Liverpool "acasă a jucat o remiză 3 3 cu" Watford "

Gazdele au deschis scorul în minutul 8, când un inteligent marcat Stefano Okaka. După 29 minute, oaspeții jucat - egalat prin Sadio Mane. Cu toate acestea, câteva minute mai târziu, Abdoulaye Dukure a adus „viespi“ înainte. La 10 minute după începerea celei de a doua jumătate, roșu a fost acordat un penalti, pe care Roberto Firmino realizat. Și aproape imediat prima dată roșu a condus în contul - a marcat echipa Rookie Mohamed Salah. Cu toate acestea, nu a fost posibil pentru a câștiga o voință puternică secții victoria Jurgen Klopp - al treilea minut compensat Miguel Britos a egalat scorul la 3: 3.

Anglia - Premier League. Prima rundă

Liverpool

Liverpool

1: 0 - Stefano Okaka - 8. 1 1 - Manet - 29. 2: 1 - Dukure - 32 2 2 - Firmino - 55 (spume). 2: 3 - Salah - 57. 3: 3 - Britos - 90 + 3

Sammer: în vremurile lui Ancelotti în "Bavaria" a existat un vid în conducerea clubului

Cei zece cele mai frumoase fani din turul 17 al Premier League. Revizuirea fotografiilor

Bartomeu: dacă există posibilitatea de a consolida noii veniți "Barcelona", o vom face

Grizmann: Nu intenționez să plec de la Atletico în timpul iernii