceea ce a fost pierdut. Fiți conștienți de ceea ce este important pentru o generație înainte și după 2-3 generații ați înțeles moda de jucării și gadget-uri pentru copii, dar nu aveți nevoie și, probabil, lipsit de interes. Mergeți pe jos către toate premierele de desene animate și partaja muzică și cărți cu cel Bătrân. transporta întotdeauna o apă și alimente, bani și să fie pregătit chiar și la erupția vulcanului 24 de ore pe zi. Nu vă aparțineți niciodată (de data aceasta trebuie să fiți câștigați sau planificați în mod specific), ci să fiți în mod constant cel mai căutat-om pe pământ.







Rețeta pentru bunăstarea familiei:

- Deschidem în fiecare zi. Nu există rețete pentru fericire și, în același timp, există. Fiecare familie, ca orice persoană, are propriile valori. Pentru noi ele sunt foarte simple: că toți erau vii și bine. Crede-mă, e mai mult decât suficient. Doar pentru ca toata lumea din jurul vostru sa fie viu si bine. Totul altceva este lucruri mici pe care le puteți cumpăra sau supraviețui.

  • 8 iulie zi de familie a iubirii de credincioșie în Kazan, istoria relațiilor, ziua femeii foto

Cu fiica cea mare a Polinei

Foto: arhiva personală a lui Maria Vedene.







Trimiteți-le prietenilor: