4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

Buna ziua tuturor!

Să vorbim astăzi despre măști. Ultimele favoruri de la sfârșitul toamnei au fost aceste tuburi magice de buget. Îi folosesc cu mare plăcere, toate împletesc perfect părul, așa că am vrut să-ți spun.







4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

1. Mască de păr HairVital pentru părul uscat, vopsit și deteriorat.
Pentru prima dată această mască a venit la mine sub forma unei sonde cu produse achiziționate. De mult timp am amânat cunoștința noastră, deoarece, uitându-mă la compoziție, am fost nedumerit că ar putea funcționa deloc. Este scurt și conține doar câteva componente active.
Dar, în cele din urmă, după ce sa folosit, sa îndrăgostit de această mască! Este atât de bine hrănește și hidratează părul de-a lungul lungimii, că efectul este pur și simplu "WOW". Pe ambalaj este scris pentru a fi folosit la fiecare 7 zile, ceea ce nu este un accident. Efectul mascului are un efect de durată și timp de 5 zile se poate simți puțin pe părul tău, așa că, dacă îl folosești mai des, poți să ai gheață în loc de păr. Cel mai important - părul cu ea nu este o picătură de electricitate, care este importantă în sezonul rece, când ne freim întotdeauna părul pe jachete și pe jachete.

În cazul în care pentru a cumpăra: apteka.ru
Preț: aproximativ 300 de ruble.

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

2. Mască anti-îmbătrânire Organic Shop Silk Luxury.
Prețul acestei măști este atât de ridicol încât nu am putut decât să o iau! Am avut balsam cumva Organic Shop ca atunci când spălare atunci când a pus, din păr de mătase, dar atunci când începe să se spele - sentimentul că nimic nu într-adevăr nu a fost. Mi-a fost teamă de același efect cu această mască.
Dar mă grăbesc să vă mulțumesc, părul este într-adevăr o mătase după ea. Dar aici, pe un titlu de înaltă calitate, o mască pe care nu o trage, am folosit-o ca balsam la spălarea zilnică. Perfect hidratează părul și are o compoziție foarte bună: ulei de macadamia, ulei de mătase, gel de aloe, proteine ​​de orez. Prin urmare, merită să sperăm chiar și pentru efectul terapeutic al unui astfel de produs cu utilizare regulată prelungită.

Unde să cumpărați: Magazin de produse ecologice
Prețul: 99 rbl.

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

3. Îngrijirea hranei pentru porumbelul Mască.
Această mască este favoritul meu recent. De obicei, nu mă uit în direcția Dove, dar circumstanțele s-au dovedit a fi cu mine.
Părul netezește instantaneu, capetele și lungimea totală a părului sunt bune, doar perfecte, nu este nimic de plâns! Relativ bună compoziție, put și uleiuri și extracte, care, pentru un minut, nu stau la capătul listei. Cred că această mască poate fi utilizată chiar și cu spălare zilnică, deoarece este declarată ca o mască de balsam.







Unde să cumpărați: Ruble Bum, Magnet Cosmetics, Auchan, Tape
Pret: 249 ruble.

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

4. Masca OliveAvocado a Pământului.
În prezent, aceasta este masca mea preferată de păr. Mulțumesc, draga mea prietenă, că m-ai introdus într-un produs atât de minunat. Cel mai comandat ceva cu iHerb lene, și nu este nevoie specială, așa că, probabil, n-ar fi aflat despre această mască.
Am folosit doar un tub de călătorie cu 59 de grame, dar acest lucru este de fapt mult pentru o astfel de mască. Este foarte gros și foarte economic. Uneori am sentimentul că a făcut-o pentru afro-americani, care au parul cret strâns, așa că netezește și le face ascultători. Parul pare plin de sănătate, se îngroașă, se hidratează, vârfurile se mișcă frumos. În general, nu o mască, ci un adevărat mast-hev. Voi da acestei măști un post separat, cred că este bine.

De unde să cumpărați: iHerb
Pret: 170 ruble pentru 59 de grame.

Îți voi arăta părul după ultima mască preferată. Parul uscat natural, nu este pus.

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

Vă recomandăm toate măștile din inimă! Toți funcționează bine și sunt foarte conștienți de bugetul lor. Îmi doresc tot părul superb

Fast food

Citiți de asemenea

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

4 măști super-bugetare care îți vor economisi părul în această iarnă ❄

Masca de la Dove Am în cărțile mele Raskreb "grămezile" și voi încerca

da, depozitează asta în noi

Am avut Khair masca este vitală pentru creștere și consolidare, este incredibil de hidratează părul) este unul dintre dosih favorit) Acum, acest lucru vreau

da, Katia, încercați, cred că vă va plăcea.

Par chic, citește comentariul tau la constituirea masca, acum, de asemenea, doresc să-l încercați, și Khair vital ca deja în absență, ca și pentru creșterea și consolidarea foarte mult, cred că mai rău pentru păr uscat

Și eu, la rândul meu, n-aș fi aflat niciodată despre HEC, Mos Craciun, păr vital, Librederm Nivea și multe alte bombe! Aveți talentul de a găsi produse ieftine și eficiente și, în general, ați revizuit îngrijirea în multe moduri

vă mulțumesc pentru cuvintele plăcute

Este tentant, desigur Și aș vrea să încerc totul Dar îmi dau seama că parul meu este puțin probabil să aibă același rezultat. Părul meu este de la cei care iubesc fierbinte

De asemenea, a plăcut această mască Dove, a folosit-o în timpul iernii, fugind de la electrificare. Acum, mirosul ei reintră în iarnă, starea de spirit a Anului Nou

o mie de ani am citit recenzii excelente despre Dove, eu sunt cu siguranta cumpără astăzi

Cum îmi place părul tău!
Aici ai scris despre masca cu Olivier, și a fost întrebam unde ai l cumpere, se pare ayherb, Multumesc pentru post)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: