2-Din capul întreg! ) mister mdd-6280nv-poate face totul!

Având în vedere că o mașină anterioară 2 Dinov iubit de radio, dar de data aceasta a vrut să chiar și cu GPS-ul, astfel încât sticla a fost cel puțin fraierilor) Bugetul a fost mic, caută ceva în regiunea de 10 TR Bineînțeles, în această gamă de alegere, numai printre clonele chinezești ALYA PIONEER 7 "sau Mystery, Prology.






După examinarea tuturor opțiunilor, mă găsesc la un discount pentru a lua Mystery MDD-6280NV.
Înainte de aceasta, mister prea, am folosit, dar modelul postaree fără GPS și un card de tras un maxim de 2 GB este încă puțin SDMMC vechi, USB poate fi citit până la 4 GB), dar problema acum nu este vorba despre ea.

Mystery MDD-6280NV. cu un Navitel licențiat și un microsd de 8 Gb cu un adaptor.
Se pare elegant, în mod clar negru, iluminarea din spate poate fi personalizată pentru orice panou.
Există mai multe mărci comerciale ale mărcilor, însă popularul nostru DEU nu este)
antena GPS cu fir lung, în orice parte a parbrizului, puteți atașa, dar am ramas la partea metalică a corpului în zona pedalelor, încerc să mă gândesc cum se va prinde în cazul în care trage de mai sus, dar prinde frumos și cu încredere 9 sateliți stabil.






Începerea la rece este destul de rapidă.
Dar navitel licențiat nativ nu a plăcut deloc, ca o coajă, ceva în el nu era ceva de genul că nu era într-un fel Navitelian, credeam că gunoiul a fost făcut de Mistere. Iar înainte de călătoria în Ucraina, cardurile ucrainene urmau să fie descărcate, dar sa dovedit că licența era numai pentru Rusia și că pur și simplu a refuzat să vadă celelalte cărți. După ce am stat, după ce m-am gândit, am decis să descarcăm ultima versiune de Navitel pentru dispozitivele Windows Mobile 6.0 de pe torrent.

Пошаманив cu căi spre program și spre tovarăși - toate câștigate pur și simplu perfect!
Și orice hărți ale lumii pot fi încărcate și nu este nevoie să stocați un microsd înregistrat licențiat, deoarece Navigatorul licențiat întotdeauna legă cartele cu cheia, care oferă o hemoroidă specială.
Navitel zboară, modelele 3D și toate setările sunt mai bune decât cele care au mers împreună cu dispozitivul.

Sub setul standard de difuzoare: clatite, a 16-a in usa si buzzer sună grozav!
Din subwoofer, am refuzat mașinile anterioare și spațiul preferat în trunchi, pentru că de exemplu, un cărucior care urmează să fie transportat pe scaunul din față este destul de darned), deși mi-a plăcut Sabatul.
Singurul lucru care se află în fața cadrului nostru de torpilă cu care se confruntă nu se înălță, așa că au existat lacune mici de pobokam!

La fel ca orice, dacă aveți întrebări! cu plăcere voi răspunde!

Kilometraj: 151000 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: