64 - Revista Spitalului Clinic de Traumatologie și Ortopedie Regională din Moscova, Moscova

Opinia mea personală. Vă mulțumesc foarte mult tuturor asistentelor din primul departament care a fost 3, Larisa Vladimirovna, Natalia Vladimirovna! Asistenta medicală Tatiana Anatolyevna, asistenta medicală superioară Galina Anatolyevna! Mai ales MULTUMESC Grigorev la Alexandru Vladimirovici. Doctor supersky! Poți să spui de la Dumnezeu! Vă mulțumesc foarte mult! Mulțumită lui Alexandru Vladimirovici, nu sunt o persoană cu dizabilități.







Chernyshova Svetlana

Opinia mea personală. Mulțumim tot personalul spitalului și medici extraordinari Chouvaeva Vitaly Anatolievici, pentru munca grea, pentru a ajuta copiii și părinții pentru sprijinul lor! Vă mulțumim pentru abordarea dvs. în tratarea și reabilitarea copiilor! Vă dorim sănătate, succes, prosperitate de dragul viitorului copiilor! Familia Fateev, orașul Shchyolkovo.







Opinia mea personală. Nu-i plăcea clinică, atât în ​​exterior și interior, atitudine săraci pentru mame, aș spune bestial! Minciuna aici suntem cu fiica mea copil, ea a fost în vârstă de 5 ani, in camera are un televizor, pe care, de asemenea, trebuie să le plătească, precum și pe internet, chiar spala podele întreba care este motivul pentru care trebuie să fac acest lucru, dacă nu chiar au paturi , au spus că era imposibil să mintă, nu era nimic de șezut, nu era scaun. În general, clinica este de 3 plus.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: