52 - Recenzii ale ochiului vultur, Moscova g

Utilizator anonim

Opinia mea personală. Stăteam cu un pisoi care se afla într-un picurător în acest spital. Era deja al doilea dropper al zilei. Timpul a atras și am decis să deschid recenzii despre clinică. Parul la capăt. Acesta este exact totul despre clinica unde suntem acum. acestea erau gândurile mele. Dar să începem în ordine. Cu câteva zile în urmă (06.02.16), în seară, am venit la o radiografie urgentă aici. Pisicul murise în fața unui stomac umflat ca o minge, vărsături. Am fost trimiși aici de la o altă clinică foarte bună, unde am primit primul ajutor, dar în care era o radiografie. Au făcut o fotografie. Până în dimineața, am așteptat ca tratamentul să funcționeze, dar nu a existat niciun efect. Prima clinică sa oferit să taie, dar nu au dat garanții că bebelușul în această stare va suferi anestezie. Aveau de asemenea nevoie de un alt radiograf. Am revenit din nou la ochi de vultur. Acolo, când a văzut pisoiul, i sa spus că are nevoie de o picătură urgentă, altfel nu va supraviețui. Ei și-au exprimat speranța că totul poate fi rezolvat fără intervenție chirurgicală. Și personalul clinicii Eagle Eye a făcut tot ce nu ar fi trebuit să-i taie copilul. Prokapali, cu raze X, au făcut mult mai multe proceduri. Am petrecut 10 ore cu ea la clinică! Pisoi, despre care mi sa spus de mai multe ori că nu va supraviețui, tocmai a sărit de la mașină acasă și a început să ceară mâncare (deși nu era încă posibilă)! Era în viață chiar înaintea ochilor noștri. Încă câteva zile am fost acolo pentru proceduri. Minunat doctor tânăr Ilia, care ne-a întâlnit și ne-angajate în următoarele câteva zile în primul rând, Svetlana, cu privire la schimbările care au avut cel mai dificil în salvarea copilului și că tocmai a făcut un miracol, cele două fete de companie Ilya și Svetlana (pe care am nume, din păcate, nu-mi amintesc ) toți sunt adevărați profesioniști în domeniul lor. Și ce tineri, așa cum se spune în recenziile cursanților. Ei învață pe cheltuiala noastră, sunt deja stăpâni ai afacerii lor. P.S. După cum am aflat mai târziu, acum câțiva ani în această clinică, mătușa câinelui meu - mătușa mea a fost salvată. Au făcut o cezariană urgentă, când a murit unul dintre puii din stomac. Au salvat-o și alte două pui.







Alexander

Opinia mea personală. Stăteam cu un pisoi care se afla într-un picurător în acest spital. Era deja al doilea dropper al zilei. Timpul a atras și am decis să deschid recenzii despre clinică. Parul la capăt. "Este exact totul despre clinica unde suntem acum?" - acestea erau gândurile mele. Dar să începem în ordine. Cu câteva zile în urmă (06.02.16), în seară, am venit la o radiografie urgentă aici. Pisicul murise în fața ochilor lui - vărsând ca un stomac balon. Am fost trimiși aici de la o altă clinică foarte bună, unde am primit primul ajutor, dar în care era o radiografie. Au făcut o fotografie. Până în dimineața, am așteptat ca tratamentul să funcționeze, dar nu a existat niciun efect. Prima clinică sa oferit să taie, dar nu au dat garanții că bebelușul în această stare va suferi anestezie. Aveau de asemenea nevoie de un alt radiograf. Am revenit din nou la ochi de vultur. Acolo, când a văzut pisoiul, i sa spus că are nevoie de o picătură urgentă, altfel nu va supraviețui. Ei și-au exprimat speranța că totul poate fi rezolvat fără intervenție chirurgicală. Și personalul clinicii Eagle Eye a făcut tot ce nu ar fi trebuit să-i taie copilul. Prokapali, cu raze X, au făcut mult mai multe proceduri. Am petrecut 10 ore cu ea la clinică! Kitty, despre care am spus de mai multe ori că nu va supraviețui, acasă, el a sărit din deținerea și a început să cerșească să mănânce (deși este încă imposibil să fie)! Era în viață chiar înaintea ochilor noștri. Încă câteva zile am fost acolo pentru proceduri. Minunat doctor tânăr Ilia, care ne-a întâlnit și ne-angajate în următoarele câteva zile în primul rând, Svetlana, cu privire la schimbările care au avut cel mai dificil în salvarea copilului și că tocmai a făcut un miracol, două fete - însoțitorul Ilia și Svetlana (ale căror nume am, din păcate, nu Îmi amintesc) - toți sunt adevărați profesioniști ai afacerii lor. Și faptul că tinerii, așa cum scriu "participanții la cursuri", sunt învățați pe cheltuiala noastră. Ei sunt deja stăpâni ai meseriei lor.






P.S. După cum am aflat mai târziu, acum câțiva ani în această clinică, mătușa câinelui meu - mătușa mea a fost salvată. Au făcut o cezariană urgentă, când a murit unul dintre puii din stomac. Au salvat-o și alte două pui.

Opinia mea personală. au fost vaccinate doi câini = catelus jucărie și animalele takse.Ni au fost examinate înainte de inoculare, nu unse cu alcool la locul de injectare, vaccinul a fost injectat direct din frigider. Re-vaccinați singuri. (De asemenea, ca hrană pentru animale, a recomandat canisa regală.)

Opinia mea personală. Du-te acolo cu pisica. Era oribil! S-au rupt o grămadă de bani X-ray nu au înțeles cum. Diagnosticul nu a fost corect doar pentru pomparea banilor! În recomandări, au scris medicamente despre care nimeni nu știe în nici o farmacie! Pe traseu. ziua a mers la o altă clinică în 15 minute. totul a făcut vindecat animalul nostru de companie!

Daria Panteleeva

Opinia mea personală. Foarte nesăbuit! Din propria experiență au experimentat întreaga abordare a medicilor! Mamonov Konstantin Viktorovich este cel mai bun medic veterinar pe drum! Dacă știți clinica mai bine, scrieți. Și nu uitați că în practica medicală umană nu vi se va spune despre incompetența medicului. iar animalul să spună exact ce doare și cum nu poate. iar medicii veterinari buni încearcă să facă totul pentru că ar putea înțelege și ajuta.

Panteleeva Darya

Utilizator anonim







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: