4, 5 luni în urmă au fost evacuate din spital fără un copil! Mamele țării

A trimis un prenatale, am fost culcat acolo în muncă, întrebarea în sine voi da naștere sau o cezariană face în timp ce decide celelalte fete lupta cu un start puternic, ea a țipat, și a adus-o înainte de o intervenție chirurgicală, mi sa spus să aștepte. În acest timp a venit capul. departament, a insistat să-mi dea stimularea, uterul nu mi-a descoperit, am jurat că această zi va fi dat naștere la 2 face acest lucru, iar restul este al Cezarului. Dar un alt doctor a insistat să fiu cezariană și urgentă.






Am fost operat, mi-a arătat copilul meu de aur, eram atât de fericit!
A doua zi, ca într-un vis teribil, toți copiii sunt adusi, dar eu nu. Spun asistentele medicale în cazul în care copilul meu este, ei pentru mine: "Toate întrebările pentru medic." Ran în neonatală, spun că nu au copilul meu, a fost spus să meargă la celălalt etaj, a alergat la ușă pe. Unitatea de terapie intensiva neonatala scris. Aproape că am leșinat. Am fugit, doctorul a inceput sa-mi explice ca copilul a avut pneumonie, el a fost pe ventilatie artificiala, a condus la copil. Este atât de mic, atât de bun și cu un tub în gură. A spus că se va traduce într-un spital de copii, trebuie să așteptați pentru un loc, locul de așteptare a fost timp de 4 zile, nu a dormit mâncat. Acum copilul meu este în spital, iar ieri am fost externat fără un copil din spital ca dispensabilă în lacrimi, soțul ei întâlnit, au tăcut și nu au știut ce să spun unul altuia.
Ne-am dus la copilul nostru la spital, dar el nu este acolo, spun că au fost transferați la altul, ne-am dus la altul, l-am găsit. Se află în unitatea de terapie intensiva, medicul de gardă a explicat că el a avut pneumonie dreapta fata-verso, care l-au tratat, că el încearcă să respire, brațele și picioarele tresar, plângând.
Fetele. Am așteptat acest copil timp de 5 ani. puneți infertilitate, sarcina întreagă a fost o amenințare și, din moment ce am dat naștere, ne luptăm din nou pentru viața sa.

AICI am scris.
Fetele vă mulțumesc foarte mult pentru sprijinul acordat. Sunt atât de bucuroasă.

Coduri de inserare:

Copiați codul și inserați-l în fereastra de creare a unei intrări pe LiveInternet, activând anterior acolo modul "Sursă"

BB-code pentru forumuri:

Ca o mamă care a trecut printr-o poveste foarte asemănătoare, permiteți-mi să nu las un morman roz, dar da un pendal mic. Păcatul descendent într-un pumn de colectat! Nu ar trebui să ne gândim cum am așteptat, cât de nefericiți suntem. Trebuie să ne gândim la copil - el este acum cel mai greu dintre toți. În această lume, are un fir - mama. Dacă mama mea înflorește, cum se poate ține? Nu râzi, nu te îngheța, nu te îngrijești de medici - cum să ajuți și, cel mai important, să supraviețuiești și să aștepți, dacă crezi - să te rogi. În timp ce copilul nu este botezat, se roagă pentru mamă împreună cu copilul. Plângerea va fi mai târziu, când vă puneți picioarele. Mă uit la vițelul meu sănătos și încă uneori nu există nici un plâns - este pentru totdeauna. Și acum - răbdare, congregație, și o mulțime de dragoste copil. Veți fi evacuați, veți fi recuperați, atunci ar putea exista o perioadă în care trebuie să fii tratat pentru consecințe - nu teribil, intriga. Copiii, din cauza instinctul de auto-conservare, încearcă din greu să supraviețuiască, și cel mai important - să fie la fel ca toți ceilalți, să nu mănânce, așa 3 ani au o forță mare pentru supraviețuire și recuperare - suntem cu voi, și niciodată nu a visat! Înainte de o mulțime de muncă, câștiga putere și răbdare, iar copilul vă va răspunde, El va încerca să se bine și să fie cel mai mult. Te saruta usor in nas, nu te deforma. Atunci poți, acum, în nici un caz. Ditya are nevoie de protecție și sprijin pentru mamă.

Pendel foarte susținut - vizitați (dacă este posibil), discutați cu bebelușul chiar dacă nu sunteți împreună! Copii pe care părinții le iubesc, vizitează, cred în recuperare și recuperează mai repede! Luați-vă în mână și înainte, în luptă!







Ca o mamă care a trecut printr-o poveste foarte asemănătoare, permiteți-mi să nu las un morman roz, dar da un pendal mic. Păcatul descendent într-un pumn de colectat! Nu ar trebui să ne gândim cum am așteptat, cât de nefericiți suntem. Trebuie să ne gândim la copil - el este acum cel mai greu dintre toți. În această lume, are un fir - mama. Dacă mama mea înflorește, cum se poate ține? Nu râzi, nu te îngheța, nu te îngrijești de medici - cum să ajuți și, cel mai important, să supraviețuiești și să aștepți, dacă crezi - să te rogi. În timp ce copilul nu este botezat, se roagă pentru mamă împreună cu copilul. Plângerea va fi mai târziu, când vă puneți picioarele. Mă uit la vițelul meu sănătos și încă uneori nu există nici un plâns - este pentru totdeauna. Și acum - răbdare, congregație, și o mulțime de dragoste copil. Veți fi evacuați, veți fi recuperați, atunci ar putea exista o perioadă în care trebuie să fii tratat pentru consecințe - nu teribil, intriga. Copiii, din cauza instinctul de auto-conservare, încearcă din greu să supraviețuiască, și cel mai important - să fie la fel ca toți ceilalți, să nu mănânce, așa 3 ani au o forță mare pentru supraviețuire și recuperare - suntem cu voi, și niciodată nu a visat! Înainte de o mulțime de muncă, câștiga putere și răbdare, iar copilul vă va răspunde, El va încerca să se bine și să fie cel mai mult. Te saruta usor in nas, nu te deforma. Atunci poți, acum, în nici un caz. Ditya are nevoie de protecție și sprijin pentru mamă.

Oh, atât de mult lacrimi scrise mi vystupili.U copilul atunci când pastilele otrăvite am suspinat ca un doctor mi naoret că ești o mamă, și trebuie să fie acum silnoy.Tak este directă atât de mult a creierului și a trebuit să mă adun și plânge undeva în liniște atunci când docha Am dormit și am admirat-o.

Ca o mamă care a trecut printr-o poveste foarte asemănătoare, permiteți-mi să nu las un morman roz, dar da un pendal mic. Păcatul descendent într-un pumn de colectat! Nu ar trebui să ne gândim cum am așteptat, cât de nefericiți suntem. Trebuie să ne gândim la copil - el este acum cel mai greu dintre toți. În această lume, are un fir - mama. Dacă mama mea înflorește, cum se poate ține? Nu râzi, nu te îngheța, nu te îngrijești de medici - cum să ajuți și, cel mai important, să supraviețuiești și să aștepți, dacă crezi - să te rogi. În timp ce copilul nu este botezat, se roagă pentru mamă împreună cu copilul. Plângerea va fi mai târziu, când vă puneți picioarele. Mă uit la vițelul meu sănătos și încă uneori nu există nici un plâns - este pentru totdeauna. Și acum - răbdare, congregație, și o mulțime de dragoste copil. Veți fi evacuați, veți fi recuperați, atunci ar putea exista o perioadă în care trebuie să fii tratat pentru consecințe - nu teribil, intriga. Copiii, din cauza instinctul de auto-conservare, încearcă din greu să supraviețuiască, și cel mai important - să fie la fel ca toți ceilalți, să nu mănânce, așa 3 ani au o forță mare pentru supraviețuire și recuperare - suntem cu voi, și niciodată nu a visat! Înainte de o mulțime de muncă, câștiga putere și răbdare, iar copilul vă va răspunde, El va încerca să se bine și să fie cel mai mult. Te saruta usor in nas, nu te deforma. Atunci poți, acum, în nici un caz. Ditya are nevoie de protecție și sprijin pentru mamă.

aici și aici se nado.vzyat și deystvovat.nahoditsa tot timpul cu copilul să doarmă în dar koredore fi ryaom.

Ca o mamă care a trecut printr-o poveste foarte asemănătoare, permiteți-mi să nu las un morman roz, dar da un pendal mic. Păcatul descendent într-un pumn de colectat! Nu ar trebui să ne gândim cum am așteptat, cât de nefericiți suntem. Trebuie să ne gândim la copil - el este acum cel mai greu dintre toți. În această lume, are un fir - mama. Dacă mama mea înflorește, cum se poate ține? Nu hohote, se decantează, hartuiti medici - cum putem ajuta, si cel mai important, să fie pacient și așteptați, în cazul în care considerați că - roagă-te. În timp ce copilul nu este botezat, se roagă pentru mamă împreună cu copilul. Plângerea va fi mai târziu, când vă puneți picioarele. Mă uit la vițelul meu sănătos și încă uneori nu există nici un plâns - este pentru totdeauna. Și acum - răbdare, congregație, și o mulțime de dragoste copil. Veți fi evacuați, veți fi recuperați, atunci ar putea exista o perioadă în care trebuie să fii tratat pentru consecințe - nu teribil, intriga. Copiii, din cauza instinctul de auto-conservare, încearcă din greu să supraviețuiască, și cel mai important - să fie la fel ca toți ceilalți, să nu mănânce, așa 3 ani au o forță mare pentru supraviețuire și recuperare - suntem cu voi, și niciodată nu a visat! Înainte de o mulțime de muncă, câștiga putere și răbdare, iar copilul vă va răspunde, El va încerca să se bine și să fie cel mai mult. Te saruta usor in nas, nu te deforma. Atunci poți, acum, în nici un caz. Ditya are nevoie de protecție și sprijin pentru mamă.

Mulțumesc! E un copil pe Surov.

a dat nastere unui padi in med.sans.part., judecand prin faptul ca au fost adusi copiii. Sunt foarte trist, doar în spital știu doctori - m-am dus acolo pentru a da naștere unui copil mai mic. dar pentru viitor, oferta mea este de a ajuta la putere.

A decis să scrie, ca și în cazul meu, cel mai mare buget al familiei. Știi, eu însumi nu am învățat șapte pași pe frunte și, prin încercări și erori, am învățat cum să fac contabilitatea gospodăriei. Pentru mine, am găsit "mijlocul de aur" și am calculat "regula de aur".

Poate că a scris deja astfel de posturi, și am trecut cu vederea, dar voi scrie din nou, înarmat cu mijloace avertizat. Ieri am fost acasă la Moscova și nepoata pierdut fiica ei, nepoata rău, totul a fost ca de obicei, nepoata se simte mai bine, fiica mea a fost implicat în treburile casnice, și ne-am jucat cu nepoata ei rade totul a fost grozav. Nimic nu a prefigurat furtuna și starea de spirit rătăcită până nu a venit aici un astfel de SMS

Multe fotografii ating în adâncul sufletului meu. Mai jos reprezint pe aceia care au atins sforile sufletului meu. Puteți atașa fotografiile care au legătură cu dvs.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: