360 de mii

„Din câte știu, acest proces, acolo Secin a cerut mai multe miliarde ceva de la RBC, iar apoi instanța a fost de acord că el a avut dreptate, dar suma este, în opinia mea, unele 360000 (ruble.) - mic într-adevăr , nu sa întâmplat nimic groaznic "







360000 ruble o sumă nesemnificativă? Care este suma pentru dvs.?

De fapt, este vorba despre rezultatul studiului dintre RBC și Rosneft. Și acolo sumele sunt complet diferite. Milioane de miliarde se toarna acolo! Desigur, pentru ei, această sumă nu este atât de mare.

Și comparați cu veniturile noastre - acest lucru nu este comparabil.

360 de mii de ruble - o sumă pentru un popor simplu, inaccesibil. Deși în mediul meu de multe ori, din păcate, trebuie să căutăm unde să-l găsim. De exemplu, colegul meu are deja nevoie de o operațiune care să înlocuiască articulația pentru un an deja, iar durerea este insuportabilă și nu există cote pentru operație și nu. Cineva are nevoie de un scaun cu rotile electric, cineva are un pat medical. Și instrumente gratuite de reabilitare toate tăiate și tăiate.







Dacă pentru președinte 360 ​​mii (ruble) suma "nesemnificativă de fapt" - permiteți-i să împartă! Și de ce atunci pacienții și persoanele cu handicap trebuie să meargă pe Internet cu o mână întinsă.

Pentru o astfel de exploatație ca RBC, această sumă este într-adevăr nesemnificativă.

Nu-l apăr pe Sechin, pentru că nu îl iubesc, ci chiar și faptul! Dacă ți-au spus adevărul, nu poți scăpa de el, pentru că există întotdeauna dovezi, pentru că este adevărat. Dacă sunteți calomniat, atunci calomnia ar trebui să fie pedepsită, oricine va crea! Nu pot exista standarde duble aici.

Ar putea fi o situație în care Sechen a fost defăimată? Poate!

Ar putea fi o situație în care instanța a emis o decizie fără judecată, având în vedere personalitatea lui Sechin? Poate!

Dar nu avem suficiente informații cu dvs. pentru a proteja această sau acea parte, așa că nu o voi face.

Și 360 de mii de ruble. - este ceva mai mult! Încercați la fel ca și RBC, publicul spune ceva mincinos despre Sechin! Poți să spui câteva milioane! Deci, RBC a regretat și el!







Trimiteți-le prietenilor: