12 Recenzii de la toyota supra de la proprietari plus și minus toyota supra

Aceasta este probabil cea mai bună mașină la care am mers. Fratele meu a cumpărat spart, a condus dintr-un alt oraș, a reparat-o pentru o lungă perioadă de timp, iar acum este doar o înghițitură. Îmi plac mașinile japoneze. Cei mai mulți spun că prostiile cu mâna dreaptă, deci este invers. Doar un dispozitiv minunat. Numai ea nu se potrivește în fiecare zi, este un cal de curse). Capacitatea nu este prea mare. Mă bucur că fratele meu știe multe despre mașini.







Totul este bine în ea.

Excelent încredere mashina.Zavodskoy prototip TOYOTA 10 \ 24 a fost suficient de puternic și mai ușor modificată la 300 kg părți ale corpului de schimb cardinal, transmisie, motor cu ardere internă și suspensie datorată, ceva a fost eliminat ca inutile, ceva înlocuit cu materiale compozite, aluminiu și titan .

Mașina este cu siguranță concepută pentru un cunoscător al acestei tehnici. Este o mașină simplă și onestă care trebuie să poată gestiona. După ce a pierdut excesul de greutate, mașina a devenit complet diferită "de a conduce". Este operată în orice moment al anului, în orice vreme. Moment ca o locomotiva permite du-te bucura de fiecare povorota.Remont posibil să se efectueze în mod independent și în ansamblu, în cazul în care nu permite o astfel de tehnica pe care o va repara mecanica rău, aparatul nu cere decât să schimbe petrol și benzină pentru realimentare.

Aceste mașini devin mai mici

A deținut această mașină pentru o vreme, impresiile sunt foarte bune. Mașină foarte puternică și dinamică. Motorul în volum de 3 litri și un turbocharger oferă o creștere foarte mare a capacității! Am corpul lui Targo cu inserții detașabile pe acoperiș, când sunt scoase se pare că tu controlezi concertul. Confortul în această mașină cu siguranță ar putea fi făcut mai mult, dar se pare că designerii au vrut să facă greutatea cât mai mică posibil. Consola centrală și torpilele arată puțin ca cabina de pilotaj. În spatele desigur, puteți să plantați doar o pisică sau să o utilizați ca o cutie de protecție în plus pentru a depozita haine, hârtii și alte lucruri. În general, nu am regret că am legat viața mea pentru o vreme cu această mașină.

Frumos corp, dinamică

Am fost multumit de masina. Un prieten mi-a dat o mașină timp de o săptămână în timp ce era în vacanță. Și eu voi spune că neperedovaemoe simți aproape de Toyota Mark2 280l / s, mecanica (1g-GTE), în supremumul a fost 2g, iar apoi mi-am dat seama că 2g mai bine. Voi face schimb de bani pentru soția mea.

Mașina este de fapt VALIT

A fost cumpărat 4,5 ani în urmă, în stare perfectă, cu o estimare a licitației de 4,5 și un termen de 78 mii. Poslerestayl. Nu konstruktor.Bez de orice stil si dorobotok plin stok.Poezdiv 2 ani în efluent, sa decis să smenetsveta și mici staylinge.Dlya da după tipul de pictura svezhak a fost achiziționat de multe piese noi: -Fary (Restayl amerekosy) lumini -Rear ( rotație Restayl) pointeri (Restayl) -Rear laterale (Restayl) frână -Central (Restayl) ștergătoare de -Original (în picioare de producție kakieto discutabile) -Tot geamurile și bandourile peptizanți, agenți de etanșare, inclusiv a acoperișului, dveri.Hotya Desigur, multe elemente pot fi YLÖ zapolirovat toate au decis același lucru să ia o novoe.Posle stil lungă deliberare, și ar vyderzhenno și strogo.byl comandat bodykit: Bara de protecție față: DoLuck.porogi: TRIAL.zadny bara de protecție: TRIAL.krylya: custom.antikrylo regulate: shtatnoe.chto ceea ce privește fier: eliberare : HKS Silent ridicat Powervpusk: TRD stoc Replacement.podveska: TEIN Tip Flex reglabil pe înălțime și zhestkosti.kolesa: Volk Racing GT-C 19rezina: Pirelli PZero Rosso (245x35x19 si 295x30x19) PS lent cautat 2JZ-GTE, pentru viitoarea SWAPO ...







La tine nu scurt, ca la cei de pe 2.2l. (glumesc) Îi place doar! Formă, plimbare. Fiabil. Prețul pieselor de schimb este mediu.

E greu. Înlăturați planctonul de birouri și salagi.

Inainte de a cumpara o Toyota Supra luat în considerare, Toyota si Nissan Skyline Soarer, dar alegerea a căzut pe Supra. Foarte frumos. Salon. Foarte convenabil, deși scăzut. Sadishsya ca într-o gaură. Restul este la îndemână. Deși nu există iluminarea indicatorului de temperatură pe climat, seara alegeți temperatura potrivită pentru senzațiile dvs. Vizibilitate. Este foarte dificil să vă întoarceți la intersecția spre dreapta, și nimeni nu poate vedea cine se îndreaptă spre dreapta. Vara urmărit din inimă, deși)), "urmărit" - aceasta conduc eu. Există astfel de clopote și fluiere, care, câștigă 180 kilometri pe oră, motorul se oprește, și asta este. Deci nu a fost posibil să conducem. În timp ce câștigă viteza cu ușurință, și apoi sute, dacă este apăsat, acesta preia și desfășoară, cu toate că ar fi de dorit mai puternic. K Consumul mediu de combustibil: 12-13 litri la 100 km. În afara orașului 9,5 litri. Gestionați-l pe un drum alunecos, aceasta este o sarcină pentru komikadze. De vreme ce pneurile pentru iarnă sunt mai înalte, înainte de orice manevrare am încetinit până la "pe jos". frâne bune, puternic, dar numai într-o linie dreaptă, tocmai a trecut prin roata - doar dă din prada lui. Suspensia este foarte rigidă, toți șoferii pot fi auziți în cabină. Transportatorul de bagaje practic nu este prezent. În scaunele din spate puteți efectua achiziții de pe piață și tot. Acesta este un coupe real pentru playboy! Cum Supra îi place fetelor. În acest sens, acestea sunt unanime, dar în nici un caz nu încercați să puneți unul ales pe bancheta din spate, în cazul în care este o blonda cu picioare lungi, atunci ea nu a avut atunci când nu ierți. Da, Supra este o mașină pentru doi, sau mai degrabă pentru una iubită. În managementul Supra seamănă cu o uriașă șină feroviară greu, este dificil să o forțezi să se întoarcă. și apoi greu să se oprească.

O mulțime de bani merge la tratament, și de tuning, desigur.

Mașina minunată doar SUPER a iubit întotdeauna o soție mai bine oricine. Băieți japonezi buni care modifică această roabă! Cred că după aceste modificări va fi și mai bine. Totul va fi super! Ei bine, nu am nimic mai mult pentru a scrie, prin urmare, concluzionăm atât de SUPRA SUPER SUPER SUPRA SUPRA SUPER SUPER SUPRA SUPRA SUPER SUPER SUPRA SUPRA SUPER SUPER SUPRA SUPRA SUPER SUPER SUPRA SUPRA SUPER SUPRA SUPER

Nu, totul e roabă normală. Operațiunea a mers bine și sunt mulțumită de mașina mea. TAAAAAAAAAACHKA Superski totul mi-a placut ca un copil atunci când am jucat un joc și am părut mai sus mașină puternică, dar de îndată ce am văzut-am ofigel Volumul motorului!

mare atunci când am cumpărat gând ceva ca o masina sport, dar sa dovedit că e mai mult decât atât, mulți spun că suma ar fi pentru mai mult timp, dar acest lucru este suficient pentru ochi, în orașul care nu are o gustare sau făcut sau nimic inferior acum poziția financiară forțat să-l vândă, în fiecare zi am întârziere de vânzări a căzut în dragoste cu masina nu m-am gândit că acest lucru ar putea fi masina, dar de îndată ce totul a fost stabilit omis să ia aceleași

iarna persoana nu se plimba

un cal bun

Ei bine, ce pot sa spun, imaginile-car demon 2 turbine cu TT ale Comfort kachastva super-rulare: tractiune spate, pe mele 5 secunde la 60 de mile, adică 100 km pe oră de funcționare. Îi voi spune copilului ei în vârstă de 11 ani pot merge :) adăuga faptul că acest model a fost creat ca o stradă de curse doare, și știi, a ieșit din japonezi, dacă aveți posibilitatea să-l cumpere, ca șofer, nu vorbesc regret, noroc în alegerea.

nu sa întâlnit până acum

Ați putea fi, de asemenea, interesat de:

Încercați unitățile Toyota

12 Recenzii de la toyota supra de la proprietari plus și minus toyota supra
Uita-te la 22 test drive Toyota →

Oferte auto pe AUTO.RIA

folosit masina pe AUTO.RIA

masini noi pe AUTO.RIA

Apreciați noul design

Vom fi bucuroși să vă cunoaștem dorințele. Acest lucru ne va ajuta să facem pagina mai bună.

mulțumesc pentru feedbackul dvs.!

Comentarii despre modelele Toyota

Opinii despre Toyota Supra pe an

Alte servicii

Recenzii după tipul de transport

Recenzii de timbre

Ce altceva să vezi:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: