35 Recenzii ale centrului de ocupare al poporului din Juvao al orașului Moscova в Москва, люблино, верхние поля

Am citit recenzii negative și sunt surprins de oameni. Vreau să sfătuiesc pe toată lumea să studieze Legea și apoi să scrie. Am stat la bursă și nu pot decât să vă mulțumesc. RESPONSABILI ALE ANGAJAȚIEI "LUBLIN" Îți mulțumesc pentru ajutor și ajutor.







"Rudeness, rudeness" - acest lucru nu este pentru angajații departamentului "Lublin". Când am venit prima oară, mi-au spus totul. Stăteam în cărți și pentru întreaga perioadă nu am auzit un cuvânt nepoliticos. Da, poate că nu ne convine, dar toată lumea face muncă de soia. Angajații vor să vă mulțumească foarte mult pentru răbdarea și rezistența dumneavoastră.

Departamentul "Lublin" (în opinia mea) - unul dintre cele mai remarcabile. Sunt înregistrat într-un alt cartier din Moscova, dar locuiesc în Lublin și, prin urmare, este mai convenabil pentru mine să merg la acest departament. Aici veți fi întotdeauna întâmpinați cu o dorință sinceră de a vă ajuta. Am observat de multe ori cu ce răbdare îi trăiesc pe cei care vin la ei și începe să se comporte incorect. Oamenii, respectă munca acestor fete și femei! Ei încearcă să facă totul pentru a vă ajuta. Da, se întâmplă în departamentul de coadă și trebuie să așteptăm. Data viitoare ›

Bine ai venit sincer doresc să mulțumesc Irina Lyupyui (departament ocuparea forței de muncă "Lublin", ul. Câmpul de sus, d. 3, p. 2), pentru bunătatea și filantropia! Ați venit cu soțul (după operație "orice"). Irina Mikhailovna ne-a ajutat câteva minute! Vă mulțumesc foarte mult! Astfel de oameni au pace! Vă mulțumim pentru bunătatea și receptivitatea voastră! Vă felicit cu ocazia! Sănătate pentru tine și Dumnezeu să te binecuvânteze!

Îi mulțumesc cu sinceritate lui Irina Mihailovna Lupuy (Departamentul Ocupării forței de muncă "Lublino", 3, p. 2) pentru o reacție extraordinară! Ei au venit cu soțul ei (el după operațiunea, literal, "nu.") Irina Mihailovna imediat a venit la salvare și a ajutat! Astfel de oameni vor salva lumea și noi toți! Din partea de jos a inimii te felicit pe o vacanță, ești o femeie uimitoare! Dumnezeu vă dă sănătate și Dumnezeu să vă binecuvânteze.

Atunci când nu există nici o muncă, este vorba de stres. Sa întors la bursă și a fost imediat înconjurat de atenția binevoitoare a angajaților. Angajații coordonează oamenii unde să meargă, ce documente sunt necesare. În așteptarea recepției au fost văzuți oameni care nu au nevoie de muncă, iar personalul a preluat lucrarea. Mulți merg doar pentru beneficiu. Vreau să vă mulțumesc tuturor personalului.

Am aplicat la departamentul de selecție a muncii. Am toate informațiile despre locurile vacante și despre serviciile. O astfel de atitudine prietenoasă și atentă a angajaților față de oameni. Echipa foarte buna, multumesc pentru ajutorul acordat.

M-am întors mai întâi la departamentul de la Lublin. La standuri, toate informațiile, coada electronică și chiar angajații îi sfătuiesc permanent pe cetățeni cu privire la problema înregistrării. Vreau să mulțumesc personalului pentru munca lor. Păstrează-te.

Bună ziua! Recent, am aplicat la centrul de ocupare a forței de muncă din Lublino (la departamentul de ocupare a forței de muncă) și doresc să mulțumesc personalului acestui departament pentru răbdarea și lucrul cu care se referă la oameni! Doar a fost un martor involuntar la o atitudine greoaie a "șomerilor" (aș spune un dron, și cu atât mai mult a fost un om) față de angajați! Dar nu sunt numai femei care au experiență în viață care lucrează acolo, dar și fete foarte tinere! Doamnelor frumoase, vă doresc mai puține boabe și mai multă căldură și zâmbete de la oamenii care vă adresează! Sunteți prieteni!







Nu știu de ce, dar m-am alăturat schimbului când eram însărcinată. Angajații au reacționat cu înțelegerea, au explicat totul și au mestecat. M-au invitat să devin din nou după naștere (decret). niciodată nepoliticos! Ține-l în pace, Lublino!

Vin pentru prima dată pentru a afla ce este necesar. Personalul politicos a explicat că, fără un certificat de salarizare, nici măcar nu vor vorbi cu mine. Voi veni data viitoare cu un certificat, ei îmi spun să merg cu ea la departamentul contabil pentru a afla dacă este potrivit. În contabilitate, fata sa uitat la certificat și spune că digul nu este potrivit tipului de hârtie nu este așa, este necesar pe formularul nostru! Întrebarea este, dacă ei au nevoie doar de antet, atunci nu au dat imediat forma!

Atunci când nu există nici o muncă, este vorba de stres. Sa întors la bursă și a fost imediat înconjurat de atenția binevoitoare a angajaților. Angajații coordonează oamenii unde să meargă, ce documente sunt necesare. În așteptarea recepției au fost văzuți oameni care nu au nevoie de muncă, iar personalul a preluat lucrarea. Mulți merg doar pentru beneficiu. Vreau să vă mulțumesc tuturor personalului.

Apel de zece ani de câteva ori și ambii extrem de negativi s-au dus la lucrătorii acestui centru. Este clar că ei înșiși nu s-au putut găsi în viață, dar oamenii? Este o muncă foarte utilă și importantă: să ajuți oamenii. Este foarte important să știi și este doar sălbatic și ignorant.

Timp de o lună, am fost la bursă, iar terminalul pentru găsirea muncii nu funcționează, sau mai degrabă mouse-ul tactil nu funcționează. Conduceți, conduceți cu degetele, cursorul nu funcționează! Când o repară, nu este clar.

Am aplicat la departamentul de selecție a muncii. Am toate informațiile despre locurile vacante și despre serviciile. O astfel de atitudine prietenoasă și atentă a angajaților față de oameni. Echipa foarte buna, multumesc pentru ajutorul acordat.

M-am întors mai întâi la departamentul de la Lublin. La standuri, toate informațiile, coada electronică și chiar angajații îi sfătuiesc permanent pe cetățeni cu privire la problema înregistrării. Vreau să mulțumesc personalului pentru munca lor. Păstrează-te.

Bună ziua! Recent, am aplicat la centrul de ocupare a forței de muncă din Lublino (la departamentul de ocupare a forței de muncă) și vreau să mulțumesc personalului acestui departament pentru răbdarea și lucrul cu care se referă la oameni! Doar a fost un martor involuntar la o atitudine greoaie a "șomerilor" (aș spune un dron, și cu atât mai mult a fost un om) față de angajați! Dar nu sunt numai femei care au experiență în viață care lucrează acolo, dar și fete foarte tinere! Doamnelor frumoase, vă doresc mai puține boabe și mai multă căldură și zâmbete de la oamenii care vă adresează! Sunteți prieteni!

Nu înțeleg de ce, atunci când modul de operare este anunțat (postat pentru informații la intrarea în centru și pe toate locațiile), încuietoarea este difuzată cu o oră înainte de ora specificată pentru sfârșitul lucrului. De ce ar trebui copilul meu "să citească între linii" că în ultima oră "angajații lucrează cu documente". Un cetățean comun nu are grijă cu ce lucrează, dar dacă sunt specificate orele de lucru, atunci aceștia (cetățenii obișnuiți) trebuie să le ia în acel moment. Și dacă angajații au "o mulțime de muncă cu documente", atunci trebuie să specificați orele de primire. Data viitoare ›

Vin pentru prima dată pentru a afla ce este necesar. Personalul politicos a explicat că, fără un certificat de salarizare, nici măcar nu vor vorbi cu mine. Voi veni data viitoare cu un certificat, ei îmi spun să merg cu ea la departamentul contabil pentru a afla dacă este potrivit. În contabilitate, fata sa uitat la certificat și spune că digul nu este potrivit tipului de hârtie nu este așa, este necesar pe formularul nostru! Întrebarea este, dacă ei au nevoie doar de antet, atunci nu au dat imediat forma!

Nu știu de ce, dar m-am alăturat schimbului când eram însărcinată. Angajații au reacționat cu înțelegerea, au explicat totul și au mestecat. M-au invitat să devin din nou după naștere (decret). niciodată nepoliticos! Ține-l în pace, Lublino!

Am adus un certificat de salarii medii, nu am aranjat un dosar că, înainte de demiterea mea, am fost suspendat de la muncă pe miere. dovezi fără plată. Acestea sunt o înregistrare, nu aranjate și solicitate să înlocuiască în vacanță pe propria cheltuială. Și am calculat indemnizația pentru un minim, pentru că am petrecut mult timp în vacanță. Deși nu a fost o vacanță. Sunt obligați să schimbe înregistrarea prin suspendarea de la muncă, în concediu pe propria cheltuială? Sau nu joacă un rol în calculul beneficiilor?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: