30 de ani cu o alergie nu a reușit doar o zi a reușit să scape de alergii ei

Bună, bunica! Am 84 de ani. Vreau să împărtășesc experiența mea. Mai mult de 30 de ani am avut o formă severă de alergie. Am luat diferite medicamente antialergice, mi-au dat transfuzii de sânge, dar totul a fost în zadar. Apoi, cineva a sfătuit să încerce să se perfecteze cu plante medicinale. Am făcut-o conform rețetei, am baut 2 litri pe zi și asta înseamnă, nu-l cred, nu departe pentru totdeauna cu alergii! Acest miracol este o rețetă. Se toarnă în enamelware 2 L de pumn ac de apă (aproximativ 30-50 g) din ramurile de capăt ale unui pin tânăr, se adaugă 1 lingură tocata de ceapa tocata, 1 lingurita. tocat rădăcină de lemn dulce (poate fi o pulbere), pentru a aduce la fierbere și se fierbe timp de 20 minute la foc mic. Apoi adăugați 2 linguri la bulion. ciobanesc fructul unei cățelări și se fierbe încă o jumătate de minut. Scoateți din căldură, înfășurați vasele cu o pătură și insistați 10-12 ore. Aduceți din nou la fierbere, fierbeți timp de un minut și puneți din nou timp de 12 ore sub pătură pentru a insista. Apoi, tulpina, se fierbe din nou, se răcește și se bea arbitrar porțiuni în timpul zilei la 2 litri de bulion. Această infuzie cu excepția unei alergii tulburări nervoase mare trata, bolile inflamatorii cronice ale tractului respirator și tractul gastro-intestinal, boli de piele, inclusiv psoriazis, accepta, și pentru a consolida sistemul imunitar. Mai târziu, o mulțime de oameni am împărtășit această rețetă minunată, și nu a existat un singur caz de cineva el nu a ajutat. Dumnezeu acordă tuturor pentru a scăpa de boli!













Cu stimă - Lydia Alekseevna Holovataja

Asigurați-vă că pentru a pregăti intuitiv simți compozițiile potrivite Vă mulțumim

Alo În loc să înlocuiți ramurile de pin cu ramuri de molid?

  • DACĂ ESTE DREPT PENTRU A LUA, DACĂ SĂ VENIT STRĂINE
  • Despre cum să bată hipotiroidism și cum să trateze tireotoxicoză
  • PLAVRIT? Asta va proteja
  • Pentru a evita rănirea de la spur, ce trebuie să faceți, vreau să vă sugerez
  • PENTRU FETE ȘI PROPRIETĂȚILE DE VACCINARE ALE OUĂLOR

Butonul nostru:

Pune-ne legătura!

migrarea și crearea de site-uri pe Drupal # 151; partea Web a studioului







Trimiteți-le prietenilor: