10 Recenzii de mixere pentru bucătărie zorg - opinia cumpărătorilor

Mixerul meu Zorg Antic nu a dezamăgit. Deși un miracol special pentru astfel de bani și nu așteptați. Merită puțin mai puțin de un an, arată decent, funcționează corect. Dau recomandarea, dar cu amendamentul - care este obișnuit cu clasa premium, ia ceva potrivit. Zorg - instalații sanitare pentru prețul său, și nimic mai mult.







Instalat în bucătărie o chiuvetă nouă și mixerul ceh zorg 2 în 1. Foarte convenabil. Revendicări încă. Calitatea plătește și prețul este normal. Simțiți-vă liber să cumpărați.

Am cumpărat un mixer pentru bucătărie zorg mai mult de trei ani în urmă. Pentru totdeauna sa arătat cu cele mai bune norocuri, dar de curând a început să se bată la o presiune medie. În ceea ce privește funcționalitatea, aceasta nu afectează, cel puțin, cel puțin. Dar în baie am un mixer cu dușul aceleiași companii este deja de cinci ani, și cel puțin henna. În general, demn de sanitare.







Am spălat Zorg de mai bine de 4 ani. Recent, a decis să schimbe vechiul mixer pentru unul nou. Am ales un mixer de acelasi brand, Zorg (Republica Ceha), in stil retro. În timp ce toate aranjează. La chiuveta pentru toate timpurile fără plângeri, cred că mixerul nu te va lăsa jos.

A funcționat în mixerul de bucătărie timp de 8 ani. A lucrat fără probleme chiar și cu o calitate îngrozitoare a apei. Reparații efectuate recent și schimbarea instalațiilor sanitare. Au cumpărat o chiuvetă și un nou mixer sub filtrul de apă. Costul a costat desigur, dar calitatea este deja dovedită de noi.

Am folosit mixerul 2 în 1 an. Nu pot spune nimic rău. Calitatea materialelor este bună, colectată - totul este bine, strâns, nimic nu zgomotă și nu merge. Nu se înfunda, este ușor de curățat. Arată bine, chiar dacă nu te deranjează în mod special să pleci. Știu că componentele de pe el nu sunt greu de obținut, dacă se întâmplă ceva. În general, sunt în favoarea acestui producător ceh.

Noi folosim mixerele acestui brand pentru o lungă perioadă de timp. Unul stă la cabana, un alt mixer zorg cu un robinet de apă potabilă la domiciliu. Ambele sunt realizate din bronz. Eficace, practică și de înaltă calitate. Nu plangeri, sanitar este bun, prețul este accesibil pentru majoritatea. Cunosc și alte firme europene, a căror calitate a produselor nu era chiar aproape de zorg, iar prețurile sunt mult mai mari. Cumpără în siguranță.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: