1470 Comentarii reale - hotel rotonda hotel

În general, ne-a plăcut hotelul. Paturile erau confortabile și era suficient loc pentru doi în cameră. Aer condiționat a funcționat bine, în cameră în fiecare zi curățate conștiincios, și am fost confortabil și frumos să fie acolo. A fost un frigider cu mini-bar, un uscător de păr, un seif gratuit, ușor de utilizat; Wai fi lucrat pentru un bang. Aș dori să menționez în special angajații biroului de înmatriculare, ne-au ajutat în multe feluri, au răspuns la orice întrebare, au dat sfaturi cu privire la utilizarea transportului public, mereu prietenos și zâmbitor. De câteva ori au luat micul dejun pentru 4 euro, este la fel în fiecare zi: ouă fierte, cârnați, produse de patiserie, șuncă, brânză, cereale, brânză de vaci, filtru de cafea bun. Micul dejun a fost de asemenea satisfăcut. Am călătorit fără mașină. Hotelul nu este situat în centrul orașului, este situat în 20-30 minute de mers pe jos de atracțiile centrale. A fost foarte cald și am mers cu autobuzul. O stație majoră de autobuz este la 3 minute distanță și există, de asemenea, o stație de tren # 47. Chiar târziu seara puteți găsi un loc unde puteți mânca la 5 minute de hotel. La 400 de metri distanță există un centru comercial cu un hipermarket, un magazin de hrană și magazine de îmbrăcăminte.

Poate că cineva poate fi confundat de un duș rustic: o tavă și o perdea (nu era un suport pentru un capac de apă mare), dar am fost bine.

"Bun pentru călătoria cu mașina"

Locația convenabilă și parcarea gratuită au fost factori decisivi în alegerea unui hotel. Personalul foarte prietenos, astfel încât atmosfera este confortabilă. Designul puțin cam sumbru al hotelului și încăperilor (cum ar fi reparațiile neterminate) au stralucit cu chipuri zâmbitoare și angajați pozitivi ai hotelului. În general, toți sunt fericiți.

Dacă ferestrele privesc pe stradă, e zgomotos.

"Combinație excelentă de preț și calitate!"

"Hotelul nu se află în centrul vieții principale a orașului, dar. "

Hotelul se află puternic în centrul vieții principale a orașului, dar la doar cinci minute de mers pe jos de stația de autobuz. Este relativ convenabil să ajungeți aici. Nu mic dejun rău, dar foarte monoton.

Zona din jurul hotelului este teribilă. Nu există magazine, nu trebuie să meargă nimeni, lângă stradă cu prostituate =)

"Un loc bun pentru oricine vrea să stea peste noapte".

Un loc bun pentru oricine vrea să stea peste noapte. În acest segment și în orașul Salonic (ne-am oprit în mod repetat în alte hoteluri din oraș) un loc decent pentru petrecerea nopții. Locație convenabilă pentru ieșirea de pe șosea, mic dejun excelent, Wi-Fi foarte bun. Pat pat confortabil, pat confortabil. Și cel mai important - parcare complet gratuită și o mulțime de locuri libere (care este, în general, o raritate în Grecia).

Locația nu reușește cu succes pentru cei care doresc să viziteze orașul, este la marginea orașului, totul trebuie să fie atins. zgomotos, este imposibil să dormi cu ferestrele deschise. În camera nu există aer condiționat.

"Există întotdeauna o parcare și o frumoasă priveliște a orașului."

Există întotdeauna o parcare și o frumoasă priveliște a orașului.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 135 804 970 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?

    OBIECTE DE PROPRIETATE

    • Înregistrați-vă site-ul
  • Întrebări frecvente: pentru proprietarii de spații de cazare





    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: