7777 Cele mai bune conspirații de la cei mai buni vindecatori ai Rusiei

Plot în timpul plantării


// - o conspirație specială la aterizare - //
Plantele de plantare, nu uitați să pronunțați conspirația:

Mama sfântă sunteți Luna, sunteți înalți și puternici. Ești înalt, ești departe, nu ascunzi lumina noastră de la noi, silushuku a mers - în noroc. Rău nu va deranja - recolta va fi glorioasă. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.







Aceste cuvinte trebuie pronunțate de două ori: pe teren "gol" și numai după ce ați plantat răsaduri (semințe) în grădină.
// - Parcele pentru însămânțarea semințelor - //
1. Atunci când seamănă semințe, este necesar să se spună o astfel de conspirație:

Ca un șoarece într-o gaură, astfel încât sămânța se ascunde în pământ, de la ochiul uman, de la fiara nebună. Doar Lunushka vede totul, culoarea mea glorioasă nu va jigni. Ajută-te, bea, salvează-te de nenorocire. Amin.

2. Când semănați semințele, nu uitați să spuneți:

Nu mă voi întoarce în toamnă. Mă voi aduna în primăvară și mă voi îmbogăți. Limba castelului. Blocați cheia. Cheia este stejarul. Nu vă mișcați, nu împingeți. Amin.

// - Conspirația la plantarea florilor - //
Pentru ca florile să crească mai bine, florile au înflorit, iar ochii au fost și mai plăcuți, a existat o conspirație. După ce ați plantat florile, mergeți în jurul patului de flori în sensul acelor de ceasornic și spuneți:

Flori, flori, culoare, luna pentru bucurie - pentru mine pentru dulceață. Flori, flori, culoare, luna pentru bucurie - pentru bunătatea mea. Flori, flori, culori. Pentru luna de bucurie, pământul nu este o povară. Amin.

// - Conspirația atunci când transplantează transplanturile cu un sistem radicular slab - //
Transplantarea unei astfel de răsaduri necesită o atenție deosebită. Și fără ajutorul unei conspirații aici nu se poate face. Luați o foaie de hârtie goală și scrieți-o:

Coloana vertebrală, coloana vertebrală, a crescut acolo, și aici cresc. Luna va da să bea, proprietarul îl va îngropa. Terenul este un amant, rădăcina va deveni înrădăcinată. Așa să fie.

Apoi, această hârtie trebuie să fie arsă, și cenușa amestecată cu solul în care transplantați plantele.
Plantele dvs. se vor obișnui, iar rădăcinile vor deveni mai puternice și vor câștiga o nouă forță.
// - Conspirația pentru plantarea răsadurilor - //
Pentru ca răsadurile dvs. să fie puternice și sănătoase, înainte de a planta pământul ar trebui să fie traversat și să spună:

Luna, Lunushka, Luna, tu ești înțelept și omnipotent, lasă acest fruct să crească bogat. Și în partea de sus și în coloana vertebrală. Pentru beneficiu. Pe sănătate. Pentru seceriș. Amin.

// - Plot pentru arderea ardeilor - //
Facem piper. Facem aceasta: o zi înainte de însămânțare, scoatem semințele de piper din frigider (sau pivniță) și le încălzim la o temperatură de 18 grade. Semănăm semințele în amestecul de sol pregătit, stropind ușor apa, astfel încât răsadurile se vor ridica și vor fi puternice și sănătoase, spunând:

Luna, Lunushka, Luna, faceți o plimbare în spatele unui traul de iarbă, un lăcustă. Nu va fi piper să crească, puterea va fi tastat, mouse-ul nu va mușca, viermele nu se va atinge. Un cuvânt pe castel. Blocați pe stejar. Există un stejar pe un munte. Un munte spre cer. Amin.

Am pus cutia cu semințe de ardei semănate într-un loc cald, cu o temperatură nu mai mică de 24-26 grade.
// - Conspirația pentru a obține mai bine semințele - //
Parcela este pronunțată asupra semințelor de trei ori:

Dă-i, Doamne Dumnezeule, totul în întregime, totul pentru viitor. Plantez, plante, pentru bucurie, pentru dulceață, pentru lumină, pentru cină. Și cine va vrea ca binele meu să-l alinieze, să nu-l vadă în viitor, la asta. Limbă, dinți, buze, cheie, blocare. Amin.

Și când le semănați, este necesar să spunem:

Voi sta acolo unde stau eu, stau acolo, nici vântul nu va mătură, nici ploaia nu se va spăla, nici calul nu se va topi. Mama brânzei este pământul, mama este Sfânta Biserică. Amin. Amin. Amin.

// - Conspirația la plantarea varză - //
Înainte de a planta varza trebuie neapărat să fie presărată cu ulei și să spui:

Au grindină, au ploaie, au probleme, am o creastă. Deoarece untul este gras, creasta mea este de asemenea bogată. El va face probleme. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

Același lucru trebuie făcut după transferarea materialului săditor într-un loc permanent în grădină.
// - Un parcel la însămânțarea semințelor de castravete - //
Semănând semințele de castravete, spune într-o șoaptă:

Un războinic va ieși într-un câmp clar. Deoarece stejarul este tânăr, ca stejarul este subțire. Un războinic pe teren este bine făcut, castravetele vor fi celebre. Luna va avea grijă de ea, uită-te la lumina lunii. Problemele vor conduce. Pustocolvet o va lua. O limbă pentru un dinte. Tooth lock. Așa să fie.

// - Conspirația la însămânțarea florilor - //
Când începeți să semănați flori, spuneți:







Forța în rădăcină, forța de culoare. Luna fantomelor va spune nu. Floarea de flori, se dizolvă, toată lumea se protejează de dăunătoare. Așa a fost, așa este, va fi așa. Acum și pentru totdeauna. Amin.

// - Parcele pentru însămânțarea sfeclei - //
1. După însămânțarea sfeclei, amestecați cenușa împreună cu solul și spuneți:

Apă, foc, pământ. Apă, foc, pământ. Apă, foc, pământ. Sămânța va apărea apa, sămânța va încălzi focul, pământul va păstra sămânța. Viața zumravit, zaburlit. Cuvintele mele s-au scufundat în pământ, s-au ridicat cu lăstari glorioase. O limbă pentru un dinte. Tooth lock.

2. Sfeclă este însămânțată mai aproape de seară cu aceste cuvinte:

Soarele se pregătește să doarmă, sfecla se grăbește. Rusty va fi celebru. Sfeclă este frumusețea mea. Așa să fie.

// - Plot pentru însămânțarea morcovilor - //
Trebuie amintit că semințele de morcov sunt bogate în uleiuri esențiale și se umflă lent. Pentru a accelera muguri, face acest lucru: sortarea semințelor în apă (face același lucru ca și cu sfecla), apoi pune două sutki13 * între cârpă umedă, după ce semințele să se usuce, astfel încât acestea să devină liber. Apoi, chiar înainte de însămânțare, semințele sunt amestecate cu cinci părți de nisip și spun acest lucru:

Nisip, nisip, din oceanul oceanului. Nu vă temeți de furtuni, nu de uragan. Deci morcovii mei vor fi din nou. Puternic, puternic, dulce. Amin.

Apoi, scroafă morcovi într-un șanț, la o adâncime de 1-1,5 cm. Distanța dintre rânduri este menținută la aproximativ 20 cm. Solul după semănat ușor acoperi, turbă sau humus stropite.
// - Plante pentru plantarea cartofilor - //
1. Cartofii trebuie să fie plantați cu lună în scădere, dar nu prea aproape de lună nouă, dar mai bine imediat după lună plină. Când se plantează cartofi în fiecare gaură pentru a dormi 1 lingura. lingură de cenușă și spune:

Cinderella-cenușă, cartofi salvate. Foc. Soarele. Foc. Luna. Astăzi și pentru totdeauna. Amin.

2. La plantarea cartofilor trebuie să ne întoarcem la Lună pentru ajutor și să spunem următoarele:

Mama sfântă sunteți Luna, sunteți înalți și puternici. Ești înalt, ești departe. Lumina ta strălucește pe scară largă. Așa că se va naște recolta mea. Forțele dau. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

3. Aici aveți nevoie de o pisică. Dacă nu aveți, puteți împrumuta și vecinul. Lasă-o să meargă la creasta pregătită și să spună:

În cazul în care pisica pobredet - acolo primul carton va cădea.

În ce direcție pisica va alerga, de acolo trebuie să începeți aterizarea.
Și păsărică după aceea, în recunoștință, nu uitați să turnați laptele.
// - Plăci de plantare a cepei - //
1. Au pus ceapa, au luat o grămadă de pământ din grădină, l-au pus în trei loturi și l-au aruncat înapoi pe creastă, spunând:

Du-te, pleacă, pleacă de la tivul meu până la creastă, Creșteți, creșteți, plecați, pentru bucurie, nu pentru necazuri.


Ploaie spălați-vă, ștergeți vântul,
Suc de suc.
Pe teren a crescut. Pe cer se înălța.
Cheia blocării. Castelul în case.
Terem nu se leagă. Pe cer se odihnește.
Amin.

2. Puneți ceapa, spuneți:

Voi merge, voi merge la poarta,
Voi găsi, voi găsi o pustietă,
Îi voi lua puterea pe creasta mea.
Cuvantul meu sa fiu, dar sa nu-mi putrezesc arcul.

// - Conspirație la plantarea mustar, fasole și mazăre - //


Aceste culturi fac mai bine pământul, îl îmbogățesc cu diverse substanțe utile. Sunt deosebit de bune aceste plante pe solul excesiv de umed, deoarece se usucă.
Semănând, spunem:

Așa cum Lunușka se ocupă de ierburi, tu, ierburile sunt minunate, ierburile sunt înțelepte, împărtășesc puterea ta cu pământul, hrănesc pământul, nu dă vreo infracțiune. Să fie așa. Amin.

// - Conspirația pentru ridicarea de ridiche - //
După ce ați plantat o ridichă, aruncați pe pat o sămânță de mac și spuneți:

Roșu, mac rosu, e bine și așa și așa, dar ridichii sunt chiar mai roșii, mai dulci și mai frumoși. Sub pământ, trăiește, îi învinovățește capul. Viermele nu se va strica, omida nu custica. Vântul nu va sufla. Ploaia nu se uda. Ridichea mea va crește. Mă bucur. Amin.

// - Plot pentru însămânțare cu dovlecelă - //

Un mai mult de modă veche, dovlecei va fi celebru. Înghețul nu-i îngrozitor, iarna va zbura cele zece păsări. Să fie atât de iarnă și de vară. Lasă totul să crească prin calomnia mea. Un cuvânt pe pământ. Pământul este în creastă. Ridge în grădină. Norocul va fi un an întreg. Amin.

// - Conspirația pentru a planta plante cu creștere rapidă - //
Am planta verde, ceapa, usturoi, ierburi. Astfel, este necesar să se vorbească astfel:

Creșteți, ceapă, creșteți, usturoi, sucul trece prin frunze. Frunzele sunt turnate cu suc, frunzele se întorc spre cer. Lunushka va avea grijă, Lunushka va arăta. Și cuvântul meu este așa cum ar trebui să fie, ca un lup din pădure nu poate urla. Amin.

// - Planul de plantare a rădăcinilor de vară - //
Am planta rădăcini de vară: morcovi și ridichi. Pentru rădăcinile de vară există și cuvinte speciale:

Într-o furtună morcovi cu ridiche pe cărucior. Creșteți-vă, grăbiți-vă, cunoașteți vara fierbinte. Și cuvintele mele, sub lună, au spus și lumina ei a uns. Amin.

// - Plot pe culturi de podzimnie - //
Podzimnie culturi sunt transportate la o adâncime mai mare decât primăvara. Semințele sunt puse în caneluri, care sunt apoi acoperite cu un strat de nisip, turbă, humus. Stratul trebuie să fie mai înalt de câțiva centimetri decât în ​​semănatul de primăvară. Și rata de însămânțare ar trebui să fie, de asemenea, crescut de o dată și jumătate. Și nu puteți săturați morcovi în locul în care crește varza, deoarece rădăcinile lor lasă în sol substanțe care slăbesc lăstari de morcovi.


într-un mormânt umed,
și sa așezat în timpul iernii,
da, în primăvara anului el a fugit,
standuri, flaunts,
oamenii îl admiră. Amin.

// - Conspirația pentru plantarea usturoiului de iarnă - //


O parte dintre dinți ar trebui să fie plasate printre tufișuri de căpșuni - pentru prevenirea bolilor. Iată un mic truc: plantarea usturoiului este cea mai bună în paturile, care anterior au crescut castraveți, dovlecei și leguminoase. Au plantat usturoi și au spus:

Sub Lună, sub munte, într-un palat aurit, pe verandă aurită se află un frate mai mic. Fratele mai mic este un mare om viclean. În timpul iernii nu pare. Primăvara în ochi va părea. Pământ, ascunde-l, până în primăvară, taie-l. Cuvântul meu este puternic, robust. Nu bate, nu rupe, cu mine rămâne.

O tulpină, un tulpină, dă-i drumul rădăcină. Să nu se culce în pământ, să crească în pământ. Acesta este cuvântul meu. Și așa va fi. Amin.

Apoi, vasul trebuie să fie acoperit cu un film și pus într-un loc cald, protejat de lumina directă a soarelui. De două ori pe zi, butașii trebuie pulverizați cu apă. Într-o lună, butașii se vor rădăcina și vor începe să crească.

7777 cele mai bune conspirații de la cei mai buni vindecatori din Rusia







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: