15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Zefirka> Celebrități> 15 vedete care sunt prieteni încă din copilărie

Îți amintești prietenii de la școală? Ei știu multe despre tine și pot să-i spună toate secretele copiilor ... care, totuși, nu sunt deosebit de interesante pentru nimeni, nici pentru tine. Numai dacă nu sunteți Kevin Spacey, desigur. Sau cel puțin Johnny Depp. Oferim o selecție de celebrități care s-au cunoscut mult înainte de a deveni renumiți.







Brad Pitt și Christina Applegate

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Christina și Brad se cunosc de mult timp, petrecând într-o singură companie, dar într-o zi ei au decis, așa cum a reamintit Applegate, "să treacă granița și să înceapă să se întâlnească". La acea vreme era deja o vedetă destul de recunoscută a seriei "Căsătorită ... și cu copiii" (în versiunea rusă - "Împreună fericită"), iar Brad era doar un tânăr frumos. Curând a devenit clar că Pitt era mult mai serios în ceea ce privește romanul decât Chris, de 18 ani. Totul sa terminat ca într-un film proastă - la o petrecere cu ocazia premiilor MTV, Christina a plecat cu altcineva, lăsând săracul Brad.

Rapper Chance și președintele Obama

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Ai citit totul corect, totul este corect. Odată ce a venit la Chicago, rapperul Chance a văzut adesea viitorul comandant-șef. "El face o muzică uimitoare", a spus Obama, "l-am întâlnit la vârsta de 8 ani și am fost foarte prietenoși cu familiile pentru un timp".
Chance - fiul lui Ken Williams, Bennett, azi este - șef adjunct al personalului primarului din Chicago, și a fost anterior gos.upravlyayuschim apoi puțin cunoscut senator din Illinois, numit Barack Obama. Comandantul-șef nu și-a ascuns niciodată dragostea pentru hip-hop și rap. (Pentru referință: Chance rapper-ul (numele real Chanselor Bennett) - rapper american, cântăreț și actor El are 6 Mixtapes și un studio album, lansat in colaborare cu Experimentul social.).

Wes Anderson și Owen Wilson

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Amintiți-vă minunatele filme "Familia Tenenbaum", "Trenul spre Darjeeling", "Regatul lunii pline" și "Grand Hotel Budapest"? Au fost împușcați de regizorul strălucit West Anderson. Își reamintește cunoștința cu Owen Wilson: "Când ne-am întâlnit cu Wilson, am studiat literatura și el - engleza. Am început să scriem împreună. Întotdeauna am fost director, dar nu pot spune că Owen a vrut odată să devină actor. El și-a imaginat mereu un scriitor. Și, dracu ', e un scriitor bun.
S-ar putea spune că Wilson apare în majoritatea filmelor sale. Dar nu este așa. El este în TOATE filmele lui Anderson. Ei bine, poate, cu excepția "Regatului" și "Rushmore", dar Wilson a scris scenariul acestuia din urmă, așa că nu contează. Acești doi au fost prieteni de la colegiu și nu s-au despărțit niciodată - mai mult de 20 de ani.







Zack Braff și Hill Lauryn

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Un alt exemplu de prietenie care a apărut în școală. Lorin - cântăreață americană și câștigătoare a 8 premii Grammy, a fost cel mai bun prieten al starului seriei "Clinic" din Braff de mulți ani. Laurene a participat chiar și la celebrarea familiei Bar Mitzvah din Braff. Sunt foarte apropiați, dar nu s-au dat ocazii pentru zvonuri despre un posibil roman. Buff și Lorin au studiat împreună în liceu. Aceasta este aceeași liceu unde Pras Michel, de 15 ani, a decis să organizeze un trio hip-hop cu Hill și vărul său, Wyclef Jean. Se pare că Braff a mers la liceu cu două treimi din grupul Fugees.

Albert Gore și Tommy Lee Jones

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Înainte să fii doi tipi din Liga Ivy. Gore și Jones s-au întâlnit la Harvard și au trăit prin coridor unul de celălalt în pensiune. Derulare rapidă înainte câțiva ani, iar acum sunt full-seniori vecini, dar chiar și împreună au fost în grupul de colegiu-țară! Ceea ce face această poveste și mai interesantă: ei au învățat, de asemenea, cu Eric Segal, un scriitor celebru și scenarist, care pretinde că l-au inspirat să creeze un personaj cu numele de Oliver, în filmul său (! Lovit 1970) „Love Story“ care a devenit și primul film al lui Tommy Lee Jones.

Jay Z, Busta Rhymes, DMX Notorious B.I.G.

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Cele patru mari nume dintr-un anumit gen muzical, toată lumea a mers la școală împreună. Ce fel de școală este asta? Într-adevăr, Notary Big, JJ, DMX și Busta au terminat aceeași școală, în centrul orașului Brooklyn, în New York. Biggie, apropo, foarte bine studiat (pentru mărcile "A") și chiar dorea să devină dentist sau designer. În timp ce studiază în Brooklyn George Westinghouse Vocational Colegiul tehnic, Basta a mers odată pe coridoare cu prietenii săi. "Jay-Z era deja un student și tocmai am intrat. Biggie nu a scris nimic, doar a atârnat. Jay, care se juca la echipajul original la vremea respectivă, a auzit că un nou venit încearcă să-și repete teritoriul. Drept urmare, acea plimbare de-a lungul coridoarelor sa transformat într-o bătălie improbabilă. Dar eram un om bun și l-am făcut pe Jay. Un frate la susținut.

Nicole Kidman și Naomi Watts

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Australienii Nicole și Naomi sunt frumoși, talentați și absolut inseparabili. Watts și Kidman s-au întâlnit la o piesă de teatru la Teatrul Phillip Street din Sydney și de atunci au comunicat în calitate de prieteni buni. Aceștia au jucat împreună în filme, s-au răsplătit reciproc pe diferite emisiuni și, bineînțeles, au făcut clar - nu au nevoie de un al treilea interlocutor. Watts spune că pot la fel de bine "să meargă la petreceri pline de farmec sau să stea acasă și să vorbească unul cu celălalt".

Val Killer și Kevin Spacey

15 Celebrități care sunt prieteni încă din copilărie

Spacie și Kilmer au fost colegi de clasă la liceul Chatsworth din Chatsworth (Los Angeles, California). După liceu, Spacey a încercat mâna la genul de stand-up comedy în alee de bowling locală, în timp ce Kilmer nu l-au convins să-l și tresar se alăture în școală Dzhulliar din New York. Și Spacey a intrat în această școală de prestigiu - cam la același timp, când Kilmer a terminat-o. Mai mult, povestea devine oarecum controversată. Se pare că Spacey ia telefonat tatălui lui Kilmer și a cerut un mic împrumut de 18.000 de dolari pentru a plăti pentru semestrul de formare. Gândindu-se că vorbea cu unul dintre cei mai buni prieteni ai fiului său, domnul Killer ia împrumutat această sumă. Dar faptul că Spacey a avut niciodată absolvit această școală, și în conformitate cu Val Kilmer, viitoarea vedeta din „American Beauty“, știa că umchitsya departe cu mult înainte se va emite un cec. Suporterii Spacey recunosc - ei bine, da, împrumutul a fost, dar pentru o sumă mult mai mică, și a fost complet rambursat (cu dobândă). Desigur, aceste discrepanțe în mărturie au răcit într-o oarecare măsură prietenia de lungă durată.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: