10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra

Acum, întreaga lume știe despre ei, și fiecare al doilea visează să obțină autograful lor prețios și fiind doamne tinere, nici măcar nu și-au putut imagina că într-o zi ar deveni celebru pentru întreaga lume. Este vorba despre faimoasele actrițe, care nu au vrut să se ducă la cinema pentru un motiv sau altul. Unii creatori de film și scriitori nu le plăcea supraponderabilitatea lor, alții dimensiunea și forma nasului, iar al treilea, nu-i plăcea aproape totul în apariția unor vedete viitoare. Dar aceste actrițe de la Hollywood nu s-au retras, iar acum toată lumea știe despre ele.

Meryl Streep

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra







Când Meryl avea 27 de ani, ea a venit la audiție pentru filmul "King Kong". Producătorul, privind la ea, ia spus directorului de casting în italiană: "De ce mi-ai trimis acest porc? Această femeie este atât de urâtă. "Așa sa întâmplat că actrița a cunoscut limba italiană și a înțeles totul. Ea a răspuns: "Îmi pare rău că te-am dezamăgit."

Jennifer Lawrence

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra

Jennifer și încă de la începutul carierei sale în Los Angeles, a fost criticat pentru excesul de greutate, iar acum, în ciuda „Oscar“ și „Globul de Aur“, primeste comentarii neonorantă. Atunci când au existat zvonuri că rolul actriței Sharon Tate târziu Tarantino vrea să ia sau Jennifer Lawrence, și Margot Robbie, sora Sharon a spus: „Ei sunt ambele actrițe mari, dar aș spune că ar fi optat pentru Margot. Pur și simplu pentru că frumusețea ei externă și felul în care ea se prezintă se amintește foarte mult de Sharon. Dar nu pot spune același lucru despre Jennifer. Nu am nimic împotriva ei. Dar mi se pare că nu este suficient de frumoasă pentru a juca acest rol. Este groaznic să semnați astfel de lucruri, dar am propriile standarde. "

Cat Dennings

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra






Unul dintre directorii de casting a spus Kat Dennings, mai târziu, un lider actrita din seria „Două fete de pe stânci“, că succesul de nevoia ei de a schimba totul în aspectul lor: piept, dinții, forma și chiar din tonul pielii, pentru că ea este prea palid. Kat nu a ascultat și a devenit una dintre cele mai plătite actrițe de televiziune de la Hollywood.

Barbra Streisand

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra

Barbara, chiar la începutul carierei, a sfătuit insistent să facă rinoplastie, spunând "talentată, dar prea teribilă". Actrita nu a vrut să se schimbe și acum își va întoarce limba spunând că nu are dreptate.

Winona Ryder

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra

În tinerețea sa, Winona a strigat foarte repede, așa că sa înșelat pentru un băiat. Odată bătut chiar la școală pentru asta. Și când ea a decis să devină actriță, unul dintre agenții numit-o antipatici, și nu sfătuit să meargă la proces și fixați cu un film din toate timpurile, „Ascultă, iubito, nu merg la actrita. Nu ești destul de drăguț. Du-te înapoi de unde ați venit și mergeți la studiu. Nu este nimic în tine. " Sa dovedit că există.

Reese Witherspoon

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra

Charming Reese Witherspoon își amintește: „Când am venit prima dată la Los Angeles, apoi doar auzit:“ Nu, nu este bun, creșterea nu a ieșit, nu atât de frumos, lipsa de capacitate. "Trebuie să fii tenace, perseverent și încăpățânat - doar ca să reușești după atâtea eșecuri".

Jessica Chestane

10 actrițe, care nu au vrut să filmeze în filme, pentru că nu le consideră frumoase, umkra

Jessica a fost constant refuzată, fără să înceapă niciodată să asculte, pentru că apariția ei era considerată urâtă și depășită. "Numai în ultimii cinci ani am auzit complimente de la toată lumea, iar mai devreme am fost asigurat de contrariul. De câteva ori m-am gândit: pot să pictez într-o blondă? Când ai părul roșu și nu ești destul de "hollywood", confundă oamenii, ei nu știu unde să te pună ", își amintește actrița.







Trimiteți-le prietenilor: