4 Principalele reguli ale creșterii musculare

4 reguli principale pentru creșterea musculară

În primul rând, mușchii cresc de la antrenament. Pentru un antrenament clientul meu are 25 de abordări. Minimul săptămânal pentru începători este de 75 de abordări pe săptămână - echivalentul a trei ore de formare. Când am auzit că un începător nu a făcut 75 de abordări într-o săptămână, atunci nu am nici o îndoială de ce mușchii lui nu au crescut în această săptămână. A fost făcută într-o săptămână recentă? Dacă da, este bine, dar nu este suficient.







4 Principalele reguli ale creșterii musculare
A doua regulă a tehnicii mele este o cantitate suficientă de proteine. Numărul mediu de novici în timpul zilei este de 500 de grame. pește, carne de pasăre, ouă sau brânză de vaci. Antrenamentul va duce la epuizare, și nu la creșterea musculară, dacă organismul nu are un echilibru pozitiv al azotului. Proteina pentru muschi ar trebui să fie suficientă. 500 de grame de produse alimentare de origine animală pe zi sunt 3,5 kg de alimente pe bază de proteine ​​pe săptămână. La începutul săptămânii trecute, o jumătate de kilogram de hrană pentru animale? Dacă este așa, este bine, dar asta nu este de ajuns.







Pentru ca carnea de vaca sa se transforme in carnea corpului tau, trebuie sa obtii vitamine in plus fata de proteina si creatina care sunt continute in carne. Mazăre de la farmacie nu se ia în considerare. Vreau să spun vitaminele naturale care vin de la legume și fructe crude. Această regulă a tehnicii mele este foarte simplă: cantitatea de legume și fructe brute ar trebui să fie egală cu cantitatea de alimente pentru animale - pentru începători aceasta este aceeași 3,5 kg pe săptămână. Vyselizalproshlyuyyu3,5kgsyrsyyrivkhoschey și fructe? Dacă este așa, este bine, dar asta nu este de ajuns.

Muschii cresc nu la antrenament și nu la masă; mușchii cresc într-un vis în pat. Valoarea de bază a somnului pentru persoanele obișnuite este de 8 ore pe zi sau 56 de ore pe săptămână. O oră de antrenament necesită încă 2 ore de somn. Numărul total al săptămânii este o întrebare din ultimele șaizeci și șase de ore. Acum asta e tot.

Numai începător care a făcut 75 se apropie de o săptămână, a mâncat 3,5 kg de alimente pentru animale, plus 3,5 kg de legume și fructe crude, plus dormit timp de 62 de ore pe săptămână poate spera că într-o săptămână, el va crește mușchi.

4 Principalele reguli ale creșterii musculare

Urmați aceste reguli simple în fiecare săptămână și creșteți de la o săptămână la alta, ca și clienții mei.

Dacă ați făcut toate aceste reguli, dar mușchii nu au crescut timp de o săptămână, înseamnă că ceva a fost greșit în formare. De exemplu, care erau cele 75 de abordări ale săptămânii? Au fost suficiente în ceea ce privește greutatea bară și repetițiile din fiecare abordare? Pentru a spune unei persoane ce să facă, trebuie să mă uit la el în această privință.

Adăugări la articol:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: