9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

"L-am orbit de la ceea ce a fost" - acest lucru se găsește doar în cântec. De fapt, un om de „orb“, schimbarea este foarte dificil să se schimbe, astfel încât fata doar se uită la alegere - o mare parte din ceea ce este în el acum, va dura o viață întreagă.







Obiceiuri rele

Dacă jumătate mai bine cu degetul în nas, dinți sau urechi, gnaws unghiile sau ceva chiar mai rău - nu faptul că acest lucru va lăsa un obicei prost de-a lungul anilor din viata ta casatorit. Obiceiurile negative se formează din copilărie, asociate cu situații stresante și neînțelegeri ale persoanelor apropiate. O persoană nu poate observa că, de exemplu, spală mâinile de fiecare dată când cel puțin zece ori sau consideră, pe drumul cel bun pașii, dar este și poate chiar interfera cu alții, să nu mai vorbim soția lui chiar mai mult! Desigur, puteți încerca să faceți față acestei situații - citiți cărți despre psihologia vectorială a sistemului și luați măsuri - dar fiți pregătiți pentru cel mai rău!

Relația cu ordinea

Unii oameni sunt meticulos uita la fiecare milimetru de mobilier, care exprimă atitudinea lor negativă despre praful, celelalte - șosete de dispersie, lenjerie de corp, nu deranjez pentru a șterge picioarele lui după duș, lăsând urme umede pe tot apartamentul, și, în general, sunt indiferenți la comanda. Ambele pot irita și mânia femeia, dar acest lucru nu poate fi remodelat într-un om, rămâne să fii împăcat!

9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

Stil special de haine

Dacă ați întâlnit un tânăr cu un cercei în ureche și un bandan pe capul lui chel, nu vă așteptați ca într-un an să poarte o cravată și o cămașă cu butoni. În cel mai bun caz, îl puteți convinge să adere la o altă schemă de culori și să ajusteze ușor stilul. Îmbrăcămintea nu este doar un stil, este o cochilie în care o persoană se simte bine și va fi o adevărată blasfemie pentru a bloca o natură iubitoare de libertate într-o jachetă strânsă. Și dacă vă opriți, va fi încă eliberată - de îndată ce va fi prezentată șansa!

Are prietenul tău bowling sau biliard? Sau poate este fanat să joace fotbal sau hochei? Sau este tăiat în jocuri pe calculator? Și sperați că după hobby-urile de nuntă va merge la cel de-al doilea plan și apoi vor dispărea cu totul? Nu faptul că se va întâmpla acest lucru: există oameni care își "arde" hobby-ul, dar dacă o persoană este foarte interesată de ceva, ea poate rămâne cu el pentru viață. Nu vă stricați nervii, ci mai degrabă încercați să împărțiți cu el această activitate - poate veți obține un mare fan sau chiar un jucător ...

9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

Dragostea pentru mama mea

Oricare ar fi relația dvs. cu mama iubitului, nu uitați că aceasta este mama sa și nu puteți scăpa de ea. Precum și din atitudinea aleasăi tale față de mama ta. Adică, dacă un om folosit pentru a avea încredere în mama ta, spune-i totul și să ceară sfatul (de exemplu, dacă este băiatul mamei lui), este pentru viață - să fie pregătită ca în lege vor cunoaște toate detaliile vieții de familie.

Nu numai mama, ci și prietenii joacă un rol important în viața unui bărbat. Ei spun că băieții apreciază prietenia mult mai mult decât o fată, și dacă prietenii atât de aproape și simt că prietenul lor dragă nu se potrivește, atunci sfatul lor, el ar putea chiar să o părăsească. Așa că apreciați prietenii credincioșilor și încercați să găsiți împreună cu ei un limbaj comun. Legați-vă un soț la casă și o mică distanță de întâlniri regulate cu prietenii este posibilă, dar trebuie făcută treptat și neobservată.







9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

Obiectivele familiei

„Știi, eu nu sunt pregătit pentru copii, și nu sunt sigur dacă am nevoie de ea“, - a spus el, iar fata se pregătească pentru nunta, zâmbește șmecherește: „Vom vedea ...“. Apoi, când își dă seama cât de tare se simte în legătură cu creșterea familiei, izbucnesc conflictele familiale. Există și o altă situație în care o femeie va face o carieră și un bărbat - pentru a face cinci copii. Iar aceste obiective, care sunt ferm înrădăcinate în capul masculin, sunt foarte greu de scos. Prin urmare, înainte de a vă căsători, este mai bine să comparați, dar părerea dvs. coincide cu această problemă?

Obiceiul de a minți

Există mincinoși sinceri care nu pot trăi, ca să nu mintă. Și chiar dacă jură că această minciună a fost ultima minciună din viața lor, ei mint din nou. Prin urmare, dacă v-ați prins pe aleși pe minciuni și profesioniști (astfel încât atunci când el nu a bătut pleoapele, el a mințit), așteptați pentru minciuni în viitor. Din nefericire, mincinoșii intră în viața lor. Trebuie să tratăm acest lucru filosofic - să ascultăm ca un basm și să verificăm totul.

9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

Claritate și asalt

Câte femei în vânătăi, vânătăi după bătăi își iartă oamenii și speră că acest tratament a fost ultima dată! Și aceasta se repetă din nou și din nou! Psihologii cred că un bărbat care îi insultă și ridică mâna pe femeia sa consideră că acest comportament este norma și o va face întotdeauna, deși după aceea îi cere iertare și promite să se schimbe! Prin urmare, dacă observați această caracteristică a aleșilor voștri, știți, acesta este pentru viață! Nu este gata să îndure - pleacă imediat, atunci va fi mai dificil!

Așa că "l-am orbit de la ceea ce era" - nu era o imagine realistă, ci "ceea ce a fost, apoi sa îndrăgostit" - este mult mai adevărat. Principalul lucru nu este să vă pierdeți capul și să evaluați obiectiv obiectivul ales!

Alte articole din această secțiune

De obicei, o persoană care se întreabă de această întrebare este în pragul disperării. Este confuz și înspăimântat, pentru că trebuie să aleagă să plece sau să rămână. Acest lucru se întâmplă atunci când relațiile reale nu aduc satisfacție unuia dintre parteneri sau ambii simultan. Pentru a nu face greșeli, merită să ne uităm la situația mai profundă.
16

Există mai multe opinii despre motivul pentru care uniunea clasică încheiată între o femeie și un bărbat a fost numită căsătorie. Una dintre versiunile cele mai acceptabile este originea acestui cuvânt din verbul "lua". Atitudinea reprezentanților diferitelor sexe față de familie, opiniile cu privire la rolul fiecăruia diferă într-o oarecare măsură. Acest lucru, precum și tipurile de căsătorie în societatea modernă vor fi discutate în articolul nostru.
12

Victoria, adică Adică copilul minte? O recunoaștere a unei dădacă? Și dezinfecția, în măsura în care îmi amintesc, se realizează fie într-o oră liniștită, fie în timpul unei plimbări etc.

Acum există atât de multe preparate naturale diferite pentru femei încât nu mai este necesar să îndurați menopauza. Mama mea bea ciclam, chiar observ că este mai liniștită, noaptea că doarme bine, se plânge de bufeuri, dar spune că este mult mai puțin probabil să vină.

9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

Recent, diareea fiicei mele a început, bine, și am persistat. E bine că medicul a venit rapid la provocare, a spus că Enterosgel trebuie să dea instrucțiuni. Acest enterosorbant nu este dăunător organismului și excrementează substanțele nocive bine. Copilul sa simțit mai bine după el, așa că acum păstrez acest medicament în cabinetul pentru medicamente.

9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată

Pentru a picura cu lapte într-un nas pentru o lungă perioadă de timp este interzis de către pediatrii - deoarece este un mediu excelent pentru duplicarea bacteriilor patogene. Clădesc cu atenție cu soluție salină pur și simplu. Și din siropul de tuse Prospan, așa cum a dat medicul numit. Acesta poate fi administrat copiilor, deoarece este natural. Aproape simultan, atât nasul curbat cât și tusea au fost vindecate.

9 Lucruri pe care nu le vei schimba niciodată







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: