5 Recenzii despre o sută de servicii auto № 1, г

Când sunați sau vizitați, vă rugăm să ne informați că ați găsit informațiile de pe site-ul Web al Serviciului. Acest lucru va crește șansele de a obține servicii de calitate.

Serviciul de autovehicule №1
Electrice






-Diagnosticarea și repararea motorului
-Instalarea de xenon, sunet auto și echipamente suplimentare
-Instalare de alarme, secrete
-Repararea echipamentelor electrice
-Flushing injectori
site-ul lăcătușerie
-Repararea remorcilor
-Coliziune aliniere
-Ajutați în alegerea și selectarea unei mașini
-Spălare, lustruire, curățare chimică a / m
-pneu
-Schimbarea uleiului în motor
-Piese de schimb în stoc și la comandă
Suprafața corpului
-Lucrări de zugrăvire
-Organizare de orice complexitate
-Repararea barelor de protecție
-Înlocuirea parbrizelor

Ați găsit o eroare în descriere? Notify. vom corecta!

Recenzii la serviciul de masina № 1

A treia oară când folosesc serviciile comandanților acestui serviciu auto. Am efectuat diagnosticarea mașinii mele, am deschis toate problemele.
A fost în alte două centre de îngrijire a autovehiculelor, a dat concluzii absolut diferite! "Doctorul" Yuri nu a cercetat încă și nu a ascultat totul însuși, nu sa liniștit. Am colectat o consultație de specialiști și am emis un diagnostic. Comandarea rapidă a pieselor de schimb, personalul amabil și atent. În general, datorită schimbării mecanicului Alexander!







Lucrează pentru oameni surprinzător de cunoștință.
Bun STO. Rapidă, de înaltă calitate.
3 \ "în prezență.
O etichetă adecvată.

Draga maestru. Vă aduc informații, această situație și o voi expune mai detaliat. Lucrarea a durat 20 de minute, aceasta este prima. În al doilea rând, nu au existat reduceri pentru spălătoriile de lucru și mașini. În al treilea rând, v-am adresat deja mai devreme, cu aceeași problemă, și ați făcut acest lucru și în urmă cu luni și jumătate am fost 600 de ruble pentru aceleași rate. Ți-am spus că vă mulțumesc, dar în principiu nu există nimic. Nu sa întâmplat bine, așa cum am revenit din nou la dvs. cu aceeași problemă într-un timp scurt. Și pentru munca repetitivă, pentru corecția ei am plătit mai mult. decât în ​​mai mult de două ori. De ce? Și este adevărat. În al patrulea rând, respect Pulkovo Toyota Center si directorul acesteia, cred că acestea sunt bune pentru clienții lor, și în mod repetat a rezolva aceste probleme pentru autoturisme si da un discount. Spre regretul meu specificând prețul 2550 de ruble sunteți foarte greșite, stimă. Sergey P.S. MBC

Serviciile scumpe sunt în acest serviciu! A fost necesar să scoateți ștergătoarele, să manevrați orificiul de admisie a aerului de etanșare și să-l puneți înapoi. A costat 1.300 de ruble. Acesta este un preț inadecvat.

Răspundeți lui Serghei.
Munca ta a durat 1,5 ore, norma privind SRT-ul nostru costă 1300 de ruble. Astfel, costul de muncă este de 1950 de ruble. Ai fost facturat la o reducere de 1300.
Prin comparație, dacă ați apelat la un dealer TOYOTA, costul dvs. de lucru a fost de 2550 r. + servicii de spălare și de reducere pe care le-ați primit cu greu.
Numără și trage concluzii Serghei.
Și stația noastră nu este mai rău decât dealer-ul.
CU PRIVIRE LA TINE.

sala de clasă un cuplu de băieți inteligenți de lucru! Voi merge doar la ei.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: