10 sfaturi pentru repararea unui apartament - un site de sfaturi utile

10 sfaturi pentru repararea unui apartament - un site de sfaturi utile

Toată lumea știe că reparațiile sunt scumpe și cu zamorochki. Nici designerii, nici echipa nu sunt capabili să facă totul așa cum doriți. De fapt, ei nu sunt telepați. Și chiar dacă au fost? Nu începeți reparația până nu știți ce vreți.







10 sfaturi pentru repararea unui apartament - un site de sfaturi utile
Înainte de a-mi începe prima reparație, m-am dus mult timp în familiu, ma interesat, am consultat, am citit site-uri despre reparații. Dar toți au sfătuit ceva inteligent, inteligent, dar nu au fost subliniate greșeli și subtilități elementare. Să presupunem că înălțimea mesei de bucătărie este selectată special pentru o persoană și poate fi destul de inconfortabilă cu alegerea greșită. Soției, de exemplu, care își petrece mult timp în spatele ei, va fi un chin real.







Estimați-vă pe dvs. și pe prietenii dvs.: Dumneavoastră sau ei se sprijină pe chiuvetă când spălați vasele? Dacă da, repararea este deja făcută nu pentru tine.

10 sfaturi pentru repararea unui apartament - un site de sfaturi utile
Trebuie să știi ce vrei. Restul va fi matur cu experiență. Dacă treci totul la altcineva, atunci ideea de reparare va eșua. Soclul pentru câteva centimetri mai departe decât va fi absolut inutil. Trebuie să cumpere extensii, adaptoare. Și de ce aveți nevoie de fire suplimentare? Să facem totul odată.

Astăzi, cu materiale de construcție moderne, totul este posibil. O altă problemă în preț. Ei bine, voi da câteva momente despre reparațiile pe care le-am întâlnit.

10 sfaturi pentru repararea apartamentelor







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: