5 momente pozitive ale navei pierdute (cs go) - gândindu-te la blog-urile contra-grevă

Major sa încheiat și să nu acționeze pripit, am decis să aștepte un pic și să încerce să facă o evaluare obiectivă a performanței Navi. Echipa a eșuat cu siguranță în acest turneu, dar, în orice caz, puteți găsi momente pozitive. Aceasta este lucrul pe care l-am lucrat în ultimele zile. Este ușor să scrie despre mustele născuți-eșec (tee-Hee), și mulți au scris despre asta, așa că, dacă doriți să citiți următorul text, în cazul în care va sfida Navi, atunci ar fi mai bine de aproape acest blog. Desigur, toți acești factori nu pot fi numiți "momente pozitive". Dar acum echipa va începe să se schimbe. Să mergem la afaceri:







1 - Înțelegerea faptului că echipa se află deja în partea de jos

Echipa a pregătit, a pregătit și nu sa pregătit. NYL a dat speranțe false că echipa și-a amintit cum să joace, dar nu. Ceea ce este mort nu poate muri. Acum, NaVi înțelege că nu există unde să cadă și trebuie să schimbe ceva. Poate IGL, poate tactici, poate o abordare a procesului de instruire etc. și altele asemenea. Nu a intrat în legendele majore, evident că a lovit mândria jucătorilor, poate fi văzut în interviurile care au fost înainte și după turneu. În lumile magice există o pasăre Phoenix, care moare, dar din cenușă se renaște din nou și devine puternică. Poate că NaVi trebuie să devină cenușă pentru a deveni o nouă echipă, care va fi mai puternică și mai ambițioasă (nu vorbesc acum despre Dizband).

2 - Sizd a realizat că nu poate face față rolului IGL

Aproape toată materia brună a căzut asupra lui. Comunitatea este foarte pasionat de „kick“ IGL, care acționează în afara statisticilor proaste. Așa a fost cu Zeus (dar, desigur, tu, tânărul meu prieten, nu a vrut să-l să lovi cu piciorul), Pronax, MSL, Karrigan, pală și lista poate continua. Tot la fel sa întâmplat cu care au fost sechestrate (despre glumă sălbatice amuzant), toată lumea vrea să lovi cu piciorul numele lui, dar se pare că totul sa întâmplat amnezie în masă și au uitat cum se trage Denis Kostin lovi cu piciorul Zeus. Acum, Dennis trebuie să recunoască greșelile lor și să devină un adevărat IGL, deoarece experiență și rahat, a ajuns în sus, și dau seama că nu poate fi IGL acum și doar trage, așa cum a făcut înainte (și a făcut-o bine), sau să fie dat afară din compoziție.







Fiecare problemă conține semințele de oportunitate, iar această conștientizare vă permite să luați un moment pentru ceea ce este, și să o transforme în ceva (e) mai bine Deepak Chopra.

3 - Modificări în echipă

Modificările vor fi exacte acum. În joc, în compoziție, în procesul de instruire, în viață sau în altă parte. După o astfel de performanță dezastruoasă, managementul este puțin probabil să rămână în rezervă, iar schimbările vor fi făcute. Nu știu dacă au avut loc schimbări în ultimul an, dar nu le-am observat, deci cred că un turneu eșuat va schimba echipa, dar nu este clar în ce direcție.

4 - Înțelegerea echipei "Noi" sau a unui amestec

Acum, echipa va decide cum se relaționează unul cu altul. În opinia mea, a lovi cu piciorul pe cineva este o opțiune foarte simplă. Echipa trebuie să rămână împreună în perioadele dificile. Uită-te la PE, ei, de asemenea, la un moment dat toate Haight și a cerut schimbări în echipă, dar au făcut față și au arătat că puterea lor stă în unitate (deși este, de asemenea, un fel de declin se observă). Chiar îmi place povesti frumoase, când echipa se unește și se face mai bine. Sper că actualii jucători iubesc asemenea povestiri și vor încerca să o pună în aplicare.

Uită-te la minunatele interviuri pe canalul oficial NaVi. Din păcate, după înfrângere, a devenit posibil. Nu înțeleg de ce un astfel de loc de muncă prost se face cu un public care este în căutarea se potrivește NAVI. Jucătorii sunt foarte ciudat (cuvânt moale) pentru a comunica cu publicul, și organizația în sine are un interviu teribil și în loc de rezolvare a problemei (de exemplu, pentru a angaja un bun intervievatorilor și tren de jucători pentru a comunica în mod normal), acestea sunt în așteptare până la ultima, și abia apoi să înceapă să o rezolve. Aici putem partial „ajunge“ la echipa și pentru a înțelege de ce echipa a devenit astfel. Acest lucru va permite undeva să simpatizeze cu jucătorii și de a înțelege de ce jucătorii au făcut acest lucru în orice situație dată. Toate acestea vor reduce nivelul de negativitate pentru echipa și organizație. Deși nivelul de e-sport nu atât de dezvoltat în CSI și nu aburit, ei cred despre tot, pentru că noi nu suntem într-o echipă + sunt în CSI, care, pentru S1mpla nu la fel de important ca UE și AN.

Cu tine erai Vadusha. Rezultate bune pentru dvs. și pentru cei dragi. Curând voi scrie o evaluare a întregului turneu major, care va avea 16 câștigători.







Trimiteți-le prietenilor: